Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Okna a mléčné zábrany
#1

Kdo máte před sníženými okny ty mléčné zábrany - pruh skla zvenku - dá se to nějak vyměnit za průhledé sklo? Předpokládám, že na kolaudaci musí být dům v celistvém vizuálním duchu. Po kolaudaci - lze to vyměnit za totožné panely, jen průhledné?


A ještě jeden dotaz k oknům - v novostavbě, která se bude teprve stavět - lze si domluvit jinou barvu vnitřních rámů oken než je bílá?
Konkrétně nějakou imitaci světlého dřeva.
Odpovědět
#2

Nejsem odbornik, ale urcite nelze zasahovat do vizualu budovy. U RD Britska to mame tusim 10 let kdy nesmime menit. Okna urcite udelat lze, bude to ale priplatek jako blazen. Za tyto standardni okna maji mega mnozstevni slevy, okno na prani bude drazsi nez cela nova okna :-))
Odpovědět
#3

Danny Napsal(a):Nejsem odbornik, ale urcite nelze zasahovat do vizualu budovy. U RD Britska to mame tusim 10 let kdy nesmime menit. Okna urcite udelat lze, bude to ale priplatek jako blazen. Za tyto standardni okna maji mega mnozstevni slevy, okno na prani bude drazsi nez cela nova okna :-))



děkuju moc. to máš pravdu s těmi obrovskými množstevními slevami. S mléčným sklem se holt asi smířím (mě to trochu připomíná nemocnici, ale zase kdy nebudeme mít žaluzie a dáme před to nějaké kytky, mohlo by to být ok

A ta okna, pokud by je manžel (byl to jeho nápad, nemá rád bílé rámy) chtěl vyměnit, tak asi prostě od jiné firmy pak nakoupit celá nová okna a vyměnit je, kdyby nás to hodně štvalo, že. Ale nepředpokládám, že do toho půjde Big Grin

Jinak předpokládám, že úchytky na dveře si také nebudeme moci vybrat, ale ty jdou pak měnit snáz, že. Ty bych zas chtěla já jiné, viděla jsem, že u všech bytů jsou ty chromované rovné. Ty měnit budem, ale předpokládám, že to se dá zajít do Hornbachu a je to to nejmenší, vyměnit si to sám..
Odpovědět
#4

Uchyty na dvere - jako kliky na dvere v byte? Ty urcite jsou jako nadstandard. Kliky na oknech koupis na internetu. My davali do baraku zamykaci na cudlik kvuli detem.
Odpovědět
#5

Danny Napsal(a):Uchyty na dvere - jako kliky na dvere v byte? Ty urcite jsou jako nadstandard. Kliky na oknech koupis na internetu. My davali do baraku zamykaci na cudlik kvuli detem.

díkySmile Nevěděla jsem, že u plastových oken se třeba dají kliky měit, děkuju Smile
Odpovědět
#6

Napadla mě ještě jedna věc....

Prosím, vy, kdo máte mléčné zábrany před okny... nevíte zda na těch od finepu by fungovalo udělat tohle? :

https://www.youtube.com/watch?v=IRMGXS8UqzM

nezkoušeli jste to někdo? Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)