Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sraz č. 2
#1

tak pánové a dámy... co byste řekli udělat další sraz.. abychom se zase poznali blíže a popřípadě vyřešili problémy před podpisem kupní smlouvy, .... minule to bylo fajn a pěkně se nám to protáhlo.... nějaké návrhy kdy a kde? Big Grin Cool
Odpovědět
#2

Jeee, ty ses blazen... z prace chodim cim dal tim pozdejc a kdyz pridu domu tak se hrabu porad v tech smlouvach. Nebude rozumejsi udelat sraz az po tom stehovani? To bude uz takovy relativne pohodovy obdobi...
Odpovědět
#3

it´s up to you.... myslel jsem to jen probrat, zkušennosti, na co si dát pozor a tak... ale nikoho nenutím... Wink
Odpovědět
#4

Smile Já jsem pro, i když my spíš jako posluchači, protože ještě nic od Finepu nemáme. Tím pádem se taky obávám, že ´sraz po nastěhování´ by pro nás mohlo znamenat např. něco jako sraz na podzim. :lol: Ale to už se to asi nebude jmenovat sraz, ale schůze.
Fanosik, navrhni please termín (místo - jako minule?).
Odpovědět
#5

no myslím, že místo jako minule bylo moc dobrý.... :-)
termín necháme zase hlasovat :-) ?
Big Grin
Odpovědět
#6

Místo - ok. Termín - navrhni nějaký, který se hodí tobě, např. kdy nemáš English. Wink Pak budeme hlasovat Big Grin
Odpovědět
#7

Ahoj, co dát Pub na Praze 1? Anebo Rezavou kotvu? V kotvě se dá sedět i venku.
Odpovědět
#8

no já bych při tomto počasí zachoval místo v karlíně... viz první sraz... co říkáte na tento týden ? kde je pro? Wink
Odpovědět
#9

Karlín souhlas - chceme Vás taky poznat Smile a chceme se taky něco dozvědět Smile
Jsme sice kuřáci ale klidně půjdeme i tam kde se nekouří, poradíme si.

Pivovarský je hned naproti divadlu karlín ?
Odpovědět
#10

jé další kuřák a já myslela že budu jediná černá ovce BČ rodiny sice se snažim přestat ale nijak mi to nejde Sad Sad Sad
Odpovědět
#11

jj je to naproti karlínského divadla, dobře dostupná lokalita i na parkování bez zón
tak termíny... kdy kdo můžete co úterý?
Odpovědět
#12

Jestli myslíš zítra úterý tak to nejde, a příští také nemohu, středa ?

2madite: Big Grin tě v tom nenecháme ! jsme jak továrny a stále přestáváme Smile aspoň máme pocit že bojujeme

2fanosik: ok znám to, bydlel jsem hned vedle celý život Big Grin dobrý prostor, mají tam i nealko ?
Odpovědět
#13

tenhle týden taky nemohu a pak mám dovču a jsem pryč
Odpovědět
#14

My se určitě zase zúčastníme, kromě pátku můžeme kdykoliv Smile
Odpovědět
#15

tak streda? budeme delat srazy pravidelne , vsichni budou dovolenkovat pres leto:-)
Odpovědět
#16

Kterou středu? Pozítří? My asi můžeme. Zatím bych taky nechala Karlín, tam už trefíme. Big Grin
Fanosik, udělal bys popř. rezervaci?
Odpovědět
#17

Já můžu víceméně kdykoliv Wink Pivovarnický je ok. Rezervace je v tomto horku nutná více než jindy Wink
Odpovědět
#18

Středa je ok i pro nás Wink
Odpovědět
#19

Já vás chci taky poznat, at vím, koho každej den budu potkávat :lol: a na co se mám připravit :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
#20

Připrav se na nejhoršíBig Grin Ba neeeeeSmile
Odpovědět
#21

Myslím, že na to se připravit nedá :lol:
Odpovědět
#22

Fanosik je náš budoucí předseda, ale neozývá se... Wink
Tak tuhle středu 16. 6. zase od 17:30/18:00?
Pokud by fanosik do rezervace nešel, udělám ji.
Odpovědět
#23

Čas vyhovuje Smile Cool
Odpovědět
#24

mila Jani, budu rad kdyz rezervaci udelas:-)
uz jsme 5 tak kdo dalsi?
Odpovědět
#25

to fanosik/ Tongue
Ale ok, zajdu tam, chodím stejně přes centrum. Dám to zase na 7 - 8 lidí. Akorát nevím, jestli na Bessemerova, Svitákova, Laurinova, Klementova, Siemensova, Daňkova, Kolbenova nebo čí vlastně. Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)