Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Časový postup převodu bytu po kolaudaci

OK. Díky. Snad to tak opravdu bude.
Odpovědět

jupí ja jou už mám klíče to byla rychlost chyby v bytě žádné Tongue až mě to překvapilo, všechny co jsem předtím při prohlídce nahlásila opraveny Big Grin většina závad se stejně ukáže až při používání bytu viz odpady napojení kuchyně, pračky atd
Líbí se mi ovládání ve výtahu pěkná moderna.
Taky jsem si všimla že jim pěkně protejkaj střechy dost na tom makaj aby to dali dohromady, bylo to vidět na těch lodží co jsou v posledních patrách ( žlutá barva) hezky se jim to tam nasáklo.
Dnes mě tam krásně osvěžovali kačeny ( ostřikovače ) hmmm to byla lábuž.
Až tam někdo z Vás pudete tak maj kancelář v bytě ve vchodě A2( tam do leva) tak snad nebudete bloudit jako já můj prodejce mi řek že jsou v A1 tam je ale jiné oddělení tak mě od tamtud poslali do A3 no co trochu jsem se prošla.
Odpovědět

Nerad se vracím k již řešenému, ale na těch 2 fakturách za poplatky bytu a garáže se na každé z faktur ty položky opakují. Například poplatek za správu účetnictví. Nepřijde mi to správné Cool
Odpovědět

já to samozřejmě srovnat nemohu, garáž nemám ale neni to třeba tim že gar. stání je vedeno v majetku majitele nemovitosti ( budoucí SVJ) podle mě se účetnictví vstahující se na majitele bytu a majetky SVJ musí psát odděleně ale jestli je fér si za to účtovat toď otázka každopádně musí existovat 2 účetní knihy
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)