Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plovoucí podlaha od firmy Barkotex
#1

Myslím že flexi byty podlahu mít nemusely, ten kdo si to uhádal před podpisem smlouvy také ne. A ten kdo chce nadstandardní podlahu velmi brzy zjistí, že se mu vyplatí vykašlat se na Barkotex i se ztrátou 500,- Kč odpočtu ceny strandardní podlahy. Barkotex je totiž tak drahý, že se ti vyplatí zaplatit zcela jiného truhláře a vzít si podlahu od něj Sad.
Odpovědět
#2

Mohu potvrdit... cena prace u barkotexu je neuveritelna..
Odpovědět
#3

Ano, mam flexi byt a nechtel sem podlahu. Nakonec sem ji dostal zadarmo, protoze nez sem koupil byt tak se prej museli uz dlazdice polozit a tak mi to udelali a ja jim rek, ze to nechci. Dlazdice mi uz nechali a zbytek podlah me stal cca. 9k takze to je celkem znat - pokladku si udelam sam.
Odpovědět
#4

Tak to je teda zajímavé ale nám řekli, že plovoucí podlaha je ve standardu a že si ji máme jít vybrat do Barkotexu... To je fakt super... Oni říkají každému něco jinýho... :mad:
Odpovědět
#5

Podlaha je opravdu ve standardu, moznost si ji nevzit byla jen u nekolika bytu zarazenych mezi flexi. Vy asi flexi byt nemate.
Odpovědět
#6

To asi ne no Sad
Odpovědět
#7

Duna/ Je to bohužel tak. Taky jsme začali zvažovat, že si od BTX podlahu nevezmeme, jenže když jsem se ptal, jak se bude vypořádávat rozdíl, tak mi řekli, že si můžu vzít standard nebo si připlatit za nadstandard (obojí jen u BTX) a nebo si nic nebrat, ale pak mi taky nikdo nebude proplácet těch 500 Kč/m2 (a u koberců jen 350Kč/m2) co je v ceně bytu, který asi zůstane FINEPU nebo BTX. Tož co už včil, že?
Odpovědět
#8

ono je to ale i ve smlouvách že jakej koli nadstandart musí být od jejich partnerů se kterýma maj uzavřenou smlouvu, chceš jiné dlaždičky jedině od rako nebo A keramika - příklad, a u podlah je to stejné vyjímkou jsou byty FLEXI oni maj smlouvu s BTX maj 300 bytů tak tam musí dodat 300 podlah.
Odpovědět
#9

madite/ ano, to je pravda, teď už to vím. Ale bylo pár věcí, na které jsem se ptal makléřky a informace, které jsem dostal se pak od reality lišily. Tohle byla jedna z nich. Ale ja taky možné, že jsem jen blbě poslouchal Smile
Odpovědět
#10

já myslim že jsi poslouchal dobře oni jsou trochu mimo viz ten doručen dopis o převodu vl. jednotky je toho důkazem já mám ve smlouvě že mám 90 dní na to se jim ozvat oni mi v dopise napíšou 30 maj v tom takovej nepořádek že budou rádi až to budou mít za sebou
Odpovědět
#11

jj souhlas... Big Grin Big Grin Big Grin
Odpovědět
#12

maj toho hodně ( projektů) ale co mi stim je to jejich práce tak ať makaj a dělaj to co maj pro ně by se hodilo přirovnání jeden o koze druhej o voze :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
#13

Jo jo naprostou souhlasím Big Grin I když já bych tuhle práci asi nemohla dělat... Když vidím, jak pořád bombardujeme telefonama našeho prodejce, asi bych se zbláznila... a taky věřím, že nejsme jediní :lol:
Odpovědět
#14

no to určitě ale když si zase vezmeš že většinou je asi lidi bombardujou tak před kolaudací a po ní tak jinak celou dobu toho asi moc nedělaj přijímaj rez. občas dojdou na stavbu ( to né prodejci, ale ty přes stan. a nad.) sepíšou smlouvy.
Ale je fakt že já už mám přidělenýho 3 prodejce tak nevim možná se jim to tam střídá jak na běžícím pásu a pak kdo se v tom má vyznat
Odpovědět
#15

No to asi jo...

Hm, to není dobrý... To ti vždy někdo řekl něco a druhej ti to potom vyvrátil jo... to je blbý...
Odpovědět
#16

ahoj,
chci se zeptat, jakou máte zkušenost s plovoučkou od Barkotexu po zabydlení?
Nám se v kuchyně jedna deska plovoučky uvolnila a už nedomyká k celistvé ploše podlahy -> výsledkem je zub, který cítím pokaždé, když přes dané místo přejdu. Sad Sad
Odpovědět
#17

Mě se taky zdá, že mi podlaha v jednom místě, nějak plave :/
Odpovědět
#18

me se zvedla jedna stříška na špatně dostupné výměně a nehodlam akceptovat jen výřez, to je o nicem.. takže nevim jak to řešit :/
Odpovědět
#19

no my meli podlahu od nich i ve starem byte - Barrandov - a tam 6 let v pohode, ted mame taky od nich a nemame problem..... zatim Tongue
Odpovědět
#20

taky nemám s podlahou problém.. vše perfektně drží.. Tongue
Odpovědět
#21

taky bez problému.....
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)