Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zabydlování B3 - BČII
#1

Zdravím sousedy, tak už bydlíte? Nám se to nějak vleče...Podlahy, kuchyně, nábytek, všechno se protahuje Sad Může někdo doporučit firmu na žaluzie? Máte zkušenosti? Btw jak je to vlastně s venkovními žaluziemi? Dá se nebo se nedá?
Odpovědět
#2

Jsem na tom stejně. Naivně jsem si myslel, že budu bydlet v lednu, teď budu rád když se vše stihne do konce února :-) ale nevadí, platit 2 bydlení naráz nějakou dobu zvládnu :-)
Odpovědět
#3

My sme zvolili firmu Myrolo. Maju velky vyber, viac info na ich stranke www.myrolo.cz

Vela stastia.

J
Odpovědět
#4

Diky za info, nabidku maj sirokou, vypada to pekne! Jak to vyslo cenove, jestli se muzu zeptat? S kvalitou a montazi zadny problem?

Jules Napsal(a):My sme zvolili firmu Myrolo. Maju velky vyber, viac info na ich stranke www.myrolo.cz

Vela stastia.

J
Odpovědět
#5

http://www.Dopos.cz je další varianta na výběr...
Odpovědět
#6

Nakonec jsme se rozhodli pro žaluzie od Tomáše Matochy (modré letáky A5 ve schránkách) - šlo nám hlavně o rychlost a cena byla taky velmi příznivá. Žaluzky vypadají pěkně a snad dlouho vydrží. Každopádně s panem Matochou jsme udělali pozitivní zkušenost, tak ho můžeme doporučit i dalším zájemcům... Big Grin
Odpovědět
#7

A co sítě proti hmyzu? Podobného hmyzu je od jara v přilehlých polích poněkud hodně [Obrázek: Ephemeroptera.jpg]
Odpovědět
#8

Na to bych zapomněl - udělal nám i sítě do oken, ne do všech, vytipovali jsme si 3 s největší pravděpodobností větrání Big Grin nejdřív se mi ty sítě moc nezdáli a váhal jsem jestli to bylo dobře, že jsme je objednali, ale po instalaci jsem změnil názor, přijde mi to fajn Big Grin
To je nějaká jepice cos poslal, ne? Ta umře než k nám z pole doletí Big Grin
Odpovědět
#9

Tak si to řekneme na jaře Big Grin
Odpovědět
#10

tak to gratulujem, ze uz to mate zrealizovane. Nech Vam to sluzi ako ma.

neskar Napsal(a):Na to bych zapomněl - udělal nám i sítě do oken, ne do všech, vytipovali jsme si 3 s největší pravděpodobností větrání Big Grin nejdřív se mi ty sítě moc nezdáli a váhal jsem jestli to bylo dobře, že jsme je objednali, ale po instalaci jsem změnil názor, přijde mi to fajn Big Grin
To je nějaká jepice cos poslal, ne? Ta umře než k nám z pole doletí Big Grin
Odpovědět
#11

Díky díky! Byli jsme i v tom Myrolu, moc příjemnej chlapík, super výběr, ale instalace 2-3 týdny po zaměření na nás byla moc....Potřebovali jsme to nejlíp hned Big Grin

Jules Napsal(a):tak to gratulujem, ze uz to mate zrealizovane. Nech Vam to sluzi ako ma.

neskar Napsal(a):Na to bych zapomněl - udělal nám i sítě do oken, ne do všech, vytipovali jsme si 3 s největší pravděpodobností větrání Big Grin nejdřív se mi ty sítě moc nezdáli a váhal jsem jestli to bylo dobře, že jsme je objednali, ale po instalaci jsem změnil názor, přijde mi to fajn Big Grin
To je nějaká jepice cos poslal, ne? Ta umře než k nám z pole doletí Big Grin
Odpovědět
#12

Tak jak to jde s lítavcema?
Odpovědět
#13

Zdravím sousedy z BII s "výhledem" na západ - zdálo se mi to nebo včera v noci prvně naplno svítily garáže z dokončovaného domu BIII? Navíc to nějak divně blikalo, nijak dobře se při tom neusínalo Wink Místo tmy to házelo hodně řídký šero Smile

Btw toho výš popisovanýho divnohmyzu už máme plnej obývák... :/
Odpovědět
#14

Jo sítě jsou dobrá věc. U nás ho je méně než před rokem, že by tedy vlétaly do nejblizšího objektu od pole? Musíte si počkat až udělají pod vámi další zástavbu...
Odpovědět
#15

Taky zdravim sousedy z BII. okna mam na zapad, ale svetla z garaze protejsiho domu jsem si nevsimla. ale mozna je 4 NP uz dostatecne vysoko. :-) kazdopadne, pokud si vzpomenu, tak se vecer podivam.

ten divnohmyz jsem jeste nezaregistrovala... zatim jen vecer registruju komary. :-)
Odpovědět
#16

Ve 3NP zatažená žaluzie, ale otevřená větračka, a tma byla ta tam...Jako ne že by se v tom nedalo spát, spíš mi vadilo to blikání :-) Ale třeba to bylo tím, že to svítilo prvně a jely všechny světla, doufám že tomu pak uberou, co jsem si všiml tak u nás v garážích taky nesvítíme na všechny zářivky, ale jen na každou třetí /nebo druhou?/

Co se hmyzu týká tak teď v těch hicech větráme všude, i kde nemáme sítě, takže se dalo čekat že něco nalítá. Těch místních jepic nebo co to je tam je spousta, ale nijak mi nevadí, sedí si a neotravujou...kdyby se tak ještě naučily žrát komáry...Big Grin
Odpovědět
#17

vcera vecer svetlo v garazi naproti svitilo a kdyz svitilo, tak opravdu nejak problikavalo. pak to ale zhaslo, co jsem zaznamenala. ovsem kdyz jsem jeste parkrat koukala v noci, tak svitil reflektor na vjezdem do -2. docela narez. ale zatim me nerusi - muj balkon ma plnou hnedou vypln (a ne sklo).

u nas v garazich setrime, to je pravda. Big Grin i na cidlech. tuhle jsem se k veceru zdrzela u auta, svetlo zhaslo a kdyz jsem chtela "rozsvitit", tak jsem musela az ke dverim. o cidlech na chodbe za pozarnimi dvermi ani nemluvim. pres ruzne reklamace pres pana Simecka porad chodime aspon cast chodby k pozarnim dverim po tme. :mad:
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)