Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lepené spoje místo hřebíků a šroubů v koupelně a na wc
#26

2 medvidek : taky jsem to nechávala na poslední chvíli, ale obavu mám ze železo betonu do toho se mi fakt vůbec nechce :/
Odpovědět
#27

madite Napsal(a):2 medvidek : taky jsem to nechávala na poslední chvíli, ale obavu mám ze železo betonu do toho se mi fakt vůbec nechce :/
držím palce, u mě bude další pokus pověsit obrazy a namontovat koupelnu v neděli Smile
Odpovědět
#28

Ledni-medvidek Napsal(a):
Blueorange Napsal(a):2 medved: No ono s aku šroubovákem toho moc nevyvrtáš...max. do těch cihlových příček, ale do betonu.... Rolleyes
no, nevim, ale psala jsem, ze jsem zacala pouzivat akusroubovak (tedy, ze sestavuju, utahuju a jine) a ne ze s tim delam diru do zdi :-D To je další krok, který fakt nemám nejmenší chut překonat Big Grin, ale kdo ví, že ... Cool

No dle tvé reakce na Madite vrtání jsem vydedukovala, že s tím vrtáš....
Odpovědět
#29

Blueorange Napsal(a):
Ledni-medvidek Napsal(a):
Blueorange Napsal(a):2 medved: No ono s aku šroubovákem toho moc nevyvrtáš...max. do těch cihlových příček, ale do betonu.... Rolleyes
no, nevim, ale psala jsem, ze jsem zacala pouzivat akusroubovak (tedy, ze sestavuju, utahuju a jine) a ne ze s tim delam diru do zdi :-D To je další krok, který fakt nemám nejmenší chut překonat Big Grin, ale kdo ví, že ... Cool

No dle tvé reakce na Madite vrtání jsem vydedukovala, že s tím vrtáš....

tak jo no, někdy je pravda, že se vyjadřuji podivně..
Odpovědět
#30

Tak hlavne pozor, aby ses neprovrtala az k nam Smile

madite Napsal(a):tak se mi povedlo připevnit něco do zdi uf to bylo vrtání, ze začátku ok, pak to narazí na něco tvrdšího asi tak po necelém 1cm tam to chvíli musí jít příklepem a pak už to šlo ale málem mě u toho trefilo - a to nebyla ta železo betonová zeď Tongue to mě zajímá až budu vrtat žb zeď to bude sranda takže až uvidíte letět vrtačku vzduchem tak jsem jí vzteky vyhodila Wink
Odpovědět
#31

Jo, tekutá kotva může být často dobrá volba. Osobně pak doporučuju tuto - http://www.akros.cz/tekute-kotvy-den-braven/prod/.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)