Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nefunkční doručování pošty
#26

xreni Napsal(a):Ja uz taky rezignovala.napr od pondeli mi pry dorucovali dopis,byla jsem zrovna na poste,tak jsem se ptala.vecer ani oznameni ani nic.dodnes neprislo ani upozorneni,ja si jej teda vyzvedla vcera.o cem primo nevim,to mi asi neprijde.. stezovala jsem si tolikrat,ze uz to proste neresim.
Presne. Nema smysl. To bych tam musel nekomu rozbit hubu. Proste to tak je, posta tu nefunguje a nikdy fungovat nebude.
Odpovědět
#27

Dnes ani nefungovala pošta ve Stodůlkách - nešel systém a tudíž oznamovali, že je zavřeno a možná odpoledne to půjde....
Odpovědět
#28

Pella Napsal(a):Dnes ani nefungovala pošta ve Stodůlkách - nešel systém a tudíž oznamovali, že je zavřeno a možná odpoledne to půjde....
Minule jsem tam na ne rval, ze nemam cas behat na postu kdyz je pritelkyne cely den doma. Bez uspechu. Takze nezbyva nez si posilat postu jinam /-))
Odpovědět
#29

Tal jsem dnes volal na postu, jelikoz jsem si nechal preposlat zasilku z jine posty. Zasilka z jine posty tam sice neni, ale je tam od 3.12. doporucena posta. A listek nikde. :-) Takze se jdu rano vykricet na postu :-((
Odpovědět
#30

Pratele,

pokud lide budou nestale pouzivat sluzby Ceske Posty, tak si z toho Ceska Posta nebude nic delat. Rekl bych, ze se zacne neco menit az kdyz CP uvidi, ze existuji i jini poskytovatele. Osobne nesnasim veskere spolecnosti, ktere zacinaji "Ceska/Cesky/Ceske" - vyjimkou je Ceska Sporitelna, ktera je ale uz spis rakouska. Zkusenosti s Ceskou postou, Ceskymi drahami, Ceske Aerolinie ci Ceskou pojistovnou jsou otresne.

Proto pro zasilani baliku nepouzivam CP a veskere pisemnosti nechavam zasilat elektronicky. Samozrejme urcita cast pisemnosti se musi posilat CP, ale lze to urcite omezit.
Odpovědět
#31

Walker Napsal(a):Pratele,

pokud lide budou nestale pouzivat sluzby Ceske Posty, tak si z toho Ceska Posta nebude nic delat. Rekl bych, ze se zacne neco menit az kdyz CP uvidi, ze existuji i jini poskytovatele. Osobne nesnasim veskere spolecnosti, ktere zacinaji "Ceska/Cesky/Ceske" - vyjimkou je Ceska Sporitelna, ktera je ale uz spis rakouska. Zkusenosti s Ceskou postou, Ceskymi drahami, Ceske Aerolinie ci Ceskou pojistovnou jsou otresne.

Proto pro zasilani baliku nepouzivam CP a veskere pisemnosti nechavam zasilat elektronicky. Samozrejme urcita cast pisemnosti se musi posilat CP, ale lze to urcite omezit.
Bohuzel, klasicke postovni zasilky holt jinak, nez CP nelze resit. Lze toho spousta udelat jinak, ale spousu musim bohuzel delat stale pres postu. Uz jsem jim rikal, ze jim tam rozbiju hubu. Koukala.....to je ale asi vsechno. Dnes opet dve zasilky nahodne zjistene. Poste je jedno, jestli ji pouzivame. Platime to vsichni, takze smula :-))
Odpovědět
#32

Mě tu údajně nezastihli 23.12. , kdy mi předem přišla smska, že mi ten den balík dovezou, kdy jsem byla celý den doma. Čekám jak blbec, nevzdaluju se z domu a pak mi dojde jen další smska, že mě nezastihli, to je vážně k nasr.... :mad: :mad: :mad:
Odpovědět
#33

Danny Napsal(a):
Walker Napsal(a):Pratele,

pokud lide budou nestale pouzivat sluzby Ceske Posty, tak si z toho Ceska Posta nebude nic delat. Rekl bych, ze se zacne neco menit az kdyz CP uvidi, ze existuji i jini poskytovatele. Osobne nesnasim veskere spolecnosti, ktere zacinaji "Ceska/Cesky/Ceske" - vyjimkou je Ceska Sporitelna, ktera je ale uz spis rakouska. Zkusenosti s Ceskou postou, Ceskymi drahami, Ceske Aerolinie ci Ceskou pojistovnou jsou otresne.

Proto pro zasilani baliku nepouzivam CP a veskere pisemnosti nechavam zasilat elektronicky. Samozrejme urcita cast pisemnosti se musi posilat CP, ale lze to urcite omezit.
Bohuzel, klasicke postovni zasilky holt jinak, nez CP nelze resit. Lze toho spousta udelat jinak, ale spousu musim bohuzel delat stale pres postu. Uz jsem jim rikal, ze jim tam rozbiju hubu. Koukala.....to je ale asi vsechno. Dnes opet dve zasilky nahodne zjistene. Poste je jedno, jestli ji pouzivame. Platime to vsichni, takze smula :-))

Ano, jak jsem psal - stale budou urcite pisemnosti, ktere jinak nepujdou posilat nez CP.

Nicmene nedokazu pochopit lidi, kteri si nechavaji posilat baliky CP a pak se diveji, ze je balik rozmlacenej nebo vubec nedojde.

Btw. zalezi komu se "huba rozbiji". Pokud se rve na pani za prepazkou, tak ta se maximalne tak rozbreci a nikam to nevede.
Odpovědět
#34

Walker Napsal(a):
Danny Napsal(a):
Walker Napsal(a):Pratele,

pokud lide budou nestale pouzivat sluzby Ceske Posty, tak si z toho Ceska Posta nebude nic delat. Rekl bych, ze se zacne neco menit az kdyz CP uvidi, ze existuji i jini poskytovatele. Osobne nesnasim veskere spolecnosti, ktere zacinaji "Ceska/Cesky/Ceske" - vyjimkou je Ceska Sporitelna, ktera je ale uz spis rakouska. Zkusenosti s Ceskou postou, Ceskymi drahami, Ceske Aerolinie ci Ceskou pojistovnou jsou otresne.

Proto pro zasilani baliku nepouzivam CP a veskere pisemnosti nechavam zasilat elektronicky. Samozrejme urcita cast pisemnosti se musi posilat CP, ale lze to urcite omezit.
Bohuzel, klasicke postovni zasilky holt jinak, nez CP nelze resit. Lze toho spousta udelat jinak, ale spousu musim bohuzel delat stale pres postu. Uz jsem jim rikal, ze jim tam rozbiju hubu. Koukala.....to je ale asi vsechno. Dnes opet dve zasilky nahodne zjistene. Poste je jedno, jestli ji pouzivame. Platime to vsichni, takze smula :-))

Ano, jak jsem psal - stale budou urcite pisemnosti, ktere jinak nepujdou posilat nez CP.

Nicmene nedokazu pochopit lidi, kteri si nechavaji posilat baliky CP a pak se diveji, ze je balik rozmlacenej nebo vubec nedojde.

Btw. zalezi komu se "huba rozbiji". Pokud se rve na pani za prepazkou, tak ta se maximalne tak rozbreci a nikam to nevede.
Ja rval uz i na vedouci, psal jsem na ombudsmana ceske posty. Bohuzel nic. Za prepazkou rvat nema cenu, ty je to uplne jedno. Ale asi i ostatnim /-((
Odpovědět
#35

Nikka Napsal(a):Mě tu údajně nezastihli 23.12. , kdy mi předem přišla smska, že mi ten den balík dovezou, kdy jsem byla celý den doma. Čekám jak blbec, nevzdaluju se z domu a pak mi dojde jen další smska, že mě nezastihli, to je vážně k nasr.... :mad: :mad: :mad:

totez u nas. napred smska, pak cekani doma a doruceni nikde. a oznameni o ulozeni zasilky jsme dokonce meli ve schrance az vcera (v sobotu) - roztrzene. nejspis bylo ve schrance nekoho jineho...
Odpovědět
#36

Stížnosti evidujte sem:
http://pruzkum.ceskaposta.cz/pruzkum/zasilka.html

Na naší poště se spravedlnosti/sebereflexe nedovoláte.
Odpovědět
#37

K předchozím komentářům ohledně problémů s doručováním.
Před 10 dny jsem pracovala z domova, telefon zapnutý, balík jsem sledovala na portálu České pošty - a nic. V 15:45 hod. mi přišla sms, že jsem nebyla zastižena na doručovací adrese. Nestalo se mi to poprvé, ale řekla jsem si, že TOHLE už bylo naposledy. Napsala jsem velmi asertivní stížnost ve smyslu zákona 500/2004 Sb. (správní řád) přímo na vedení pošty. Připomněla jsem jim, že mají poskytovat služby, za které si nechávají zaplatit, a že to nedělají... a ještě i další věci jsem jim napsala. Taky jsem uvedla, že kontaktní telefon v sms byl nedostupný (opakovaná zkušenost, asi nejen moje).
Dnes mi přišla odpověď s omluvou (tu jsem ve své stížnosti požadovala). ČP uznala pochybení, věc prošetřili mj. tak, že prověřili záznamy z GPS, příslušného pracovníka usvědčili z pochybení a podle pracovního řádu potrestali. V dopise uvedli, že ... celá záležitost byla s příslušnými pracovníky provozovny Depo Praha 704 projednána... . konkrétně uvedli: V případě jakýchkoliv problémů s dodáváním zásilek na Vaši adresu je možné kontaktovat přímo vedoucího provozovny Depo Praha 704 na tf. čísle 731 132 382 nebo 730 580 290, který Vám operativně pomůže věc řešit, případně zajistí opakované dodání zásilky do místa adresy...... Uvedená telefonní čísla můžete v případě potřeby využít i vy, tady v Britské.
Doufám, že si ale už dají pokoj a pochopí, že si nenecháme líbit neplnění služeb, ke kterým mají udělenou licenci.
Hezký den Vám všem.
Odpovědět
#38

SimkoAle123 Napsal(a):K předchozím komentářům ohledně problémů s doručováním.
Před 10 dny jsem pracovala z domova, telefon zapnutý, balík jsem sledovala na portálu České pošty - a nic. V 15:45 hod. mi přišla sms, že jsem nebyla zastižena na doručovací adrese. Nestalo se mi to poprvé, ale řekla jsem si, že TOHLE už bylo naposledy. Napsala jsem velmi asertivní stížnost ve smyslu zákona 500/2004 Sb. (správní řád) přímo na vedení pošty. Připomněla jsem jim, že mají poskytovat služby, za které si nechávají zaplatit, a že to nedělají... a ještě i další věci jsem jim napsala. Taky jsem uvedla, že kontaktní telefon v sms byl nedostupný (opakovaná zkušenost, asi nejen moje).
Dnes mi přišla odpověď s omluvou (tu jsem ve své stížnosti požadovala). ČP uznala pochybení, věc prošetřili mj. tak, že prověřili záznamy z GPS, příslušného pracovníka usvědčili z pochybení a podle pracovního řádu potrestali. V dopise uvedli, že ... celá záležitost byla s příslušnými pracovníky provozovny Depo Praha 704 projednána... . konkrétně uvedli: V případě jakýchkoliv problémů s dodáváním zásilek na Vaši adresu je možné kontaktovat přímo vedoucího provozovny Depo Praha 704 na tf. čísle 731 132 382 nebo 730 580 290, který Vám operativně pomůže věc řešit, případně zajistí opakované dodání zásilky do místa adresy...... Uvedená telefonní čísla můžete v případě potřeby využít i vy, tady v Britské.
Doufám, že si ale už dají pokoj a pochopí, že si nenecháme líbit neplnění služeb, ke kterým mají udělenou licenci.
Hezký den Vám všem.
No. Tak tohle uz mam za sebou. Cislo jsem dostal taky, parkrat jsem tam i volal. Dnes je cislo nedostupne, takze uz me to prestalo bavit. Je to jak boj s vetrnymi mlyny.
Odpovědět
#39

Naše pošta je skutečně mizerná. Zásilka od mých rodičů (východní Čechy) odeslaná v pondělí dorazila v pondělí následujícího týdne, za čistých 7 dní. Zajímavé je, že v opačném směru je obvykle doručeno druhý den, nejpozději za dva dny, takže chyba je jednoznačně u naší pobočky. Stížnosti si vyslechnou, ale neděje se nic.
Synův korespondenční lístek z lyžařského výcviku (s předepsanou adresou) nedorazil vůbec.
Začínám uvažovat o pořízení datové schránky, protože tohle je zatím legrace, ale nedoručení úřední zásilky může mít v dnešní době fatální následky.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)