Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firma Švestka
#1

Hele a co říkáte na Švestku?

Já osobně jsem docela naštvaná, že tam vede nějaká cesta, jelikož když jsme tam byli o víkendu a projíždělo velké nákladní auto, prach se tak rozvířil, že jsem skoro nic neviděli...

Co jsem si tak zjišťovala, tak panelová cesta, po které auta jezdí je tam nelegálně a pozemek nepatří Švestce ale někomu jinému...
Odpovědět
#2

To jsou no... Ale já se nechci smířit s tím, že takovou klidnou a pěknou lokalitu nám tam bude špinit nějaká Švestka Sad
Odpovědět
#3

Škoda, že to není tak lehké Big Grin No a ta nová cesta, po které jezdí... za chvíli tam budou vyjeté koleje a už vidím, jak to Švestka na svoje náklady opravuje...
Odpovědět
#4

tak myslím, že to bude stejně jedinej lék na to nevidět ty chyby a hodit je za hlavu Big Grin
Odpovědět
#5

ono záleží na tom komu ta silnice patří myslim že už totu někdo psal pokud magistrátu tak jí potom bude muset upravit on, já se v tom moc nevyznám ale když se tam postavila BČ tak by to tam mělo splňovat určité hygienicke normy a hlukové taky u nás to teď řeší u magistráli, překročilo to tam prachovou a hlukovou normu a musej to prej nějak snížit proto se na jižní spojce snížila povolená rychlost nechce se jim tam stavět protihluková stěna
to uvidíme až se tam nastěhujem když to bude extrém tak se dá obrátit na ty přes životní prostředí nebo jak si teď říkaj oni to přejdou přeměřit a mohou udělit pokutu
Odpovědět
#6

Nechci vám kazit radost, ale Švestkovi ty pozemky vlastní, když se podíváte do KN, je to pod Třebonicemi, číslo pozemku 330/11. Je to ovšem v katastru zaneseno jako orná půda, podle mě ty budníky, co na tom pozemku mají, jsou postaveny načerno...nebo možná se to smí, já nevím....
Odpovědět
#7

Silnice Bessemerova a vubec vsechny asfaltky snad patrej jeste Finepu a bude je teprve predavat ( Magistratu?? ... myslim, ze Talestalker to tu psal ), tak se tu resilo, to, ze maj snad smlouvu jenom na dva roky, pak se budou muset odstehovat. Jednak jim vyprsi ta smlouva a taky se tim smerem ma Zapadni Mesto casem rozsirovat...
Odpovědět
#8

Z KN je vidět, že jsou Švestkovic vlastníky tech pozemku (viz níže). Nevím ale samozřejmě, jak to ma Finep ošetřené, třeba s nimi má uzavřenou smlouvu o budoucím odkupu těchto pozemků. DoufaaamSmile Také z nich nejsem nadšená, přesně jak píšeš, jezdí jak čuňátka, víří prach a jsou hluční. :o

http://nahlizenidokn.cuzk.cz/MapaIdentif...69713&l=KN
Odpovědět
#9

S tou rychlou jízdou je to jednoduché, budou se na ně volat cajti Tongue , pokud občas jezdí jejich auta parkovat naložená (což asi ne, ale občas se to může stát) můžeme volat zase, že máme podezření na přetížení a musí je tam zahalotovat a zvážit, dá se jim to tam znepříjemnit jako to oni znepříjemňují nám (teda budou Big Grin ) . Ale v první řadě bych se obrátila na někoho z vedení Švestky, jestli by mohl svým řidičům domluvit, že bychom to neradi řešili přes policii, která tam na ně bude číhat. Věřim tomu, že pro klid si ve firmě sjednají pořádek. Wink
Odpovědět
#10

No hele ale mě se moc nelíbí, že mi budou nekolika tunový auta jezdit pod oknem... to jsem si mohl koupit byt v centru prahy, kde to vyjde nastejno... tady se mi líbí, že to může být klidná a zelená lokalita (bez švestky)
Odpovědět
#11

Jeste nez budete zatykat...

Co presne znamena, ze jezdej jako prasata? Ze jezdej pres vobrubnik? Nebo ze predjizdej na plny care, jezdej na cervenou? Klickujou po silnici... moc si nedokazu predstavit jak se s tim da jezdit "jako prase". Btw. pokud si budete chtit stezovat na to, ze jezdej tak a tak po ty panelce, tak tam si muzou to auto postavit treba na strechu - jednak je to na jejich pude a druhak to neni pozemni komunikace na ktery by se vztahovali nejaky zakony.

Pokud vsechny ty prasarny, na ktery si chcete stezovat je vlastne jen vysoka rychlost, tak tim bych se zas moc neohanel. Nejsem si uplne jistej, ze nekdo z Vas meril na Bessemerovy rychlost projizdejicich aut. Uvedomte si, ze ty auta sou sakra tezky ( obycenej nalozenej naves muze vazit az 44tun ) a to fakt nedokazete rozhulakat na 70ku na 400m. A nez by to rozjel, tak by zas musel brzdit kvuli semaforum nebo zatacce na panelku.

Jediny na co si muzete stezovat je hluk, pretizeni vozovky a pak je dobra sikana, kdyz budete bonzovat na znecisteni komunikace. Ten kdo ji zaprasi, tak ji musi taky po sobe uklidit. Je urcite na to nejaka stanovena lhuta do kdy se to musi uklidit.
Odpovědět
#12

no měli by jí uklidit hned protože dle našich silničních zákonů NESMÍ znečištěné vozidlo na silnici ani čuchnout - pokud vyjede z místa kde si nanese nepořádek na kola tak před vjetím na silnici je musí umejt, známí bydlej na kladně taky tam taková firma je a někdo je na bonzoval a každej den tam stojí za rohem policajti a jakmile jim vyjede auto z brány na silnici tak už ho staví a jede jim jedna pokuta za druhou
Odpovědět
#13

Madite, taky znám takovou firmu a případ, kdy konkrétně v jedné vesnici na ně denně čekali policajti.

Walker, nejsem přes auta a už vůbec ty nákladní, ale kdysi jsem chodila s kamioňákem (ó Bóže :lol: ) a divil by ses, jak rychle se dokáže takovej prázdnej kamaz rozjet. Tongue A počítám s tím, že oni tam naložený opravdu moc nejezdí Wink
Odpovědět
#14

Tak nevím kdo si nyní o víkendu všiml ale švestka v noci ze čtvrtka na pátek navezla asi tak 30-40 tatrovek nasekaného asfaltu do rohu tesne pred jejich sidlo. Ta hromadka je opravdu velika a jsem zvedavy jak dlouho tam bude, zasahuje az ke konci kodniku britske. obklopeny jsou i znacky okolo. Myslim ze se mame na co tesit !
Odpovědět
#15

2Wocki: svetska krome jinejch sluzeb ma i drticku, takze predpokladam, ze to budou srotovat a pak nekam odvazet. Kdyz sem jel dneska dom z chatu, tak sem koukal, ze frezujou druhou strany R1, takze asi odtud ten odpad.
Odpovědět
#16

Mno to je radost vědět že v dosahu cca 200 metru na polní cestě se bude občas válet nějaký odpad který sem navezou super náklaďáčky Smile dělá to docela nepořádek a špínu nemluvě o tom když ten bagr s úžasným zvukem posouval odpad ke straně aby tam mohli projet nějaké auta..například do zadu k tomu statku Big Grin
Odpovědět
#17

R1 dělá firma Richter, myslim, že Švestka tam nefachá,ale tak to už je jedno odkud to je, ale hromady čehosi by u nás být teda nemusely :/
Odpovědět
#18

ono stačí že tam tudy jezdí... ty oblaka prachu které se zvíří po každém projetí náklaďáku není moc příjemné... ale že bychom museli si stěžovat, to ne...
Jen je škoda, BČ je na úpatí přírdy, pole a .... a jezdí tam velké náklaĎáky... trochu mi to idilku klidného bydlení ruší... toť vše, nic míň nic víc :mad: :mad:
Odpovědět
#19

Heleďte se lidičky, ok zatím to nechme, jen Vám napovím, ve Švestce se nepracuje od 8:00 do 18:00 jo....z toho si vemte každý co potřebujete.

Ano já si stěžovat rozhodně budu, to teď již vím dopředu, ta silnice ač se to nezdá je v určitých časech dost frekventovaná.

Jinak za nástupní plošinou za A1 bude dle finepu stromořadí (alej) tak to by částečně mohlo kompenzovat to že tam jsou ty auta. (to doplní ty stromečky u fanosika Big Grin )
Odpovědět
#20

A zase švestka, takže nyní je to novinka, copak udělala švestka s tou mega hromadou nadrceného asfaltu z nějaké staré silnice ?

a) tatrovky to někam odvezli a nadělali megabordel
b) ještě nic a je tam toho stále víc
c) roztahali to po cestě aby to nikdo nepoznal
d) dali si to za ohradu aby je nemohl nikdo peskovat

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin
Big Grin
Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

čau
Odpovědět
#21

ja myslim, ze B je spravne Sad

Wocki Napsal(a):A zase švestka, takže nyní je to novinka, copak udělala švestka s tou mega hromadou nadrceného asfaltu z nějaké staré silnice ?

a) tatrovky to někam odvezli a nadělali megabordel
b) ještě nic a je tam toho stále víc
c) roztahali to po cestě aby to nikdo nepoznal
d) dali si to za ohradu aby je nemohl nikdo peskovat

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin
Big Grin
Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

čau
Odpovědět
#22

No já myslím, že nám Lukáš naznačil krásné céčko....no to si snad děláš srandu :o StrašnýýýýSad
Odpovědět
#23

Mno snažil jsem se to skrýt za smajlíky ale máte holky pravdu, je to C ..bohužel, opravdu mazec nejvyšší úrovně, samozřejmě nutné podotknout že to tak dělali v noci aby toho ráno bylo už co nejvíc hotovo, takže ten asfaltr naberou na kola a pěkně nám ho rozjezdí až na bessemerku...tfuj Rolleyes
Odpovědět
#24

To víš, potřebují pevnější cestu :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
#25

Víš, já už si z toho dělám srandu, páč se pořád nervovat taky není zdravé... Vím, že v tuto chvíli s tím nic nezmůžu, tak se tomu aspon zasměju... A jak sis jistě všiml, Wocki to taky zlehčuje... dělá tady kvíz na úkor Švestky...

Takže jako Wocki, takhle teda NE, takhle by to nešlo!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)