Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ptaci na balkone
#1

Ahoj. V Britské III má někdo papousky na balkóně. Začínají pipat někdy i od 5ti rano a o víkendu. Chci sr zeptat, zda jsem jediná, komu to vadí nebo ne. Asi z toho brzy zešílím. Nepřijde mi to normální, tím obtěžovat všechny v okolí. Hlavně to jede cely den a člověk si o víkendu ani neodpocine Sad zlatí dělníci. Nemám nic proti přírodě a ptackum, ale papousci mají vyšší tón a je mi to nepříjemné, zvláště když máme rádi otevřená okna. Obdivuji jejich blízké sousedy. Asi je brzy navstivim, jen doufám, že to budou rozumní lidé.
Odpovědět
#2

U nas maji sousede taky papagaje, ale jsou natolik rozumni, ze mu klec ven vyndavaji az behem dopoledne, kdyz uz snad nikdo nespi. Je fakt, ze obcas to trochu obtezuje, ale zatim ne nijak vyrazne. To jsem spis uz nekolikrat zavirala okno kvuli kosakovi vydavajici neskutecnej zpev v pravidelnych a udernych tonech. Na toho bych vzala vzduchovku. Urcite bych za sousedy dosla, ve vsi slusnosti.
Odpovědět
#3

Mě osobně nejvíce vadí to pípání z detektorů kouře, ve kterých dochází baterie. Nám začal pípat asi před 3 týdny a do dvou dnů bylo slyšet po celém domě. Skoro všichni během pár dní baterie vyměnili, ale stále je tu pípání slyšet, nevím, jestli je to z ještě neobsazených bytů, nebo někdo neví co s tím, ale večer na balkoně to k posezení na atmosféře nepřidá !!!!!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)