Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Billa v Siemensově ulici
#1

Dneska jsem sla zadem kolem siemensu a co nevidim, nad jednim vchodem velky napis Billa, uvnitr se jeste pracovalo, mate nekdo nejake overene informace,ze tam skutecne stavi billu? at se neraduju predcasne, ze konecne bude kam skocit pro rohliky a peknou zeleninu Smile

hm koukam mr. google vyhodil tuhle informaci od firmy Instas:
09. 01. 2013
BILLA, Siemensova ulice, Praha
Zahájení realizace vnitřních rozvodů ZTI a ÚT.
Odpovědět
#2

To by bylo velmi příjemné Smile. Billu mám jednak ze všech supermarketů nejraději (výborná zkušenost z předchozího bydlení) a druhak mít cestou z práce při ruce obchod s potravinami mi opravdu chybělo.
Odpovědět
#3

Jj taky jsem to zahlidl.... vypadato ze brzy otevrou.... i kdyz pro me je to bliz do tesca... Big Grin
Odpovědět
#4

fanosik Napsal(a):Jj taky jsem to zahlidl.... vypadato ze brzy otevrou.... i kdyz pro me je to bliz do tesca... Big Grin
Pokud si budu mit vybrat, jestli jit do zoufalyho Tesca nebo do Billy. tak volim Billu.
Odpovědět
#5

Danny Napsal(a):
fanosik Napsal(a):Jj taky jsem to zahlidl.... vypadato ze brzy otevrou.... i kdyz pro me je to bliz do tesca... Big Grin
Pokud si budu mit vybrat, jestli jit do zoufalyho Tesca nebo do Billy. tak volim Billu.

A že tě v tom zoufalým tescu furt potkáváme :lol: :lol:
Odpovědět
#6

Tesco je zbytečně velký Big Grin a neberou tam stravenky...
Odpovědět
#7

Blueorange Napsal(a):
Danny Napsal(a):
fanosik Napsal(a):Jj taky jsem to zahlidl.... vypadato ze brzy otevrou.... i kdyz pro me je to bliz do tesca... Big Grin
Pokud si budu mit vybrat, jestli jit do zoufalyho Tesca nebo do Billy. tak volim Billu.

A že tě v tom zoufalým tescu furt potkáváme :lol: :lol:
Je pesky nejbliz :-))
Odpovědět
#8

Otevírají 6.března v 7:00 a div jsem slzu štěstí neuronila, když jsem šla kolem a viděla to :lol: Vypadá, že bude moderní a vymazlená Cool Tak snad tam bude schopný manažer, co jí udrží úroveň. Jak jááá se těšim. Norma je příšerná, Tesco zbytečně velké a navíc tohle bude při cestě. No mám velikou radost. Smile Jen tak dál. Co by tady asi tak mohlo být dalšího? Smile
Odpovědět
#9

Nikka Napsal(a):Otevírají 6.března v 7:00 a div jsem slzu štěstí neuronila, když jsem šla kolem a viděla to :lol: Vypadá, že bude moderní a vymazlená Cool Tak snad tam bude schopný manažer, co jí udrží úroveň. Jak jááá se těšim. Norma je příšerná, Tesco zbytečně velké a navíc tohle bude při cestě. No mám velikou radost. Smile Jen tak dál. Co by tady asi tak mohlo být dalšího? Smile
Klid a cisto? :-))
Odpovědět
#10

No hurá, je to o pár metrů a o pár kaluží blíže než do Tesca na chození pro víno :/
Odpovědět
#11

Danny Napsal(a):
Nikka Napsal(a):Otevírají 6.března v 7:00 a div jsem slzu štěstí neuronila, když jsem šla kolem a viděla to :lol: Vypadá, že bude moderní a vymazlená Cool Tak snad tam bude schopný manažer, co jí udrží úroveň. Jak jááá se těšim. Norma je příšerná, Tesco zbytečně velké a navíc tohle bude při cestě. No mám velikou radost. Smile Jen tak dál. Co by tady asi tak mohlo být dalšího? Smile
Klid a cisto? :-))

:lol: :lol: ideálně
Odpovědět
#12

Klid a čisto je nereálný požadavek Big Grin , já bych brala fitko a solárko Tongue
Odpovědět
#13

Nikka Napsal(a):Klid a čisto je nereálný požadavek Big Grin , já bych brala fitko a solárko Tongue
Kdyz neprijde klid a cisto za nama, budeme muset jit my za klidem a za cistotou sami :-)
Odpovědět
#14

http://www.billa.cz/Layouts/dd_bi_subsei...erid=44390
Big Grin Big Grin
Odpovědět
#15

Hmmm, to je dobrá otevírací doba. Bude se chodit o víkendu ráno pro snídaňkuSmile
Odpovědět
#16

juu do 21h jsem ani nedoufala super..
Odpovědět
#17

To je good. Lepší než asijská večerka :-)
Odpovědět
#18

ólalááááá Cool
Odpovědět
#19

Jupiiii , Big Grin
Odpovědět
#20

Tak nevim jak u vás, ale u mě už opadla euforie z Billy. Nemají tam komplet sortiment, takže když jdu vyloženě nakoupit suroviny k jídlu, tak tam často něco neseženu. Takže Tesco to stejně jistí Rolleyes Na základ dobrý, ale to je tak všechno Rolleyes
Odpovědět
#21

Plus je mi silně nesympatická obsluha...
Odpovědět
#22

jo obsluha je husta.. uz i ta kvalitka sla mirne dolu, casto jde videt, ze to neni uplne cerstvy hlavne ovoce,zelenina.. ale teda na zakladni suroviny mi zatim staci..
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)