Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Správce objektu a poplatky za správu
#76

Dostala jsem email: "Přeplatky jsou zadané v bance k aktivaci." Nevím, co tím chtěl básník říct, ale doufám, že to, že to dnes odesílají....
Odpovědět
#77

Moc tomu nerozumím, odpočet vody byl 6.12., nevím do kdy se počítaly ostatní služby, ale vrácení je až 7 následujících měsíců ? To stíhá správcovská firma Centra na Praze 13 v mnohem kratší čase, prostě to na svých účtzech tak dlouho nedrží.
Odpovědět
#78

Z jakých důvodů je vůbec nutné čekat na vyhotovení vyúčtování půl roku? Tři měsíce bych ještě pochopil ...
Odpovědět
#79

Přeplatek nám přišel na účet 11.7., ale proč je nutné čekat tak dlouho taky nechápu. Zřejmě na to mají podle zákona nějaký čas a tak se snaží držet peníze na svých účtech co nejdéle.
Odpovědět
#80

Jojo, to s držením peněz je mi jasné (včetně vtipných informací o zadaných platbách - já mám některé platby zadané až do 1Q2013 Wink, nicméně pokud nejsme s termíny spokojeni, pak nevidím důvod, proč si to neupravit tak, abychom spokojeni byli, pokud to ošetřuje nějaký zákon (spíš nemyslím), tak úprava v náš prospěch by neměla být problémem (aneb někteří výrobci také nabízejí záruku delší než povinnou dvouletou).
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)