Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Domácí mazlíčci
#1

tak tohle je moje beruška ale taky zatím zůstane tam kde je, je to pro něj zatimm lepší:
http://picasaweb.google.com/104594393679...9319888482
Odpovědět
#2

trošku mi připomíná toho vlka z pohádky o Karkulce Smile pekněj
Odpovědět
#3

medvídku děkuji, ale jako vlk se naštěstí nechová už má na to léta aby se jenom válel a pozoroval okolí, je to neškodnej beránek Big Grin
Odpovědět
#4

tak jo, tak az vas uvidime vencit, nebudeme zdrhat ;-)
Odpovědět
#5

on by nikomu neublížil zdrhat opravdu nemusíte už je mu 13let a chudinka moje už neslyší, ale na jeho obranu je furt čipernej a jinak úplně zdravej, výhoda je že neslyší štěkat ostatní psi a tak taky neštěká.
Zatim je v baráku u prarodičů - kolem štěkaj psi a on nic to je krása teda dokud si nějakého psa nevšimne, mám pocit že mi vykroutí zápěstí když se procházíme Big Grin Tongue
Odpovědět
#6

Nám umřel první pes, na rakovinu docela brzo, pak uz jsme dalsiho nechteli, ale nezvladli jsme to a mame uz asi 6 let tuto příšeru Smile bohužel je hodně bázlivá, a od té doby, co jsem od ní trhala velkého psa a řvala na celé okolí, at si majtel laskave dojde pro psa, který mi chce zakousnut mého, se bojím ostatních psů víc bež ona :/ Takže pokud nejsou proveření, že nám nic neudelaji,tak zdrham Big Grin
Odpovědět
#7

taky mám takovou zkušenost, toho mého blbce chtěl kousnout takovej malej trpajzlík a snim to ani nehlo odháněl ho akorát čumákem ( měl košík) bohužel potom přišel jeho pán a snažil se toho svého odtrhnout a v tom Dan(můj pes ) se ohnal a sjel mu po ruce naštěstí to měl jenom škrábnutý od toho košíku
Bez košíku bych ven nevyšla jistota je jistota.
On možná vypadá velkej ale neni je menší než vlčák Big Grin je to směska vlčáka a nějakého fouska akorát nevim kde vzal tu stříbrnou barvu kterou má v zimě na jaře to vždycky schodil a zůstal černý s pár bílima místama teď už mu to částečně zůstává i na léto, ale to spíš budou šediny Big Grin
Odpovědět
#8

o zvířatech a životě s nima bychom asi mohly mluvit dlouho, tak až ho budete mit u sebe, muzeme se domluvit, já si jí pujcim a mužeme dát nekdy řeč, třeba u kachen na dvorku Wink
Odpovědět
#9

Big Grin Big Grin Big Grin Cool Cool
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)