Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paneria
#1

Tak taky něco pozitivního, vedle Bokovky naproti Komerčce vzniká Paneria.
http://www.paneria.cz/
Odpovědět
#2

Paráda, jen jí teda nedávám moc dlouhou životnost :-S Buď padne Bokovka, nebo Paneria.
Odpovědět
#3

Psal jsem "něco pozitivního" a ty už jí sejčkuješ krátkou životnost ach jo Cool
Odpovědět
#4

proč by měla padnout Bokovka?
Odpovědět
#5

Ricky Napsal(a):Psal jsem "něco pozitivního" a ty už jí sejčkuješ krátkou životnost ach jo Cool


Tak to pardon Tongue

Jen když vidim, jak je vesměs prázdná zahrádka v Bokovce, nepočítám obsazenost pár stolů, tak buď si kancelářský budou chodit najíst něčeho rychlého do Paneria, nebo do Bokovky, ale oběma to asi stačit na pokrytí nákladů nemůže. Buď jedno a nebo druhý. Ale tak asi se pletu.

Ber to ode mě spíš jako strach, že jak to tu pomalu a hezky rozkvétá, tak to podle mě zase rychle upadne, protože to tady, chtě nechtě, ještě obydlený pořádně není a Stodůlecký sem taky ještě nechodí.

Ale od teď jen optimistické prognózy Tongue
Odpovědět
#6

I přesto, že náklady na prostor tam budou velké, tak bych se nějakého krachu nebál. Do Bokovky občas zajdu a furt tam někdo je. Oni vědí co dělají. Navíc není tu jen Siemens, již brzy přibude KB a postupně další :-). DMko už se tu drží nějakou dobu. V pátek jsem tam byl a bylo tam docela dost lidí :-).
Odpovědět
#7

johnyc Napsal(a):I přesto, že náklady na prostor tam budou velké, tak bych se nějakého krachu nebál. Do Bokovky občas zajdu a furt tam někdo je. Oni vědí co dělají. Navíc není tu jen Siemens, již brzy přibude KB a postupně další :-). DMko už se tu drží nějakou dobu. V pátek jsem tam byl a bylo tam docela dost lidí :-).
Souhlasim. Projekt takovehle restaurace neni na mesice ale roky na rozjezd.
Odpovědět
#8

Bokovka má ve všední dny v době obědů úplně plno! Až budou lidi z KB budou se tam prát o místa podle mě.
Odpovědět
#9

Přesně tak...moc Bokovce fandím, chodíme tam teď častěji na jídlo a jsme náramně spokojení jak s prostředím tak s jídlem a především s obsluhou. Myslím, že vědí co dělají, je to řetězec a určitě nepadnou.

Ricky Napsal(a):Bokovka má ve všední dny v době obědů úplně plno! Až budou lidi z KB budou se tam prát o místa podle mě.
Odpovědět
#10

Zdravím všechny Smile jaké máte zkušenosti s Panerii? Já se tam podívám tak jednou do měsíce a pokaždé je tam jiná obsluha...což nemusí zákonitě znamenat, že tam nedokážou připravit stejné dobroty jako v jiných Paneriích... ale já tam už dostal několikrát přepálené panini nebo quesadillu...i když jsem je pokaždé pěkně poprosil, aby to moc nepropékali..

Možná proto k nim přijdu tak jednou do měsíce, díky za postřehy a zkušenosti
Odpovědět
#11

jediny co jsem si vsimla, ze jsou o par korun drazsi nez na Lukach Rolleyes ja tam taky chodim sporadicky, ale quesadillu mam vzdycky dobrou Tongue
Odpovědět
#12

My jsme zatím spokojení, pro mě je hlavní čerstvost a to zatím jsou, ještě jsem nedostala tvrdé pečivo... a nic přepáleného jsem taky nedostala.
Odpovědět
#13

Nevíte někdo, jestli Panerie skončila, nebo se jen předělává, nebo přesouvá a případně co bude místo ní?
Odpovědět
#14

Skončila kvůli nevratným nákladům.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)