Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Udrzba zelene v arealu Britska I.
#1

Ahoj. Tak druhy pokus. Jak jste spokojeni s udrbou zelene v arealu? Diky za nazory :-)
Odpovědět
#2

no koukala jsem na ty bodlaky co rostou kolem hriste, mooc pekny Big Grin a zlutou travu nema jen tak nekdo ...
Odpovědět
#3

Jsem koukal, ze do A3 uz se asi za chvili nebude dat vlizt pres to krovi :-))
Odpovědět
#4

S udrzbou zelene spokojen nejsem. Ve veci zniceneho travniku jsem kontaktoval nase zastupce pred PPM, tady vybor A. Zajimalo mne, kdo zodpovida za uschly travnik, respektive, kdo uhradi jeho obnovu pote, co byl pred vedry posekan a nezalevan.
Odpoved nase vyboru me sokovala, proto bych se rad podelil o jeji zneni, at si muze udelat nazor kazdy.


Já:

Dobrý den,
Chtěl bych Vás požádat o vyjádření k neutěšenému stavu trávníku v areálu Britská čtvrť.
Zajímalo by mne, čí pochybení způsobilo kompletní vyschnutí (likvidaci) trávníku ve vnitrobloku. Vzhledem k tomu, kolik času a prostředků muselo být vynaloženo pro jeho poslední obnovu, nechápu, jak si můžeme dovolit nechat opět trávník kompletně zničit.
Prosím o Vás o informaci, kdo je zodpovědný za údržby zeleně a hlavně její zalévání? Kdo určuje kdy bude trávník sekán a kdy zaléván?
Není možné, aby za tato lidská pochybení jednotlivců platili všichni členové SVJ donekonečna vlastními finančními prostředky.

Děkuji

S pozdravem
Matěj Lelek


Výbor A:

Dobrý den,
trávník se zalévá a seká dle potřeby. Tzn. když je vzrostlá tráva nebo když je sucho, tak se seká nebo zalévá. Vše určuje správce nebo se tak děje na základě dohody všech tří SVJ.
S pozdravem
Michal Papík
předseda výboru A


Já:

Dobrý den,
Děkuji za odpověď.
To znamená, že obnovu vyschlého trávníku, který byl posekán před nástupem veder a následně nezaléván, zaplatí Správcovská firma nebo členové výborů SVJ? Ti totiž dle vaší odpovědi museli pochybit.
Můžete mi prosím napsat, kdo za současný stav konkrétně ponese zodpovědnost?



Výbor A:

Dobry den,
pokud je otazka polozena takto, tak nikdo.
Michal Papik
Odpovědět
#5

aerosa Napsal(a):S udrzbou zelene spokojen nejsem. Ve veci zniceneho travniku jsem kontaktoval nase zastupce pred PPM, tady vybor A. Zajimalo mne, kdo zodpovida za uschly travnik, respektive, kdo uhradi jeho obnovu pote, co byl pred vedry posekan a nezalevan.
Odpoved nase vyboru me sokovala, proto bych se rad podelil o jeji zneni, at si muze udelat nazor kazdy.


Já:

Dobrý den,
Chtěl bych Vás požádat o vyjádření k neutěšenému stavu trávníku v areálu Britská čtvrť.
Zajímalo by mne, čí pochybení způsobilo kompletní vyschnutí (likvidaci) trávníku ve vnitrobloku. Vzhledem k tomu, kolik času a prostředků muselo být vynaloženo pro jeho poslední obnovu, nechápu, jak si můžeme dovolit nechat opět trávník kompletně zničit.
Prosím o Vás o informaci, kdo je zodpovědný za údržby zeleně a hlavně její zalévání? Kdo určuje kdy bude trávník sekán a kdy zaléván?
Není možné, aby za tato lidská pochybení jednotlivců platili všichni členové SVJ donekonečna vlastními finančními prostředky.

Děkuji

S pozdravem
Matěj Lelek


Výbor A:

Dobrý den,
trávník se zalévá a seká dle potřeby. Tzn. když je vzrostlá tráva nebo když je sucho, tak se seká nebo zalévá. Vše určuje správce nebo se tak děje na základě dohody všech tří SVJ.
S pozdravem
Michal Papík
předseda výboru A


Já:

Dobrý den,
Děkuji za odpověď.
To znamená, že obnovu vyschlého trávníku, který byl posekán před nástupem veder a následně nezaléván, zaplatí Správcovská firma nebo členové výborů SVJ? Ti totiž dle vaší odpovědi museli pochybit.
Můžete mi prosím napsat, kdo za současný stav konkrétně ponese zodpovědnost?



Výbor A:

Dobry den,
pokud je otazka polozena takto, tak nikdo.
Michal Papik
Tak tohle me vubec neprekvapuje. Podobne opdovedi jsem dostal i ja. Firma dostava penize za spravu majetku, vybory maji kontrolovat spravu v nas prospech a nikdo nema zodpovednost? To je snad vtip ne???? z koho si tu delaji legraci???? Podal jsem oficielni stiznost na ppmas. Pokud se nedovim, kdo za to nese odpovednost, tak jelikoz je skoda vyssi nez 25.000 czk, coz si myslim ze je, je na to i paragraf, oni uz si s tim poradi kluci v modrem. A kdyz ne, tak bude aspon veselo :-))
Odpovědět
#6

Jeste nekdo nejaky jiny nazor? :-))
Odpovědět
#7

Moje snaha o komunikaci jak s ppm tak s vybory se take nesetkala prilis s uspechem . Dopadla jsem podobne jak psal Aerosa.... Muj nazor je takovy ze to neni dlouhodobe udrzitelny stav. Na druhou stranu neni dostatek lidi kterym to "vadi" aby se s tim dalo delat vice to je zasadni problem. Schuze pro A bude snad v Rijnu tam mame moznost neco zmenit ale to pouze v pripade ze se nas sejde dostatek a ze bude vule chtit neco zmenit....
Odpovědět
#8

Ricky Napsal(a):Danny nechápu proč se obracíš na předsedu výboru A když jsi ověřený béčkař???!
Nevim, kde jsi vzal, ze se obracim na Acko? Mimochodem - i kdybych to udelal, na Acku mam taky spoluvlastnicky podil. Ale neudelal, je to komunikace nekoho jineho. Takže smolík, musíš lépe číst, ne hned prskat Tongue :lol:
Odpovědět
#9

Mifapilot Napsal(a):Moje snaha o komunikaci jak s ppm tak s vybory se take nesetkala prilis s uspechem . Dopadla jsem podobne jak psal Aerosa.... Muj nazor je takovy ze to neni dlouhodobe udrzitelny stav. Na druhou stranu neni dostatek lidi kterym to "vadi" aby se s tim dalo delat vice to je zasadni problem. Schuze pro A bude snad v Rijnu tam mame moznost neco zmenit ale to pouze v pripade ze se nas sejde dostatek a ze bude vule chtit neco zmenit....
Já přijdu, mám tam tu komoru :-))
Odpovědět
#10

Pan Papík si jen dělá legraci.. Chtěl tím říct, že to zaplatí výbory a správcovská firma Big Grin Jinak nechápu za co se výbor A,C platí. Jen by mě zajímalo, jestli ví, kolik úsilí to stálo člověka, který to tady minulý rok dával dohromady. Ale když se zkusíte p.Papíka zeptat jinak, tak dostanete i správnou odpověď Big Grin
Odpovědět
#11

Danny Napsal(a):Ahoj. Tak druhy pokus. Jak jste spokojeni s udrbou zelene v arealu? Diky za nazory :-)

Dane, udělej anketu a projdi všechny byty na Britské a uvidíš jaký budeš mít úspěch Cool
Nejsi v tom sám, neboj :lol:
Odpovědět
#12

Romana Napsal(a):
Danny Napsal(a):Ahoj. Tak druhy pokus. Jak jste spokojeni s udrbou zelene v arealu? Diky za nazory :-)

Dane, udělej anketu a projdi všechny byty na Britské a uvidíš jaký budeš mít úspěch Cool
Nejsi v tom sám, neboj :lol:
Klidně obejdu, nemám s tím problém. Uděláme takovou malou anketku :-) Ale jak tak koukám, tak jsou všichni spokojený :-)
Odpovědět
#13

Tak uz jsem vice v klidu kdyz jsem dnes videl, jak ostraha cisti jezirko. Co?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)