Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Agresivní sousedé
#1

Velmi ráda si v tomto případě zahraju na práskače, ale to co jsem viděla dnes u jednoho ze sousedů už pro mne překročilo určitou mez a při představě, že by se tak choval vůči mým dětetem do mě a mého muže vjel vztek a šli jsme zakročit.

15.6.2014 jsme seděli na dětském hřišti na lavičce a na plácku mezi C2 a C1 si hrála parta cca 10 letých dětí (nemám odhad). Podotýkám, že nehlučily, nijak nebyl důvod si jich všímat, člověk o nich ani nevěděl a to já jsem na spratečky jinak háklivá. V tom vidíme, jak přichází pan soused z C2, na děti tam něco hlučí a gestikuluje a vztekle bere jejich kola a nese je pryč. Holky stály zaražené, jen se zmohly na to, že to jsou jejich kola. Pán nehnul brvou a šel dál. To už jsme se zvedali. Zakončil to tím, že kola mrsknul na zem na jednu hromadu o kus dál a hodil s nimi dost nevybíravě. Netřeba si připomínat, že dětská kola nejsou levná záležitost. Nicméně nehledě na finanční stránku věci se ptám, co si má kdokoliv co dovolovat na naše děti takovým způsobem??? A ne, ty děti nebyly naše, ale příště být můžou. Holky z toho byly pěkně zaražené a bavily se o tom ještě hodinu po incidentu. My jsme se na pána ohradili, co si to dovoluje, o co mu jde. Dostalo se nám vysvětlení, že tam děti ničí zeleň???? What??? V tu chvíli, kdy na ně vlítnul si tam holky hrály takovým způsobem, že pod poničenou zelení si představuju max slehlou trávu pod jejich kroky. Možná mu šlo o kola, ale proboha? Kde to jsme? Ty děcka po trávnících nedrandí celý den, jen tam zajedou, když si tam jdou hrát. není tam cedule, že tam člověk nesmí vkročit, není takové nařízení, není důvod dětem bránit vstupu na trávník. Poté ještě dodal, že tam ty děti hlučí: Aha, tam je ten problém! Ráda bych ujasnila o koho jde, jde o toho samého nesnášenlivého pána, který zde lil na psy vodu z balkonu, aby se tam nevenčili. Tento pán je tu s námi i na diskuzním fóru.
Odpovědět
#2

Píšu to jako výstrahu všem rodičům, vysvětlete dětem, co mají v takovém případě dělat. Já holkám na místě řekla, ať příště volají o pomoc, až jim někdo cizí bude odnášet kola, ať se nebojí a ječí. On si to příště rozmyslí.
Odpovědět
#3

Tak to je docela drsné. Popsaný konflikt jsem neviděl, ale v neděli odpoledne jsem ve vnitrobloku letmo zahlédl skupinku dětí, které naše děti znají a jsou z Britské, takže zřejmě ani nešlo o cizí děti, ale o děti žijící zde.
Doufám, že šlo o ojedinělý exces ze strany nerudného pána, protože pokud by takto byly napadeny naše děti, tak budu reagovat dostatečně razantně, aby si to již příště rozmyslel.
Vnitroblok (hřiště i zelená plocha) je přece určen k odpočinku dospělých i dětí. Snad nebudeme děti vyhánět, aby si hrály na ulici mezi auty nebo na polích pod Ikeou ...
Odpovědět
#4

Už na ně prý vlítnul jednou a ano, jsou to děti od nás z Britské. Když děti běžely za rodiči, aby jim řekly co se stalo, tak ti jim, stejně jako bychom to udělali my, řekli, ať si hrají klidně na trávníku dál, že pán nemá co jim to zakazovat. A na to konto na ně vlítnul vztekle zase. Když jsme na něj vylítli my, tak byl pán krotký jak beránek a hrál si na slušňáka.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)