Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sídlo pro Komerční banku
#26

A pro milovniky (nejen vikendoveho) staveni je tu dalsi novinka od naseho milovaneho FINEPu - tipuju to na "pristavbu" ke Komercce:

http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-ces...-stehovani

...a ani tohle neni posledni "pecka", kterou letos oznamej :-(
Odpovědět
#27

Podle me je lepsi, kdyz se to vsechno postavi naraz, nez aby se to tahlo buhvi jak dlouho. Jestli probiha jedna stavba nebo tri najednou, je jedno. Hluk jako hluk. Cim driv se to vsechno postavi, tim driv to budeme mit klid.
Odpovědět
#28

Blueorange Napsal(a):Podle me je lepsi, kdyz se to vsechno postavi naraz, nez aby se to tahlo buhvi jak dlouho. Jestli probiha jedna stavba nebo tri najednou, je jedno. Hluk jako hluk. Cim driv se to vsechno postavi, tim driv to budeme mit klid.
Souhlasim. Hlavne at stavi rychle a klidne vsechno najednou. Tohle preziju, s tim jsme to nakonec kupovali, ne?
Odpovědět
#29

Citace:Souhlasim. Hlavne at stavi rychle a klidne vsechno najednou. Tohle preziju, s tim jsme to nakonec kupovali, ne?

Pokud vim, kupoval jsem to s jedinou vetou ve smlouve, ze beru na vedomi, ze se tu bude stavet. Nonstop stavbu pres veskere vikendy, svatky a nekdy dost bezohledne do 19h ci 20h (viz napr. vcerejsi rubani betonu) povazuji za obrovskou bezohlednost. Diky poslednimu vyvoji v SVJckach vim, ze nejsem rozhodne jediny (a uprimne divil bych se, kdyby nekdo nedelni vystavbu schvaloval). Takze vystavbe ano, ale krapet s ohledem na lidi, co tu uz bydli. 8 let bez vikendu skutecne neda nikdo. A je mi jedno, ze misto napr. v breznu 2020 se konec vystavby posune na listopad 2020. Radeji obcas klid, vyvetrat byt, uzit zahradku ci terasu...
Odpovědět
#30

mouchodlab Napsal(a):
Citace:Souhlasim. Hlavne at stavi rychle a klidne vsechno najednou. Tohle preziju, s tim jsme to nakonec kupovali, ne?

Pokud vim, kupoval jsem to s jedinou vetou ve smlouve, ze beru na vedomi, ze se tu bude stavet. Nonstop stavbu pres veskere vikendy, svatky a nekdy dost bezohledne do 19h ci 20h (viz napr. vcerejsi rubani betonu) povazuji za obrovskou bezohlednost. Diky poslednimu vyvoji v SVJckach vim, ze nejsem rozhodne jediny (a uprimne divil bych se, kdyby nekdo nedelni vystavbu schvaloval). Takze vystavbe ano, ale krapet s ohledem na lidi, co tu uz bydli. 8 let bez vikendu skutecne neda nikdo. A je mi jedno, ze misto napr. v breznu 2020 se konec vystavby posune na listopad 2020. Radeji obcas klid, vyvetrat byt, uzit zahradku ci terasu...
No samozrejme zento neschvaluji, ale obavam se, ze s tim nikdo nic neudela. Ani vybory. Uz to tu nekdo psal, ze na tento stavebni ruch maji ze zakona narok a pokud to bude neunosne a rupnou mi nervy, tak se odstehuju :-)))
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)