Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čipy ke vstupním dveřím
#1

O dokoupeni cipu jsme taky premejsleli a stale premejslime... dostali sme pouze dva ( asi jako kazdej ) a klice od bytu 4. Takovy celkem neprakticky, do bytu se dostanes, ale k bytu uz ne Smile Sme dva a tak nezbyde zadnej nahradni.

Muzes, Blue, potom dat vedet co ten cip stoji? Doufam, ze to nebude neco jako u PRE. Das 2000, nebude tvuj a kdyz s nim neco udelas, tak dostanes jeste pokud 5000 a cip ti seberou...
Odpovědět
#2

Dneska jsem mluvila se správcem, objednávali je v Německu, proto to tak trvá. Prý vyjde jeden cca na 100 Kč, to jde, ne? Smile
Odpovědět
#3

Mě irituje v dnešní době techniky sundavat okénko u auta a ručně otvírat vrata od garáží. Pokusím se zjitit jestli nějaká firma dokáže vyslat ten náš signál z chipu na dálku Cool
Odpovědět
#4

2 ricky: A kdyby se mi i automaticky mohlo zaparkovat auto, tak to by bylo úplně superBig Grin Ne, si dělám srandu. Ale nebylo by od věci, kdyby dali ty zrcadla do zatáček. Ale to už asi bude na SVJ....
Odpovědět
#5

Potřebuji k tomu znát výrobce těch dveří, případně dodavatelskou firmu našich chipů ("chip chip chip a dejl zákon hájí.... :| v tomto kraji") furt mi to zní v hlavě při zmínce o čipech Smile Smile Smile

Ricky Napsal(a):Mě irituje v dnešní době techniky sundavat okénko u auta a ručně otvírat vrata od garáží. Pokusím se zjitit jestli nějaká firma dokáže vyslat ten náš signál z chipu na dálku Cool
Odpovědět
#6

Ricky Napsal(a):Mě irituje v dnešní době techniky sundavat okénko u auta a ručně otvírat vrata od garáží. Pokusím se zjitit jestli nějaká firma dokáže vyslat ten náš signál z chipu na dálku Cool

Počkej, jak jako, že otvíráš vrata ručně...mně se otvírají automaticky :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
#7

Je to firma Hormann
Odpovědět
#8

Napsal jsem jim... uvidíme.

Walker Napsal(a):Je to firma Hormann
Odpovědět
#9

Pls. dají se někde dokoupit čipy? Mám sice ty dva, ale s ohledem na rostoucí přírůstek v rodině akutně potřebuju třetí. Díky
Odpovědět
#10

Komtaktuj správce. Zařídí přidělání dalších.
Odpovědět
#11

Bartys Napsal(a):Komtaktuj správce. Zařídí přidělání dalších.

Díky, dělá to ještě pan Šimeček (simecek@ppmas.cz)?
Odpovědět
#12

Ano.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)