1

Téma: Informace o činnosti SVJ

Jsem rád, že máme ve výboru lidi, kteří mají zájem o řešení problémů a věřím, že jsme si zvolili správné lidi. Nechci přidělávat výboru práci, ale pokud by je to příliš nezatěžovalo, navrhuji, aby např. v neveřejné sekci zřídil výbor SVJ témata, kde budou napsány požadavky SVJ, resp. výboru SVJ směrem ke správci. Z tohoto přehledu by pak bylo zřejmé od kdy byl požadavek zadán, jak probíhá řešení, zda už je uzavřen či zda je závislý na nějaké další události, atd. Vznikl by i větší tlak na správce objektu při neřešení problémů.

2

Re: Informace o činnosti SVJ

Za B bych byl také pro. Víc hlav, víc ví.

Mohlo by to tak fungovat nejméně do doby, než si jednotlivé výbory připraví své weby, kam pak možná budou chtít diskusi nejen nad závadami přenést (to záleží na nich).

3

Re: Informace o činnosti SVJ

Ahoj,
rozumím tomu, že chcete mít přehled o SVJ. Nebojte se, stále jednáme o různých skutečnostech. Především o výměře poplatků z finančního plánu. Naší představou je, že vše co by mělo jít na správce, by mělo jít přes výbor, abychom požadavky kordinovaly do jednoho subjektu, aby správce nedostával od každého zvlášť. Stejně nás správce žádá o schválení apod. Na webu se pracuje, ale chce to čas, protože nejsou prachy big_smile  big_smile

Naposledy upravil: pami (2011-01-26 13:07)