Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stálé osvětlení garáží B2 a B3 svítí stále do bytu v prvním patře
#26

tak to byla krásná cena já bohužel k bytu přidělenou garáž neměla a tenkrát se nedali ani dokoupit ( kupovala - rezervovala jsem si byt ještě dřív než se koplo do země) pak Finep udělal akci Flexi byty kde pokud jste například nechtěli garáž odečetlo se vám z ceny bytu 250 000.-.....atd....do té doby měli byty přesně přidělená garáže, potom než byla kolaudace se udělalo to že byla povinnost si garáž dokoupit( ceny bytu bez garáže ) později tak možná půl roku po kolaudaci došlo k doprodeji garáží, kdy nám na nástěnce vysel takový zatavený leták s cenou asi kolem těch 350 000, což mi přišlo absurdní když u Flexi odečetli jen 250 000 když se garáže vzdáte, proto už nejspíše flexi nepoužívají.....

Nevím kolik z Vás vidělo první propagaci Britské čtvrti 1, ale ta brožura mě fascinuje do dnes, obzvlášť odstavec kde je zmíněno že venku se budou nacházet parkovací místa pro naše druhá auta i návštěvy Big Grin, ale v noci se dá dobře zatím parkovat u KB není tam zákaz a večer tam skoro nikdo není pokud Vám nevadí vyjít si ty schody


Walker Napsal(a):
Blueorange Napsal(a):Madite ma pravdu, bylo za 300 tis. + DPH

Kdyz jsem kupoval byt, tak oficialni cena garazoveho stani byla 360.000CZK. Mel jsem moznost si stani koupit ci nekoupit. Stani jsem si nekoupil a po par mesicich bydleni jsem dostal nabidku na odkup garazoveho stani za 160.000CZK.
Odpovědět
#27

madite Napsal(a):tak to byla krásná cena já bohužel k bytu přidělenou garáž neměla a tenkrát se nedali ani dokoupit ( kupovala - rezervovala jsem si byt ještě dřív než se koplo do země) pak Finep udělal akci Flexi byty kde pokud jste například nechtěli garáž odečetlo se vám z ceny bytu 250 000.-.....atd....do té doby měli byty přesně přidělená garáže, potom než byla kolaudace se udělalo to že byla povinnost si garáž dokoupit( ceny bytu bez garáže ) později tak možná půl roku po kolaudaci došlo k doprodeji garáží, kdy nám na nástěnce vysel takový zatavený leták s cenou asi kolem těch 350 000, což mi přišlo absurdní když u Flexi odečetli jen 250 000 když se garáže vzdáte, proto už nejspíše flexi nepoužívají.....

Nevím kolik z Vás vidělo první propagaci Britské čtvrti 1, ale ta brožura mě fascinuje do dnes, obzvlášť odstavec kde je zmíněno že venku se budou nacházet parkovací místa pro naše druhá auta i návštěvy Big Grin, ale v noci se dá dobře zatím parkovat u KB není tam zákaz a večer tam skoro nikdo není pokud Vám nevadí vyjít si ty schody


Walker Napsal(a):
Blueorange Napsal(a):Madite ma pravdu, bylo za 300 tis. + DPH

Kdyz jsem kupoval byt, tak oficialni cena garazoveho stani byla 360.000CZK. Mel jsem moznost si stani koupit ci nekoupit. Stani jsem si nekoupil a po par mesicich bydleni jsem dostal nabidku na odkup garazoveho stani za 160.000CZK.
No. U KB uz ho nemusite ani zamykat :-))
Odpovědět
#28

To jak Finep si prodává svoje byty je snad věc Finepu a né nějakého rovnostářského rozdělení.To je prosím svobodný trh. Takže jaké kdo si vyjednal podmínky..takový je výsledek.
Odpovědět
#29

Ondrey Napsal(a):To jak Finep si prodává svoje byty je snad věc Finepu a né nějakého rovnostářského rozdělení.To je prosím svobodný trh. Takže jaké kdo si vyjednal podmínky..takový je výsledek.
Yes :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)