Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZŠ Kuncova?
#1

Dobrý deň,

má niekto skúsenosť so ZŠ Kuncova? Patríme do spádovej oblasti tejto školy, minulý týždeň sme tam boli na zápise a nemáme z toho najlepší pocit.
Ďakujem.

Palo
Odpovědět
#2

ja tam rozhodne sve deti dat nechci, ale jeste mame cas..
Odpovědět
#3

z čeho konkrétně jste neměli dobrý pocit?
Odpovědět
#4

Take me to zajima.....
Odpovědět
#5

To by mě taky zajímalo. Obě naše děti do Kuncovky chodí a pocity jsou spíše dobré.
V Britské vím o dalších minimálně 7 dětech, které tam chodí, a nevím o nějakých problémech ...
Odpovědět
#6

Tak to mám radosť. Pri zápise na nás neboli príjemní, ani milí. Prekvapilo ma, že som na internete nedohľadal žiadne názory a skúsenosti rodičov, len oficiálne informácie.
Ďakujem.
Odpovědět
#7

Tak to chápu, taky dám hodně na první dojem.

Obecně si myslím, že škola je vedena dobře, ředitel Petrnoušek se snaží zajistit dobré materiální podmínky.
U učitelů záleží na tom, jak si sednou s dětmi a rodiči. Letos s 5.B končí paní učitelka Novotná a předpokládám, že od nového školního roku nastoupí do některé z prvních tříd. Tu bych určitě hodnotil pozitivně a doporučil ji.
Otázkou ale je, co se školou udělá velké rozšiřování její kapacity. Do tohoto školního roku otevřeli 5 prvních tříd a ještě na podzim jedna z nových učitelek nečekaně odešla, třídy se tak musely přerozdělit do 4. Cílová kapacita 950 dětí je opravdu hodně a nevím, jestli to nepovede k určité anonymitě a masovosti. Pro srovnání - v roce 2011 byly otevřeny pouze dvě první třídy.
No ale dokud bude Finep stavět, tak škola bude mít o nové žáky postaráno ...
Odpovědět
#8

v kuncova chodi mnohem vic nez 7 brit'aku... Smile))
Odpovědět
#9

Ja mam na skolu nazor podobny. Negativni recenze jsem nenasel, jestli masovka bude nebo nebude je otazka. Ale nez delat taxikare detem a vozit je nekam daleko, tak to radsi nejaky maly sponzorsky dar a diky nim lepsi informace ze zakulisi abych byl v obraze co se deje behem dne.
Odpovědět
#10

Navazuji na predchozi: mate jiz nekdo novejsi zkusenosti se ZŠ Kuncova?
Odpovědět
#11

britska Napsal(a):Navazuji na predchozi: mate jiz nekdo novejsi zkusenosti se ZŠ Kuncova?


já zatím ne, ale působí na mě jako klasická, průměrně mírně lepší škola, takže za mě okBig Grin

jestli dítě na ZŠ zůstane a nedostane se na gymnázium, beru že to je trošku lepší základka, né uplně terno, ale prostě průměrně fajn. Smile Ale osobní zkušenost zatím ještě nemám.

Rozhodně jsou ale v Praze lepší ale i daleko horší školySmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)