Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lešení u A5
#1

Ahoj,
nevíte co opravují na zdech A5? A jak dlouho to bude trvat? Mám u balkonu lešení a kdokoliv kolem jdoucí by mohl přijít po něm na návštěvu. V domě jsem neviděla žádná oznámení o opravě. A o dírách po balkóny ani nemluvě, každou chvíli tam něco kutají, pak to zahrabou a za týden znova. Sad
Děkuji Zdenka
Odpovědět
#2

zdenka Napsal(a):Ahoj,
nevíte co opravují na zdech A5? A jak dlouho to bude trvat? Mám u balkonu lešení a kdokoliv kolem jdoucí by mohl přijít po něm na návštěvu. V domě jsem neviděla žádná oznámení o opravě. A o dírách po balkóny ani nemluvě, každou chvíli tam něco kutají, pak to zahrabou a za týden znova. Sad
Děkuji Zdenka
Staci se podivat a uvidite :-). Praskla fasada. :-)
Odpovědět
#3

Dekuji a jak dlouho to bude trvat? Myslela jsem jestli se tam nedava nejaka izolace nebo tak neco, jak jsem zde ruzne cetla vsude nekam zateka. Pracuju na smeny,ale jeste jsem tam nikdy nikoho nevidela, ted je vikend, tak taky nic. Jen spoustu fasady na balkone.
Odpovědět
#4

zdenka Napsal(a):Dekuji a jak dlouho to bude trvat? Myslela jsem jestli se tam nedava nejaka izolace nebo tak neco, jak jsem zde ruzne cetla vsude nekam zateka. Pracuju na smeny,ale jeste jsem tam nikdy nikoho nevidela, ted je vikend, tak taky nic. Jen spoustu fasady na balkone.
Je to v ramci reklamaci, takze na tom nejak makaji :-)). Podle me je uz vse co slo vyreklamovano.
Odpovědět
#5

jasne to chapu, jen se mi nelibi ty zebriky u balkonu, proste se normalne bojim. U me se to taky rozpada a to uz to dvakrat opravovali :-(
Odpovědět
#6

zdenka Napsal(a):jasne to chapu, jen se mi nelibi ty zebriky u balkonu, proste se normalne bojim. U me se to taky rozpada a to uz to dvakrat opravovali :-(
No my uz mame vse doma opraveno. Jeste par prasklin a je to. Zase tak hrozny to neni ne? :-)
Odpovědět
#7

To Vam povim az to vypukne :-D
Odpovědět
#8

K aktuálnímu kopání a opravám - na co konkrétně čeká u vyřešení (asi zatékání do garáží) u vchodu A5. Díra je tam už x týdnů,
bahno zasahuje do půlky chodníku a žádná aktivita tam vidět není (občas tam někdo je, ale hodně málo). Navícmám pocit, že je sousta práce rozdělaná a nedokončena a začíná se kopat i jinde (viz vjezd do garáží A5 dnes) a přitom hned vedle mezi C2 a A5 je nedodělaný chodník a kolem něj na trávníku nasypaná drť bez hlíny... To se řeší nějaký řeší nějaké lepší odtok vody nebo proč se kopalo (bagrem) na trávníku a chodníku mezo C2 a A5, když se jde do vnitrobloku. Jestli se nebude dokončovat práce na čisto a začínat nová, za chvíli to tady nepůjde projít. To není nějaké stěžování, ale jsou to reakce např. návštěv atd. Navíc, kdo teď byt Britské třeba prodává a kupující tady vidí vše rozkopané a nedodělané, taky to není dobrý vizitka. Na lešeních se to hýbe, ale dole nic moc... díky za info.
Odpovědět
#9

Tipuju ze pomalu vyprší záruka, tak se vše reklamovalo a proto se všude kope. Už me žáky štve ze s kočárem se pomalu nemám kudy dostat domu.vzadu dveře rozkopane, u garáží chodník taky..pomalu abych objizdela cely vnitroblok.
Odpovědět
#10

Stejný problém jsem vznesl na schůzi k výboru, bohužel se nic moc neděje. Nevím jestli na tyto reklamace neplatí občanský zákoník a 30denní lhůta k vyřízení?

Jerry Napsal(a):K aktuálnímu kopání a opravám - na co konkrétně čeká u vyřešení (asi zatékání do garáží) u vchodu A5. Díra je tam už x týdnů,
bahno zasahuje do půlky chodníku a žádná aktivita tam vidět není (občas tam někdo je, ale hodně málo). Navícmám pocit, že je sousta práce rozdělaná a nedokončena a začíná se kopat i jinde (viz vjezd do garáží A5 dnes) a přitom hned vedle mezi C2 a A5 je nedodělaný chodník a kolem něj na trávníku nasypaná drť bez hlíny... To se řeší nějaký řeší nějaké lepší odtok vody nebo proč se kopalo (bagrem) na trávníku a chodníku mezo C2 a A5, když se jde do vnitrobloku. Jestli se nebude dokončovat práce na čisto a začínat nová, za chvíli to tady nepůjde projít. To není nějaké stěžování, ale jsou to reakce např. návštěv atd. Navíc, kdo teď byt Britské třeba prodává a kupující tady vidí vše rozkopané a nedodělané, taky to není dobrý vizitka. Na lešeních se to hýbe, ale dole nic moc... díky za info.
Odpovědět
#11

No. Asi jsou delnici potreba jinde. Souhlasim. Rozkopat to jim jde, ale dat to dohromady to ne. Zniceny chodniky od bagru, bahno, spina. Peklo....
Odpovědět
#12

Tedy to neustále opravování balkonů a teras na Britské je fakt na palici, a to ani nebydlím v B nebo C. Hlavně at mi nikdo netvrdí, že můžem být rádi, že to někdo řeší. Mělo to být udělané pořádně napoprvé, a když ne napoprvé, tak alespon napodruhé minulé léto. Hrůza!!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)