Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bydlíte už? Pochlubte se :)
#1

Bydlíte už? Pochlubte se Smile
Odpovědět
#2

My ne, ale potřebujeme taky už zatlačit na pilu, protože do 14 dnů musíme předat náš byt. Jsme teď ve fázi, že máme podepsanou zástavní smlouvu.
Odpovědět
#3

Hmm, to je radost, bez podlah se nastěhovat nemůžemeSad
Odpovědět
#4

Náš odhad : cca 7 bytů je již v provozu

Blueorange : v bytu vedle fanošika se mi zdálo že jsou dva chlapíci, grilovali a hlavně mají plný byt ale podlah jsem si nevšiml Cool
I tak to jde :lol:
Odpovědět
#5

2 Wocki: Ten byt vedle fanošíka je mi záhadou, tam byly dvě kola pro dospělé, dvě dětská kola a ještě kočárek...a je to 1+kk :o
Odpovědět
#6

No jsou tam normálně dva kluci Smile děti jsem neviděl ale na 30 metrový byt tam mají až moc pomůcek Smile ale napovím, nejsou to očividně ani sluchoslyšně češi Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Odpovědět
#7

Jaký slovník že si to má fanosik pořídit? Wink
Odpovědět
#8

Ruský Wink ten se myslím bude hodit všem :lol:

Doufám, že jsem se nikoho nedotkla... Jinak se už předem moc omlouvám.
Odpovědět
#9

zdravíme souseda s parádním vodotryskem, myslím že by to měli finepáci v tom vnitrobloku zacpat žábou a nechat od si tebe poradit Big Grin
Odpovědět
#10

to fanosik: jaké to bylo ? vše v klidu ? nebyla ti zimča ? Cool
Odpovědět
#11

Tak sem vcera sel pozdravit Fanosika, dvere na predzahradku byly otevreny, ale nikde sme nikoho nevideli, tak sme aspon vocumovali :-)
Odpovědět
#12

2fanosik: je fakt, ze tech obydlenejch predzahradek tam uz bylo vic ( tak 3-4 ), ale podle toho jak je to upraveny, tak sem to tipoval na tebe. Ostatni predzahradky nebyly jeste moc zabydleny. Predpokladal sem, ze tvoje je ta, ktera ma jedina takovy to rakosi kolem plotu a rozdelanou fontanku - jeste nedodelanou. A ve vokne byla nalepena takova jakoze zaclonka.
Odpovědět
#13

Tak jak to je? Kdo tu bydli? Akorat Fanosik a Duna?
Odpovědět
#14

Jojo zapad slunce nad britskou je prostě elegantní a stále zpívající ptáčci Smile jojo už pojďte lidi je to dobře...Fanošiku jsi doma ?
Odpovědět
#15

Tak proto je to tady takovy uz chciply... vsichni uz bydlej uz neni vo cem se dohadovat :-)
Odpovědět
#16

2Walker: a kdy ty ?
Odpovědět
#17

2Walker: Je to tu chcíplý, protože se nic neděje Rolleyes
Odpovědět
#18

A není to ta ochranka? Big Grin Big Grin Big Grin
Odpovědět
#19

Treba to je kontrola ostrahy :-)
Ale na Britsky se porad neco dodelava a opravuje. Predtim delali neco u vchodu C1, ted zas delaj neco u izolace A5.

A kdy budu bydlet ja to nevim, snad se pristi tejden domluvim na prohlidku...
Odpovědět
#20

Fanosik, nebojíš se tam v pustině? Hůůů hůůů........Haunted Castle. Big Grin
Odpovědět
#21

Fanosik, takže tím chceš jako říct, že k tobě nebudu moc poslat 3.letého syna na hlídačku, jo? :lol: Když máš tu zahrádečku :lol:
Odpovědět
#22

Ahojky, poslušně hlásím, že už od pátku také bydlíme. Chci se zeptat, jestli někdo nechcete krabice na stěhování. Jinak pofrčí na sběrný dvůrSmile Ale jsou pěkný, byla by jich škoda Tongue
Odpovědět
#23

tak my uz jsme se taky nastehovali:-) v sobotu...
Odpovědět
#24

Blue: jestli by si ty krabice chvili mohla schovat, tak by to bylo fajn. Netusim jak jsou ty tvoje krabice velky, ale pokud je to treba jako bananovka, tak 2-3 nam budou stacit ( pro kuchynsky nadobi Smile ).

Neska budu na Britsky tahat plovoucku do bytu, tak bysme se na ne prisli mrknout a popr. je vzit. Poslu ti PMko.
Odpovědět
#25

taky snad za chvíli budu bydlet 16.7. du převzít byt tak uvidim Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)