Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bydlíte už? Pochlubte se :)
#26

Jsem moc ráda, že jsem konečně našla forum o Britské!! Už se nemůžu dočkat, až se nastěhuju, Finep si dává dost na čas s podpisem smlouvy! Sad Jinak zdraví vchod A5 a už se těším, až si v klidu projdu celé fórum! Smile
Odpovědět
#27

A1 zdraví ledního medvídkaSmile Jeee, to zní skvěle v těhle vedrechSmile
Odpovědět
#28

Blueorange Napsal(a):A1 zdraví ledního medvídkaSmile Jeee, to zní skvěle v těhle vedrechSmile
lednímu medvídkovi je vedro, ale jinak se jmenuju Linda a končně jsem zjistila, jak se bude jmenovat moje ulice Wink
Odpovědět
#29

Zdravíme a hlásíme, že nám byl dnes předán byt. Nedodělky byly dodělané, vše ok..jen zvonky dole nezvoní Tongue
Odpovědět
#30

Ledni-medvidek Napsal(a):...už se těším, až si v klidu projdu celé fórum! Smile

Tak to ti teda nepreju, to mas co delat Smile
Odpovědět
#31

Walker Napsal(a):
Ledni-medvidek Napsal(a):...už se těším, až si v klidu projdu celé fórum! Smile

Tak to ti teda nepreju, to mas co delat Smile

tak to hodně štěstí o vánocích nám poreferuješ jak si daleko Big Grin
Odpovědět
#32

Dnešní ráno bylo teda hustý, nás v 7.30 probudilo nějaké bouchání, tak jdu po zvuku, vylezu na terasu a najednou na mě za zády někdo promluvil a tam nějakej makáč nad naší galerkou tam bušil kladivem do střechy....fakt síla Sad By se ve mě krve nedořezal... :mad:
Odpovědět
#33

se nedivim já bych nejspíš úlekem vypadla z balkónu na zem auuu, to musej začínat tak brzo no fujj a ještě o víkendu Sad
Odpovědět
#34

Jana /Kryton: jee ja nevedela,ze jste to vy Sad jsem byla tak zabrana do tel.rozhovoru, ze jsem vas ani nepoznala Sad To me mrzi! Meli jste prijit s Fanosikem Smile nechcete se stavit zitra? Kdyztak volejte Wink
Odpovědět
#35

butterfly/ Díky, dnes jsme tam měli znovu pochůzku cestou O2 ze Zličína, nechat opravit modem. Takže nám až do teď nešel net. Jinak bychom se s potěšením stavili s flanděrou. Čekáme na výzvu k přejímce, měla být zítra dvanáctého, zatím ale žádní zpráva. Tak budeme uhánět Finep. Už abychom mohli zadat podlahy a kuchyň. A vymýšlet jaké garnýže, jaké závěsy, jaké vestavěné skříně. A jaké matrace na spaní, protože máme pěnové zónové se studenou, to je línou pěnou a to tedy už ne, tělo z toho jako zmlácené, tak koukáme po pružinovém sultanovi z Ikey. Moc se těšíme na první přenocování. Byť by na holé zemi bylo. No, máme takovou obří náfučku.
Odpovědět
#36

Presne tak vypadala nase prvni noc na Britsky. Spali sme na zemi jen na matraci ze soboty na nedeli a takhle hnusny rano sem dlouho nezazil. Nikdo nas teda mlacenim neprobudil, ale vzbudil sem se rano asi v 05-30, protoze mi bylo brutalni horko. Uplne ze me tekly curky potu. Slunicko nam pri vychodu sviti primo do "postele".

Btw. celou sobotu sme delali podlahy, ale az tak od 10hod. do 22-23hod. V nedeli sme odpoledne delali zas neporadek vrtackou, pridelaval sem konzole ( a jeste sem neskocil Smile ).

Btw.2: pri vrtani do stropu sem celkem dost stipe omitka. Pri primeru 6mm vrtaku se mi odloupne dvojnasobnej kus omitky. V tomhle pripade mi to nevadilo, protoze sem to zakryl, ale nekdy to neni prijemny a musi se to vyzpravit. Nevim jestli je to normalni, ale prislo mi, ze v panelaku se mi to nedelo. Taky se mi stalo, ze sem narazil na nejaky misto, kdy se to desne drolilo a v jedny hloubce sem uz nemoh vrtat dal ( bylo to tak cca. 3cm ). Dira tam byla jak do prd*le.
Odpovědět
#37

2 Walker: Jako s temi zdmi je to husty, nám tam táta chtěl přivrtat polici a přesně, jak píšeš, odlouplo se kus zdi a nakonec se nam jeste ohnul vrtak. Ty zdi jsou tam rozhodne tvrdsi nez v panelaku, tam se nam tohle nikdy nestalo. Desi me predstava, jak tam jeste budeme vrtat konzole. Asi poprosim elektrikare, az nam budou delat rozvody v kuchyni a montovat svetla, jestli by nam jeste nenavrtali ty diry na police...urco maj lepsi vrtacku :mad: :mad:
Odpovědět
#38

Dnes nám dávají podlahu. Pokládání bude trvat až do zítřka. Vrtání nás čeká taky. Tak uvidíme. Cool
Odpovědět
#39

No musim rict, ze pokladka podlahy, ktera trvala celej den, byla dobre ocistec... mam namozeny stejna a zadek Big Grin
Odpovědět
#40

Walker Napsal(a):No musim rict, ze pokladka podlahy, ktera trvala celej den, byla dobre ocistec... mam namozeny stejna a zadek Big Grin
Vám Barkotex dělal i o víkendu? Já jsem se je snažila dneska zlanařit a nejede přes to vlak Sad
Odpovědět
#41

Barkotex nedělá o víkendech, jestli jsem to správně pochopila (namožený stehna a zadek Big Grin ), tak si ji Walker pokládal sám... Wink
Odpovědět
#42

taky jsem to četla, nejsřív jsem si řekla že to sem dám ale pak jsem si vzpoměla na příběh opraváře na střeše a radši jsem to neudělala, teď aby se člověk bál zavřít oči :o
Odpovědět
#43

2Madite: To jsi hodná, dneska nezamhouřim oka Big Grin

2 Fanosik: Jako bacha na tu tvoji ventilacku Wink Wink
Odpovědět
#44

kez by ....ahhhh
Odpovědět
#45

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin vtipálkuBig Grin
Odpovědět
#46

Blueorange Napsal(a):Barkotex nedělá o víkendech, jestli jsem to správně pochopila (namožený stehna a zadek Big Grin ), tak si ji Walker pokládal sám... Wink

Spravne, Blue. Nedokazu si predstavit co bych musel delat pri tom, kdyz by mi Barkotex pokladal pohladu abych mel z toho namozeny stehna a zadek... snad to ani nechci vedet.
Odpovědět
#47

Walker Napsal(a):
Blueorange Napsal(a):Barkotex nedělá o víkendech, jestli jsem to správně pochopila (namožený stehna a zadek Big Grin ), tak si ji Walker pokládal sám... Wink

Spravne, Blue. Nedokazu si predstavit co bych musel delat pri tom, kdyz by mi Barkotex pokladal pohladu abych mel z toho namozeny stehna a zadek... snad to ani nechci vedet.
proc sis ji pokladal sam? vzdyt to bylo v cene bytu, ani se nedala zrusit, nebot by tu cenu neodecetli z niceho..
Odpovědět
#48

Mam FLEXI byt, kde to slo... par desitek tisic sem usetril ;-)
Odpovědět
#49

Walker Napsal(a):Mam FLEXI byt, kde to slo... par desitek tisic sem usetril ;-)
jasný to chápu.. Smile
Odpovědět
#50

Chtěla jsem se zeptat, jestli při podpisu sml, nebo předání bytu dostanu plánky rozvodu elektřiny a vody, kvůli kuchyni Wink Jinak my už jednáme s prodejcem, má se ozvat až pozjišťuje u banky, jestli je to co jsme po nich chtěli o.k. a brzo podepíšeme sml. a budeme, doufám, do 1.8. bydlet. V tu dobu totiž už musíme opustit stávající byt. Ó to bude ještě zajímavé. Ale prodejce nám tvrdil, že nevidí žádný problém, proč by to nebylo reálné. Tak držte palce. Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)