Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Do třetice už ve Stodůlkách
#1

Tak milí sousedové a sousedky, už nám další měsíc utekl jako voda a chtělo by si zase vyměnit pár zkušeností a rad .,.. Cotak srazík ve Stodůlkách pizzerie Maják.

Co vy na to?
Odpovědět
#2

SouhlaaaaaasSmile

Jinak pro ostatní, Maják jsme již tady s milými sousedySmile vyzkoušeli, je to tam super Tongue
Odpovědět
#3

Kdy ? Zdravíme z Budějic. Těšíme se, také pizzoví. Třebaže já jím a piju všechno :lol:
Odpovědět
#4

I od nás jsme připraveni, ostatně i my jsme si ten maják přeci v rámci super noční jízdy vyzkoušeli že ? Big Grin
Odpovědět
#5

No jasně, jsme jej museli vyzkoušet, než tam pozveme další sousedy Tongue
Odpovědět
#6

ráda Vás všechny poznám Smile
Odpovědět
#7

jaky mame termin pro tento sraz? ja se rada zucastnim a myslim, ze Dan taky Wink
Odpovědět
#8

viděl bych to tak čtvrtek 5. 8. co vy na to? Rolleyes
Odpovědět
#9

hej to se konečně hodí i mě Big Grin
Odpovědět
#10

Já ve čtvrtek nemůžuSad Sad
Odpovědět
#11

5. 8. - 8. 8. nemůžu.
Odpovědět
#12

Jo to je 5.8., tak to můžu, já myslela tenhle čtvrtek...tak co středa 4.8.?
Odpovědět
#13

to taky můžu Big Grin
Odpovědět
#14

Není možná :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
#15

jo jo zázrak se stal Cool
Odpovědět
#16

středa nemůžu, tak co úterý 3.8
Odpovědět
#17

Klidně i úterý....Smile
Odpovědět
#18

My můžeme kdykoli :lol: Nepotkali jsme se, B& B dnes večer na Britské ? Vzjížděli a potkali Citroen s povědomou řidičku. My tmavě zelená Honda Civic řízená Janou.
Odpovědět
#19

Jeeee, to jsme asi fakt byly myBig Grin Jsme si vás vůbec nevšimlySad Teda my se snad pořád budeme míjet...už se moc těšíme na ten srazíkSmile
Odpovědět
#20

vtipálkuSmile
Odpovědět
#21

Pan Honda se snaží vypadat nenápadně Tongue
Odpovědět
#22

No hlavně když už bylo totální šero :lol:
Odpovědět
#23

Blueorange/tak to je teda náhoda! Jak jsem to kroutila kolem obrubníku a dávala pozor, abych neohoblovala to velké stříbrné auto, které jsme míjeli Wink , došlo mi to až pozdě. Rolleyes Tak snad už určitě na srazu!
Odpovědět
#24

To je pískováTongue No já jsem zase byla strašně unavená a soustředila se na to, abych vůbec dojela domu a překonala všechny nástrahy garážeBig Grin
Odpovědět
#25

Takže - když to shrneme Wink - bude příští úterý ten sraz v Majáku? Cca. od kolika hodin?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)