Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozdíl mezi plánovanou a skutečnou plochou bytů
#51

mě se zvětšil na všechny strany Big Grin Big Grin
Odpovědět
#52

Co nového s těmi zvětšenými plochami?
Odpovědět
#53

no dopadlo to takhle dostala jsem slevu nemusim to platit celé původní cena 48510 nyní 18510 sleva 30000 kč radši bych slevu 40000 ale i tak jsem ráda mohli mě poslat k šípku
Odpovědět
#54

A na co si tu slevu uhrála? Wink
Odpovědět
#55

na svůj výstřih Big Grin , ne za mě to vyjednal můj prodejce, sám uznal že tohle neni normální doplatek, a pracoval na tom asi tak 3 týdny hodně mi pomohl ten plánek který mi tenkrát po podpisu SOSB dali ( přesné rozměry podobné jsou i na stavebním úřadě) a tam byl balkón už evidovanej s většíma rozměrama a ten plánek oni vytiskli 31.1.2008 to znamená ještě před prodejem BČ.
Já ve smlouvě 9,5 m2 na plánku 11.04m2 - skutečnost 11.8m2( myslim nebo je to 11.2 ) až se dostanu domů tak to upravím.
Ale i tak je to dost, teď mi to v rozpočtu pěkně chybí nějakých 30000 na kuchyň tak si musím kuchyň tak o 2 měsíce posunout Sad
Odpovědět
#56

Skoro bych řekl, že ty čachry s výměrami jsou na ohlášení na ČOI...
Odpovědět
#57

taky bych to tak nějak viděla já mám ráda to jejich přesvědčování sladký řečičky a já vím stejně to svoje, je vidět že ve Finepu procházej důkladným školením co dělat v těhlech případech stačilo když jsem prodejce něčim zaskočila ( tím plánkem, byl to můj trumf v rukávu) tak chvíli nevěděl kde skončil ale velice rychle se zase vrátil do těch svejch naučenejch kolejích, maj to hold zmáknutý Big Grin
Je pracda že když je to u 99% bytů ( doplatek) tak to neni až tak košér a to že to nejdřív měřej tak a potom zase tak mě v tom jen utvrzuje. a to jsem mu taky hezky řekla i to co si o tom všem myslim.
Odpovědět
#58

Madite, teď koukám, že jsem měla svou otázku asi formulovat jinak, zní to blbě Big Grin

Tak ale je fajn, že tam ta sleva bude, s Finepem se dá jednat Smile , ale s těmi 30.tisíci je to i tak nemilé, to chápu. Taky si zrovna nepískáme :/
Odpovědět
#59

nikka : to věřim já jsem ráda, že mi to takhle snížili, jinak fakt nevim - Pan Táborský byl v pohodě s nim se opravdu dobře jedná Big Grin
Já myslim, že záleží jestli se jim na ten doplatek lidi přihlásí ( když s tim třeba nesouhlasí) a možná je na to i finep připravenej a počítá s tim že slevý každému kdo se přihlásí.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)