Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Parkování v garážích
#26

díky za rady, nějak to musím vymyslet
Odpovědět
#27

napadá mě otázka: Ono se běžně nemyslí na motorkáře a nedělá se pro ně menší parkovací stání? Chápu totiž, že kupovat tak drahé stání, když využiju jen minimum z něho by se mi taky nechtělo. A osobně by mi tam ta motorka opřená o zeď nevadila, jen je jasný, že z jedné by jich taky časem mohlo být deset :/
Odpovědět
#28

Ahoj všichni,
bohužel, jak říkáte, na motorkáře se moc nemyslí a dal jsem to najevo i při schůzce s Finepem, ale co mohou teď dělat, že? Je fakt, že v našich garážích není ani kousek místa na motorku. Možná si pronajmout od společenství sušárnu nebo kočárkárnu Big Grin Big Grin
Odpovědět
#29

No my premyslime i o tom, jestli byly navrhovany pro auta :lol: dostat temer 5m dlouhe auto mezi dva sloupy vyzaduje opravdu trening, nevim, jak budem parkovat, az budou okolo auta Rolleyes
Odpovědět
#30

xreni Napsal(a):No my premyslime i o tom, jestli byly navrhovany pro auta :lol: dostat temer 5m dlouhe auto mezi dva sloupy vyzaduje opravdu trening, nevim, jak budem parkovat, az budou okolo auta Rolleyes
vy jste si nemohli vybrat garážové stání?
Odpovědět
#31

Garaz nam byla vybrana, pry jako pro sebe :-) na mapce byla 3.misto od dveri a sloupy sme objevili az pak :-(
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)