Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problém s pomalým odtokem odpadu
#1

Jsem z A4, a již asi dva týdny mě zlobí odpad - dřez, umyvadlo, vana; zapáchá a někdy zvláštně a hlasitě zabublá (domnívám se že v okamžiku kdy sousedi spláchnou). Děje se Vám něco podobného, nebo je to jen u mě? Nemůže to mít spojitost s tou novou stavbou co nedávno začala, (děje se to totiž od té doby)? Používal jsem různé prostředky na vyčištění, ale nic nefunguje....
Odpovědět
#2

Všimnul jsem si že nám špatně odtéká vana. Pro začátek bychom měli použít přípravek na čištění odpadů.
Odpovědět
#3

Mě taky špatně odtékala...Použil jsem různé přípravky; teď odtéká sice lépe, ale zato silně zapáchá......
Odpovědět
#4

Stejny problem. Neodteka vana, vse mozne jsem uz vyzkousel, vzdy tak na dva dny klid a pak znovu. Ze by hromadny problem?
Odpovědět
#5

Vana občas slow Big Grin
Odpovědět
#6

U nás má vana pomalý odtok od samého začátku. Používáním se dále zanáší a odtok se zpomaluje, U nás na A5 stejný problém - řešíme často zvonem a rozpouštěcími prostředky.
Dřez v kuchyni a umvadla OK, problém jen vana.
Odpovědět
#7

Hmm. Zajimave :-)
Odpovědět
#8

Je to problém jenom áček??? B, C je OK?
Odpovědět
#9

Za C1 hlasim take problem s odtokem vany. Ale je to tak uz od zacatku, nova vystavba na to nemuze mit vliv. Pomuze zvon a rozpoustedlo, ale jen na par dni..
Odpovědět
#10

Psal jsem , ze to mame taky od zacatku.
Odpovědět
#11

U nas také problém už od začátku...
Odpovědět
#12

také jsme měli ze začátku problém , a nasypali jsme tam krtka ( granule ) a pomohlo to zatím vše ok....tvrdili nám že obyčejné tekuté nepomohou
Odpovědět
#13

Krtka jsem tam nasypal uz asi 20x. Pokazde je to dobre jen tesne po vycisteni.
Odpovědět
#14

u nás problém zatím nebyl a3
Odpovědět
#15

Taky máme problém s odtokem vany už od začátku.
Odpovědět
#16

jj vana odtéká pomalu už od začátku Rolleyes
Odpovědět
#17

u nás v C1 taky odtéká vana pomalu, ale tak já to přičítala tomu, že to ucpávají moje vlasy, které z odpadu lovim ve slušných cucancích :/ ...
Odpovědět
#18

No skoda, ted uz tohoe v zaruce neni :-)
Odpovědět
#19

Ano odtoky jsou pomalé i u nás...
Odpovědět
#20

jaký je použit na vanách sifon - klasický nebo z flexi hadice? dnes se hojně u odpadů používá uměle vytvarovaný sifon z flexibilní hadice nebo na propoje které z důvodů výškových a směrových lze obtížně propojit trubkou. Tyto hadice jsou na provádění fajn, horší je to s funkčností. Jejich zubatý povrch se hodně zanáší, má obrovský součinitel drsnosti (když to tak nazvu) a tím tedy velice zpomaluje průtok. Instalací ale nikdo nic neporušil, jen je to otrava pro uživatele.
Odpovědět
#21

ivo oves Napsal(a):jaký je použit na vanách sifon - klasický nebo z flexi hadice? dnes se hojně u odpadů používá uměle vytvarovaný sifon z flexibilní hadice nebo na propoje které z důvodů výškových a směrových lze obtížně propojit trubkou. Tyto hadice jsou na provádění fajn, horší je to s funkčností. Jejich zubatý povrch se hodně zanáší, má obrovský součinitel drsnosti (když to tak nazvu) a tím tedy velice zpomaluje průtok. Instalací ale nikdo nic neporušil, jen je to otrava pro uživatele.
To je otazka, jak to tá vypada :-)
Odpovědět
#22

Je to děs, zápach začíná být nesnesitelný - žádný čistič nepomohl. Už jsem kontaktoval správce, tak uvidíme co se dá dělat.....
Odpovědět
#23

Na kterém objektu jsi? A1,A2...
Odpovědět
#24

A4, byl jsem přesměrován na reklamace FINEP, prý to vypadá na systémový problém s odpadem.....
Odpovědět
#25

souhlasim, stale cistim odpady, protoze mam pocit, ze to malo odtéka
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)