Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počítačové hry
#1

Hrajete počítačové hry po netu? Pokud ano podělte se s ostatními jaké a jak často. Cool
Odpovědět
#2

Po netu hraju Company of Heroes a sem tam Seafight. Kdyby se našel na Britský někdo kdo hraje Company tak by to bylo super Tongue
Odpovědět
#3

Šmankote, já ani nevim, co to je :mad: Big Grin
Odpovědět
#4

já ikariam taková oddechovka Big Grin ale když se tam mlátíme měsíc v kuse tak to je potom síla Big Grin
Odpovědět
#5

já jedině PS2 nebo PSP Smile :lol:
Odpovědět
#6

CoH je pecka, jen na to nemam pocitac... resp. sem mel, ale nevydrzel... ted mame jenom jeden spolecnej notas, ale az se dostaneme z tyhle financni krize ( takze tak v roce 2067 ), tak si koupim nakej lepsi notas a budu to zas mazac do pozdnich nocnich hodin. Ted hraju max. CC: Generals. Ale tesim se, ze az budem alespon trosku normalne bydlet, ze budu na podzim hrat nejakou peknou RPG. Nejlip nejaka freewarovka typu MMORPG. Naposled sem hral 2Moons, taky slusna pecka, ale hral sem to kdyz to byla jeste betaverze, takze to nebylo uplne dodelany, ale i tak pekna zabava. Predtim probihaly neskutecny, nekonecny nocni rezby WoW :-)
Odpovědět
#7

- Přijde brzy Diablo 3 co ty na to?

- Příští měsíc budu rozprodávat staré pc na kterém běží COH s přehledem bez problému. Měním kompa za novější kdyby jsi měl zájem tak se nějak domluvíme- komponenty: AMD 4200+ X2, zasazené do MSI Nforce 3, 3 GB RAM CL2 časování, Nvidia 6800 GT 256 MB.


Walker Napsal(a):CoH je pecka, jen na to nemam pocitac... resp. sem mel, ale nevydrzel... ted mame jenom jeden spolecnej notas, ale az se dostaneme z tyhle financni krize ( takze tak v roce 2067 ), tak si koupim nakej lepsi notas a budu to zas mazac do pozdnich nocnich hodin. Ted hraju max. CC: Generals. Ale tesim se, ze az budem alespon trosku normalne bydlet, ze budu na podzim hrat nejakou peknou RPG. Nejlip nejaka freewarovka typu MMORPG. Naposled sem hral 2Moons, taky slusna pecka, ale hral sem to kdyz to byla jeste betaverze, takze to nebylo uplne dodelany, ale i tak pekna zabava. Predtim probihaly neskutecny, nekonecny nocni rezby WoW :-)
Odpovědět
#8

Tak na D3 se tesim festove, ale taky to bude urcite chtit lepsi zelezo. Jednicku sem nehral ale na DIILOD sem byl neskutecne zaseknutej. Mel sem paladuse asi na 75lvl ale pak sem si omylem smazal char. a tak sem se pak uz na to vyflaknul.

Dik za nabidku kompu, ale jelikoz ted budu bydlet ve vlastnim, kterej je mensi, tak chci mit vsechno pres wifi a mobilni... tudiz i kompa = ntb.
Odpovědět
#9

Tyhle starosti na můj kokos. Virtuální realita je zajímavá, ale dávám přednost realtajmovému Lajf natural. Třebaže má jen jeden levl a nemá funkci back a sejv. A nejvíc mě štve, že jednou definitivně skončí bez možnosti restartu. No, kdysi jsem hrál Warcraft II, nejdýl u toho vydržel šest hodin. Pak Starcraft a trochu Panzergeneral. A někde mám Rudýho barona II, chodil na nouťasu s celeronem čtyřstovkou. Jenže lítat přes klávesnici nebylo to nejšikovnější a gameport jsem neměl. Tak jsem havaroval častěji než Rampa Mc Kvák. Písidla a monitoru mám plný oči v práci, když už tak rád si pohraju s fotkama. Rád bych našel čas k převedení většiny cédéček na hadr a udělal si v muzice pořádek. Na tu taky nemám čas a to jsme si koupil empétrojku. Jenže i zkouknout film je pro mě luxux, protože čas mi připadá čím dál vzácnější a svět je krásnej. A pivo drátama ještě dlouho nepoteče.
Odpovědět
#10

Zapomněl jsem, taky notebookovej. Olivetti Quaderno - pravěk, nadupaný ixtéčko, ještě chodí. HP Omnibook 600, Acer Travelmate 513 a teď FS AmiloPro 3205. Flekatí mi displej jak to pořád tahám. Mamince Jany koupili Acer Extensa sedmnáctku, abychom mohli komunikovat na dálku, musím rozchodit Skype, nejlepší i s kamerou. S mojí maminkou je potíž, je antipočítačová. Jana by chtěla klasickou bednu s monitorem, to bych užil na fotky a video. Jinak zůstanu notebookovej a plánuju wifi a server a až budeme mít TV placku tak aby to všechno šlo dohromady. Nový nouťas také až se zmátoříme, nemusím mít všechno hned. Zatím nevím jakej, rozhodně ne "herní mašinu" a v ceně tak kolem dvaceti. Kupovat výkon do zásoby se nevyplatí. A na nejnáročnější herní pecky je nouťas slabej nebo za šílený peníze. Asi Lenovo, možná Acer, zdá se, že už to není takový chrust. A pak priority záleží na tom co život přinese.
Odpovědět
#11

A co takhle CSS? Nebo TW?
Odpovědět
#12

CS bych někdy dal akorát by jsi mi musel pomoci nainstalit správnou verzi aby nám to spolu komunikovalo, v dřívějšu s tim byl hroznej problém...

Har Napsal(a):A co takhle CSS? Nebo TW?
Odpovědět
#13

za CSS nebo CS16 bych se nezlobil :-D nonsteam by nebyl problem sehnat..

jinak co nejakou klasiku ? UNREAL TOURNAMENT ? to pujde vsem..
Odpovědět
#14

Anebo "zakvákat". Quake III stále pobaví Smile
Odpovědět
#15

Hrajete nebo hrál jste někdo DRAGON AGE? :lol:
Odpovědět
#16

občas si na školení nebo při jiné příležitosti zapaříme bulánky Big Grin Big Grin (kdo nezná, nepochopí)
jinak hry nehraju, nemám na to čas Sad Rolleyes
Odpovědět
#17

Trochu to tady oživím tak co třeba Quaka nebo Warcraft 3 FT?
Odpovědět
#18

Starsi tema, ale nevadi Smile Momentalne GTA V Online Smile Kdyby mel nekdo zajem...
Odpovědět
#19

FIFA 11/12/13/14/15 a brzy 16 Big Grin
Odpovědět
#20

Warcraft jsem kdysi hrál dvojku.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)