Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Shromáždění SVJ A opět neusnášeníschopné
#1

Musim se omluvit, ale na shromazdeni nedorazim. Uterky jsem v praci do 20.00. Pokud chce nekdo plnou moc, jsem k dispozici. Vyboru ji ale urcite davat nechci a nebudu.
Odpovědět
#2

Tak bohužel SVJ opět nebylo usnášeníschopné! Co kdyby ti, co se neúčastní a nemají řádnou omluvu, platili podstatně větší částku do fondu oprav? Šlo by to nějak zakomponovat do připravovaných stanov?
Odpovědět
#3

No. otazka je kdo schvali ty stanovy. Sad
Odpovědět
#4

možná by bylo vhodné uvažovat o tom, že každý blok na A bude mít svoje SVJ. Tohle SVJ je moc velké a lidi na to kaškou, ani plnou moc nikomu nedají, nechápu. Já se tedy neúčastnil, ale plnou moc jsem dal.
Odpovědět
#5

Ano, to by bylo ideální. Bohužel jsme limitováni tím, že v 1PP je to průchoďák pro všechny vchody.
Stačilo by lidi prostě naučit, aby aspoň ty plné moci dávali.
Bohužel ani sankce za neúčast nevidím jako reálné, tj. neodporující zákonu.
Nadto aktuálně máme ještě mnohem větší problém a sice, že už výbor ani nemáme. Tím, že jsme se nesešli a nebyl zvolen výbor nový, tak stávající výbor padl a dle stanov je již nefunkční. Kompetence výboru tak automaticky přešly na první tři vlastníky při vzniku SVJ. Toť naše stávající stanovy!
(Ex)výbor jsem na to již upozornila s tím, že by bylo dobré vše nějak smysluplně řešit, nicméně zatím se mnou moc nekomunikují.
Odpovědět
#6

No. Na Chodove kde pronajimame byt je ve vchode pani a ma 100% ucast. Proste otravuje, prudi a kdyz cloveka vidi tak z nej plnou moc dostane. Takze urcite to zaridit jde Smile i z nas ji dostala a to bydlime na druhe strane Prahy.
Odpovědět
#7

Dobrý den, já jsem tu plnou moc nabízela, nikdo se mi neozval, co mám tedy dělat když tu nikoho neznám??? 21.12. opět nemohu.
Odpovědět
#8

zdenka Napsal(a):Dobrý den, já jsem tu plnou moc nabízela, nikdo se mi neozval, co mám tedy dělat když tu nikoho neznám??? 21.12. opět nemohu.
To je presne ono. Spousta lidi by dala plnou moc.
Odpovědět
#9

Zdenko, nabízím, že si plnou moc vezmu.

Zdravím, Alena
tel. 705 406 840
A4
Odpovědět
#10

Dobrý den Zdeňko,
můžete se mi ozvat na lukas@novotny.lu Odpovídal jsem poctivě na všechny e-maily, které mi došly.
Lukáš Novotný
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)