Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Záměr Prahy vybudovat záchytné parkoviště P+R na Zlíčíně
#1

http://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha...iardy.html

Že by se blýskalo? Nevím, jestli na lepší časy...... :mad:
Odpovědět
#2

No tak to je síla. Parkoviště samozřejmě vítám, ale architektonicky a urbanisticky snad už nic horšího vymyslet nešlo Sad + je otázka, kolik z těchto 2500 vozidel bude jednou jezdit Bessemerovou ulicí, aby se vyhnula ucpaným sjezdům na Rozvadovskou spojku Sad.
[Obrázek: uc?export=view&id=0BwrvWCrf5tCHVHF2NTBXbHI3bjg]
Odpovědět
#3

Kolem kancelari nam to vadi, na Zlicine nam to taky bude vadit :-). Bydlime v Praze. Nekam se ta auta prijizdejici do Prahy nacpat musi. A kdy to nejde na zem, tak to dame nad ni. Lepsi nejake reseni nez zadne. Nikam jinam to evidentne nacpat nejde a nekde ta auta parkovat budou.
Odpovědět
#4

Proč by měli jezdit Bessemerovou ulicí? Myslíš, že ji napojí na Rozvadovskou spojku :o ? Snad ne! Jinak to parkoviště mi nepřijde až tak hroznýSmile Líbí se mi.

talestalker Napsal(a):No tak to je síla. Parkoviště samozřejmě vítám, ale architektonicky a urbanisticky snad už nic horšího vymyslet nešlo Sad + je otázka, kolik z těchto 2500 vozidel bude jednou jezdit Bessemerovou ulicí, aby se vyhnula ucpaným sjezdům na Rozvadovskou spojku Sad.
[Obrázek: uc?export=view&id=0BwrvWCrf5tCHVHF2NTBXbHI3bjg]
Odpovědět
#5

Blueorange Napsal(a):Proč by měli jezdit Bessemerovou ulicí? Myslíš, že ji napojí na Rozvadovskou spojku :o ? Snad ne! Jinak to parkoviště mi nepřijde až tak hroznýSmile Líbí se mi.

talestalker Napsal(a):No tak to je síla. Parkoviště samozřejmě vítám, ale architektonicky a urbanisticky snad už nic horšího vymyslet nešlo Sad + je otázka, kolik z těchto 2500 vozidel bude jednou jezdit Bessemerovou ulicí, aby se vyhnula ucpaným sjezdům na Rozvadovskou spojku Sad.
[Obrázek: uc?export=view&id=0BwrvWCrf5tCHVHF2NTBXbHI3bjg]
Tak Bessemerova je na papire od zacatku. Takze klidne mohou. Ale nebude to tak hrozny. Me se taky libi. A jestli bude nekde jezdit vice aut? Stejne jednou budou. :-))
Odpovědět
#6

To vím že ano, měla tam jít silnice k nové ikea, město to ale naštěstí zamítlo. Nicméně mi není jedno, pokud by nám měla vést za barakem frekventovaná silnice. Tebe to netrápí, ty jsi za valemWink

Danny Napsal(a):
Blueorange Napsal(a):Proč by měli jezdit Bessemerovou ulicí? Myslíš, že ji napojí na Rozvadovskou spojku :o ? Snad ne! Jinak to parkoviště mi nepřijde až tak hroznýSmile Líbí se mi.

talestalker Napsal(a):No tak to je síla. Parkoviště samozřejmě vítám, ale architektonicky a urbanisticky snad už nic horšího vymyslet nešlo Sad + je otázka, kolik z těchto 2500 vozidel bude jednou jezdit Bessemerovou ulicí, aby se vyhnula ucpaným sjezdům na Rozvadovskou spojku Sad.
[Obrázek: uc?export=view&id=0BwrvWCrf5tCHVHF2NTBXbHI3bjg]
Tak Bessemerova je na papire od zacatku. Takze klidne mohou. Ale nebude to tak hrozny. Me se taky libi. A jestli bude nekde jezdit vice aut? Stejne jednou budou. :-))
Odpovědět
#7

Vypadá to tedy na můj vkus dost kosmicky a zavání to, že to bude novou dominantou dané lokality. Jedno pozitivum, které mě napadá je revitalizace metra Zličín, tam je to děs. A rovnou by mohli rovnou udělat i Stodůlky na druhé straně oproti BČ, tam mi to taky úplně nesedí Smile
Odpovědět
#8

@Blueorange to napojení Bessemerovy na Avion Shopping park někde za Tescem, je dle mého názoru stále v územním plánu a jednou nás proto nevyhnutelně čeká.

Co se týče zvýšení dopravní zátěže Bessemerovy ulice v takovém případě, obávám se, že auta přijíždějící na nové parkoviště z jihu, z Jeremiášovy ulice, by si Bessemerovou ulicí zkracovala cestu tak, aby se vyhnula přetížené křižovatce Řevnická/Rozvadovská spojka. Dominantní doprava ale asi stejně bude z Rozvadovské spojky, takže by to zas až takový problém být nemusel.
Odpovědět
#9

Ano. Cesta tam opravdu je. Mohou ji kdykoliv zrealizovat. Ale je to celkem velky zasah do dopravy. Ale treba s parkovistem udelaji :-)
Odpovědět
#10

Další články k novému parkovišti:
http://praha.idnes.cz/zachytne-parkovist...zpravy_rsr
https://www.novinky.cz/domaci/441520-ter...radni.html
Odpovědět
#11

Me se to libi.
Odpovědět
#12

Hotové v roku 2019 a ešte nemajú ani projekt? To mi príde trošku pristrihnuté za vlasy.

Každopádne pozerám, že tam asi zase neplánujú s lávkou na prechod medzi Avionom a Globusom. Tá by ma potešila najviac.
Odpovědět
#13

LukasK Napsal(a):Hotové v roku 2019 a ešte nemajú ani projekt? To mi príde trošku pristrihnuté za vlasy.

Každopádne pozerám, že tam asi zase neplánujú s lávkou na prechod medzi Avionom a Globusom. Tá by ma potešila najviac.
Z clanku vyplyva, ze projekt je, ma ho nekdo jiny ktery ho proda mestu. Aspon tak jsem to pochopil
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)