Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Do třetice už ve Stodůlkách
#26

v půl sedmý?
Odpovědět
#27

ok (ale kdybyste to chtěli dát v centru, nebránil bych se také Smile)
Odpovědět
#28

Sakra, zas nic, celý týden na dovolené... :/
Odpovědět
#29

no možná to stihnu, uvidim jak to bude vypadat v práci a než tam dojedu tak to taky nebude hned z práce to mám na stodůlky 30 minut ( povolenou rychlostí a bez kolon) Big Grin
Odpovědět
#30

2 Madite: Určitě doraž, my tam nějakou dobu pobudeme.... Tongue
Odpovědět
#31

Prosim Vás napište sem jasně a tučně Smile teda stručně Smile Smile Smile datum, místo a čas srazu ať nemusíme hledat v celé diskuzi... Cool
Odpovědět
#32

Takže: držíme se toho, co výše Blueorange - sraz v úterý 3/8 v (od) 18:30 v Majáku ve Stodůlkách.
Autem nebo mhd, pro nás, kdo ještě nebydlíme, aspoň xy-tá šance na nácvik dopravy do Stodůlek. Big Grin
Nebyla jsem tam, jen tuším, kde to je. Asi nedaleko Normy, Vietnamců atd. ...? Kdo to znáte, popř. prosím přesně lokalizujte. Wink
Bude třeba rezervace?
Jana
Odpovědět
#33

tekže se budeme počítat, pro rezervaci.
PRVNÍ, každý další kdo potvrdí se připočítá. Tongue
Odpovědět
#34

DRUHA
Odpovědět
#35

Ok, dobrý nápad, aby nám zase někdo nevynadal. :lol:
Myslíte, že byste to tam někdo mohl zarezervovat, až se bude vědět, kolik asi bude lidí? Já budu do pondělka mimo Prahu a internet.
Jinak se Kryton a já hlásíme - TŘI a ČTYŘI.
Odpovědět
#36

B&B: PĚT, ŠEST Smile
Odpovědět
#37

2 Petra: A Dan nepůjde?
Odpovědět
#38

Hi, hlásíme SEDM & OSM Smile
Odpovědět
#39

DEVĚT
Odpovědět
#40

Deset a jedenáct přijdeme ale později budeme vrtat M&B
Odpovědět
#41

tak rezervace vytvořena. Je to na jméno :lol: BRITSKÁ :lol: kontakt: http://www.pizzeriamajak.cz/ v 18:30 úterý 3.8. na 15 míst +/- nekuřáci....

PS: paní chtěla kontakt na paní Britskou,,,, ale to už jsem nevysvětloval... takže heslo: BRITSKÁ
Odpovědět
#42

ŠikulkaSmile Děkujeme Wink
Odpovědět
#43

Dorazíme s Petrou pravděpodobně trochu později.
Odpovědět
#44

Tak jsme vrtali až do zavíračky Majáku a pak jsme jeli hladový najíst se do Manty v Řepích tak příště Tongue
Odpovědět
#45

taky jsem neměla šanci to stihnout v práci se všichni zbláznili :lol:
Odpovědět
#46

Srazík byl opět výborný, jen mě mrzelo, že jsem musela dřív odejít, ale bylo mi docela špatně...ta stehýnka, co jsem tam snědla měla asi už historickou hodnotu Rolleyes
Tímto se též omlouvám všem, se kterými jsem se v tou úprku :lol: nestačila rozloučit. Snad pokecáme příštěSmile
Odpovědět
#47

to Blue: Jsme chtěli jít s tebou ale byla jsi opravdu hodně rychlá, tak snad už je lépe
Odpovědět
#48

To víš, když musíš, tak musíš :lol: :lol: ...ani jsem cestou moc nevnímala vrčícího psa a různá indiviua, co se tam zdržovala kolem metra Rolleyes
Odpovědět
#49

2 Blue : Příště žádnou kuřecí dietu, ale kus pořádného masa. Žebírka byla mňam Smile
Odpovědět
#50

Vypadala hooodně vábněSmile Příště si tam dám max. pivo Tongue
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)