Hodnocení tématu:
 • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Další výstavba obchodních center západně od Avion Parku
#1

Jen pro zajímavost ... západně od Avion Parku (Tesco + Ikea) je plánována další výstavba obchodních center:
 • Především by zde měla být nová IKEA, což je dlouho známé, ale pro připomenutí lze zmínit např. článek na iDnes http://ekonomika.idnes.cz/sef-ceske-ikey...oakcie_spi .

  Základní popis (dle iDnes):
  – bude mít tři patra, celkovou velikost 41 700 metrů čtverečních
  – parkoviště pojme 1 300 vozů
  – restaurace pro 670 lidí
  – dokončena má být zřejmě na jaře 2011, nyní firma vybírá stavebníka
  Popis projektu je uveden v databázi EIA na adrese http://tomcat.cenia.cz/eia/download.jsp?...znameniDOC (2 MB pdf soubor).
  [/*]
 • Mezi novou IKEA a současným TESCO pak vyroste Centrum INPROX.
  Základní popis (dle EIA):
  - Centrum bude nabízet více než 35 000 druhů výrobků pro zahrádkáže, řemeslníky a kutily. Důraz je kladen především na velký výběr v odděleních zahrady, stavebnin, nářadí a obkladů. Široký sortiment dále nabízí oddělení elektro, osvětlení, sanity, barev a tapet, koberců (kusových i metrových), stavebnin a dřeva, potřeb pro domácnost a autopříslušenství.
  - 290 parkovacích stání
  - Předpokládaný termín dokončení výstavby: 01/2012
  Popis projektu v datábázi EIA je k nahlédnutí na adrese http://tomcat.cenia.cz/eia/download.jsp?...znameniDOC (54 MB zip soubor).
  [/*]
[Obrázek: Ikea%20%2B%20Inprox.png]
Odpovědět
#2

super info... o této stavbě jsem četl již na idnes. cz jak píše Talestalker... jsem pašák takové informace najít.. :-) Mě to tam vůbec nevadí.. co vy ostatní.. vadí vám tato stavba? Možná to bude to centrum pro zábavu, sport a kulturu co FINEP uvádí při propagaci Britské... V City West to nevypadá na nějaké obchody, fitness.... atd... už i na další vizualizaci FINEpu je místo administrativy bytový dům... tzn. na bytech se dá líp vydělat.
Odpovědět
#3

Mě to rozhodně nevadí, vždyť je to ,,daleko" od nás,IKEA mám ráda, takže větší přivítám jedině s otevřenou náručí Big Grin a to centrum pro zahrádkáře zase bude jistě zajímat tebe, budoucího pěstitele melounů,dýní a podobné zeleniny, co se ti v poho vejde na zahrádku :lol:
Odpovědět
#4

talestalker: díky!

Už jsem se obaval kam tu velkou Ikeu šoupnou. Takhle by to mělo být OK. Doufám jenom, že se tam nebude jezdit přes Bessemerovu - až z ní udělají tu čtyřproudovou.
Odpovědět
#5

Tongue tak nová ikea by měla být ready již v listopadu 2011. Mělo by se jednat o 2. největší IKEA v Evropě po Stockholmu... stará IKEA již prý dosloužila životností, a budou z ní nějaké obchody... takže dostupnost obchodů je více než super...
Odpovědět
#6

Tak nová Ikea asi nebude - viz http://www.praha13.cz/11183_Usneseni-zas...-Trebonice
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)