Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Parkování v garážích
#1

Ahojky, nevím jak to napsat ale v Britské bych měl do budoucna zájem o jedno garážové stání, nyní je v akci za 160 000 k bytu, solo je za neco pres 300 000,- k bytu už jedno mám ale máme dva vozy a vzhledem k parkovací situaci Bessemerova apod. počítám s nedostatkem míst. Za 300 000 je to příliš drahá sranda.
Odpovědět
#2

A zkoušel jsi se zeptat na Finepu, zda by ti stání za 160.000,- neprodali dodatečně? Možná se ti vysmějí Rolleyes, ale zkusil bych to, protože bych spíš než to čekal, že stání budou mít přebytek (víc lidí je chtít nebude).
Odpovědět
#3

Jojo samozřejmě a nejednou, proto to píšu sem, dokonce jsem se ptal zda nejsou lidé kteří třeba podmiňují nákup bytu bez garáže, odezva žádná, volné garáže jsou ve 2 suterénu ale za plnou cenu, což nedám ale ale stání za cca 160 bych asi unesl
Možná to klapne až po nastěhování, jelikož ty garáže jsou údajně součástí zápisu do katastru
Odpovědět
#4

Co já vím, tak druhé patro garází je k tomu uzpůsobeno, me takhle změnili místo, prý aby si po kolaudaci mohli lidi koupit i další místa Smile
Odpovědět
#5

Z těch co nákup bytu plánovali bez GS jsem třeba já, auto nemám a ani neplánuju. GS jsem nakonec koupil, co s ním, uvidím po nastěhování. Možnosti jsou 2, dlouhodobý pronájem nebo prodej.
Odpovědět
#6

No tak to sem zvedavej za kolik se tady bude to GS strilet Smile Prodejce z Finepu mi uz nabizel GS za 180k....
Odpovědět
#7

stále plati, že do garáží se může dostat na čip kdokoliv? nevíte?
Odpovědět
#8

No docela mě dostalo, že i jako vlastník budu za GS platit 500 měsíčně za nasvícení, zametání a hlídání. Tak snad to s tím volným vstupem nebude tak horké, ale možná je to jen naivní předpoklad.
Odpovědět
#9

Har Napsal(a):No docela mě dostalo, že i jako vlastník budu za GS platit 500 měsíčně za nasvícení, zametání a hlídání. Tak snad to s tím volným vstupem nebude tak horké, ale možná je to jen naivní předpoklad.

A z jakého bloku jsi? Že budu platit za garáž, jsem věděla, ale hodně mě štve, že mi neustale nekdo na mem miste stoji, takze asi uz budu opravdu zla Sad a proto bych byla rada, aby v garazi byli jen ti, co maji sve místo!
Odpovědět
#10

Budoucí A5. Zlá určitě buď, stát někomu na místě, to se nedélá.
Odpovědět
#11

chci se jenom zeptat , jestli když se dá teda všema čipama otevřít garáž jestli se od tam tud dostanu k výtahu - de mi o to až budu stěhovat težší věci do bytu tak se mi to teda do toho kopce moc tahat nechce. su křehká.


A jedna věc nechci kvůli tomu zakládat nové téma ale říct Vám to musím, to takhle stojím s autem před BČ mezi B2 a C1 v celé BČ byly snad obsazený jen 4 park místa. a najednou si to šinou 2 auta a zaparkují po mé levici jedno a jedno po pravici, ale po mé levice je místo pro invalidu - no tenhle invalida nebyl a ani cedulku neměl. no kdyby tam bylo úplno tak proč ne, ale tohle mi přišlo dost ujetý a bydlí u nás šel svůj byt ukazovat rodičům tak takový mám ráda co si myslej že jim patří svět Big Grin
Odpovědět
#12

madite/ Myslím si, že to, že tvůj čip otevře garáž i když tam nemáš stání, je záměr právě pro usnadnění stěhování. Z garáží k výtahu není na cestě už žádný zámek ani čip. Jenom bys měla zvolit nějaké místo, kde nebudeš překážet ve vjezdu/výjezdu, přístupu do sklepa apod. ostatním, ale to dá rozum Wink.
Odpovědět
#13

talestalker: dík taky jsem si to myslela ale radši jsem se zeptala Big Grin
Odpovědět
#14

podle mne se ale zadne stehovaci auto do garaze nemuze vejit, pac je ten vjezd moc nizky. Takze je otazkou, jestli to pak venkem nebude k vytahu kratsi?
Odpovědět
#15

ano přesně jak píše petra, jedině že by jsi max do svého SUV narvala skřínku na ležáka Smile
je to opravdu nízké
Odpovědět
#16

já bych tam z dodávkou nejezdila, mám takovej vozejček nízkej na něj z auta naložim věci a tradá do výtahu ale při představě že to tlačim do kopce mě už teď bolí záda Tongue
Odpovědět
#17

madite: uz jsem u nas pres garaz stehoval. Je to v poho, kdyz mas "rudla/vozik" nemel by byt problem. Bohuzel ale musis projit pres dvojite dvere mezi garazi a suterenem. Jedine co nevim je jak podrzet otevrene dvere od garaze, urcite je tam nejakej cudl ale nenasel jsem ho ...
Odpovědět
#18

no u nás v práci je na to taky něco ale také stačí když se dá něco většího ( na výšku) pod garážová vrata oni si pak myslí že pod nima stojí auto jsou tam senzory ve výšce 1m ( většinou) mi tam takhle dáváme kola když je přivezou pro hosty ( přivážej jich třeba 15 a když se furt zavíraj vrata tak to stojí za prd tak se jedno vždy opře o stěnu pod vratama a oni se nezavřou) ale nevim jak to funguje tady ale čidla tam musí být aby to tam nikoho neskříplo Tongue
Odpovědět
#19

2 madite: Možná by nebylo od věci se na to někoho zeptat, aby se ty dveře neporouchaly, když zůstanou tak dlouho "zaseknuté" nahoře. Moc tomu nerozumím, tak možná říkám kravinu a vůbec jim to nevadí...je to jen má zkušenost (ne s garáží, ale s výtahy) v našem původním bytě, že když jsme dali do dveří překážku, tak se pak porouchal.
Odpovědět
#20

Zdravim. Chtěl bych se zeptat na tohle. Nemám sice zaplaceno Garážové stání ale chtěl bych si koupit motocykl a jednou jsem viděl v garážích že tam stála jedna u zdi a tak bych se chtěl zeptat jestli by Vám vadilo kdybych si ji koupil a postavil někde ke zdi kde by nikomu nepřekážela,jedná se o GS v sekci A2.Děkuji za pochopení
Odpovědět
#21

Asi se domluv s nekym kdo ma kratke male auto a davat to pred nej nebude problem?

Lukas46 Napsal(a):Zdravim. Chtěl bych se zeptat na tohle. Nemám sice zaplaceno Garážové stání ale chtěl bych si koupit motocykl a jednou jsem viděl v garážích že tam stála jedna u zdi a tak bych se chtěl zeptat jestli by Vám vadilo kdybych si ji koupil a postavil někde ke zdi kde by nikomu nepřekážela,jedná se o GS v sekci A2.Děkuji za pochopení
Odpovědět
#22

Ahoj, nejde ani tak o to, že jsi si nekoupil parkovací stání, ale všichni kdo jej vlastníme, platíme docela velké poplatky za provoz, ostrahu atd... Myslím si, že využívání zdarma na úkor ostatních by nebylo fér... Zajímalo by mě, co na to ostatní?

PS: Když se tady na fóru poptáš, tak určitě najdeš někoho, kdo ti stání pronajme.

Lukas46 Napsal(a):Zdravim. Chtěl bych se zeptat na tohle. Nemám sice zaplaceno Garážové stání ale chtěl bych si koupit motocykl a jednou jsem viděl v garážích že tam stála jedna u zdi a tak bych se chtěl zeptat jestli by Vám vadilo kdybych si ji koupil a postavil někde ke zdi kde by nikomu nepřekážela,jedná se o GS v sekci A2.Děkuji za pochopení
Odpovědět
#23

Souhlas s Lukasem, jinak ta motorka co obcas stoji v garazi u A2 je pana technika z Prumstavu.
Odpovědět
#24

Taky souhlasím s Lukášem :-).
Odpovědět
#25

Viděla jsem někoho na motorce jezdit v garázi v -1. Zkus ho najít podle motroky a třeba se tam vlezete dva a ušetříte Wink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)