Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

kolísání teploty vody
#1

Nemáte také pocit, že kolísá teplota vody? A2

.......našel jsem k tomuto tématu........u jiného domu.....

..........Kolísání teploty TUV:
jako možnou příčinou se jeví zavzdušní potrubí (pozn. orgánů SVJ: bude provedeno měření po dohodě se správcem).
další možnost, kde může být problém je v ucpaných regulačních ventilech na vodorovnýh rozvodech v garážích (pozn. orgánů SVJ: vzhledem k tomu, že rozvody jsou v plastu, usazeniny mohou být pravě zde, i když je to velmi málo pravděpodobné. Je "podezřelé" i to, že jsou v současnosti nastaveny na 50 °C - vzhledem k různorodosti jednotlivých stoupacek. Toto tedy bude ověřeno u Skansky a.s., zda se jedná o "normální stav" či zda náhodou na zaregulování nebylo zapomenuto ...
Odpovědět
#2

Ve svém profilu neuvádíš místo bydliště, v nastavení profilu si to můžeš změnit. Potom bych teprve očekával reakce sousedů.
Odpovědět
#3

A2
Odpovědět
#4

Ví o tom výbor A a správce?
Odpovědět
#5

mám informaci o kolísání teploty vody od našeho nájemníka......chtěl jsem si jen ověřit, jestli je to problém ještě u dalších bytů......ale zatím se tady na fóru nikdo neozval.
Odpovědět
#6

Mam stejny problem. Pana Simecka jsem informoval uz davno. Zatim nic.
Odpovědět
#7

Dobrý den, mám nájemníka byt 412....vloni si stěžoval.....pak už nic....kdyby jste v tom něco podnikal....přidám se. Táborský
Odpovědět
#8

Panebože fórum samo nic nevyřeší, vždyť je k dispozici non-stop dispečing Veolie, číslo je na každé nástěnce, při výskytu problému se jim to musí hlásit!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)