Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neustálý silný hluk z výstavby nových etap na Britské čtvrti
#1

Bohužel další řada nových bytů pod Britskou je v prodeji, a stavba pravděpodobně bude zahájena v 2015 Sad

http://www.finep.cz/cs/britska-ctvrt/nove-byty
Odpovědět
#2

To už asi tak rok :-) a stavba již byla zahájena.
Odpovědět
#3

Proč bohužel?
Odpovědět
#4

Mozna proto ze se tu neda prakticky bydlet... My sme tu v najmu od ledna a zaplatpanbu to uz mame za par... Nonstop stavby, ktery zacinaj kazdy den v 7 a koncej v 8-9 vecer. Kdo nezazil neveri mi, ze je neco takovyho mozny. Takze ja chapu, ze nekdo na dalsi teror rika Bohuzel - zvlast jestli tu musi jako majitel bydlet... Za nas ale dobra zkusenost a pristi byt jsme hledali hlavne podle ticha... na uklidneni odsud to budeme docela potrebovat :-)
Odpovědět
#5

Mně přijde, že každému, kdo sem přijde a letmo se tu rozhlédne ( i kdyby si o tom nic dalšího nezjišťoval), tak mu musí být jasné, že se tady ještě dalších několik (mnoho) let stavět bude a pokud se stěhuje do nejnověji postaveného domu, tak ta výstavba aspoň dva roky bude probíhat v jeho bezprostředním okolí a pak se posune dál....
Odpovědět
#6

ablikk Napsal(a):Mně přijde, že každému, kdo sem přijde a letmo se tu rozhlédne ( i kdyby si o tom nic dalšího nezjišťoval), tak mu musí být jasné, že se tady ještě dalších několik (mnoho) let stavět bude a pokud se stěhuje do nejnověji postaveného domu, tak ta výstavba aspoň dva roky bude probíhat v jeho bezprostředním okolí a pak se posune dál....
No. My jsme se nastehovali 2010 a vlastne nestaveli jen prvni rok :-) a jinak - je to neuveritelne ... Minuly rok az po stiznostech nedelali aspon o vikendu. Tenhle rok hluk od rana do vecera. Naposledy klidne v pul desaty vecer nebo v pul paty rano. Takze je stavet a stavet. Kdyz jsem naposledy nemohl projet autem, tak jsem si slusne zanadaval. Mam jich taky plny zuby.
Odpovědět
#7

Tak ta stavba u nas uz jde do zaveru, my jsme o toho dal, takze nas to nijak neomezovalo, krome toho obcasneho blata u cesty k metru. Ty nove domy se uz ale budou stavet dal od nas, to uz by melo byt v pohode.
Odpovědět
#8

Blueorange Napsal(a):Tak ta stavba u nas uz jde do zaveru, my jsme o toho dal, takze nas to nijak neomezovalo, krome toho obcasneho blata u cesty k metru. Ty nove domy se uz ale budou stavet dal od nas, to uz by melo byt v pohode.
Auto si nemuzu ani umyt, abych porad nejezdil v bahne. Domy se stavi nahore, takze zase bahno. Porad spina a bahno. A je to banda sráčů. Ted tady udusavac kostek veze pres celej areal, neskutecny hluk.
Odpovědět
#9

S tim jsme ale vsichni pocitali, kdyz jsme to tu kupovali. Chapu, ze tam mate vic bahna nez my v Acku, ale uz to v nejblizsi dobe dodelaji, tak budete mit klid.
Odpovědět
#10

Blueorange Napsal(a):S tim jsme ale vsichni pocitali, kdyz jsme to tu kupovali. Chapu, ze tam mate vic bahna nez my v Acku, ale uz to v nejblizsi dobe dodelaji, tak budete mit klid.
No. Si nevidela nase garaze. A kdyz si slozili material doprostred prijezdove cesty a. 20 minut se nedalo projet. To uz bych tahal zbran :-))
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)