Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pozvracený výtah v B2
#1

Chtela bych se podelit o zazitek z dnesniho rana, myslela jsem si ze nejen v B2 bydli a ziji slusni lide,ale to co jsem videla dnes ve vytahu bylo oravdu nechutne. Velmi rada bych osobne poznala to stvoreni,ktery poblilo vcera vytah v B2 a jeste rano to tam bylo. Opravdu nechapu,jak nekdo muze po sobe neuklidit. Jsem velmi zvedava zda to bude dnes uklizeno.. Bohuzel se obavam,ze ten kdo to udel to po sobe jiz neuklidi. Je to nechutny a zaroven pod uroven lidi zijicich v BC. A tomu kdo to udelal bych chtela vzkazat ze nic nechutnejsiho jsem po ranu nevidela a jestli to takhle vypada i u nej doma tak to gratuluju!!!!!!!!!! Proboha lidi zamyslete se nad sebou, tohle neni normalni a navíc ve vytahu jezdi vsichni, je mi lito maminek s detma a tech ostatnich, kteri musi jizdu vytahem absolvovat...
Odpovědět
#2

Romčo, to je fakt nechutný. Já už jsem ztratila iluze, minulý týden mega h.vno u dveří, dneska zase loužička. Ale na poblitej výtah to fakt nemáSad
Odpovědět
#3

Blueorange Napsal(a):Romčo, to je fakt nechutný. Já už jsem ztratila iluze, minulý týden mega h.vno u dveří, dneska zase loužička. Ale na poblitej výtah to fakt nemáSad

Tohle není normální, hlavně že tady každý nadává na psy, ale pak někdo zbleje výtah.... Po dnešku si myslím, že zvířata jsou čistotnější než někteří lidé... Je to smutné, ale je to tak... Nechápu, ale opravdu nechápu jak to člověk po sobě neuklidí, a pokud zůstalo u vás ho.no tak je to jen o tom, že páníček je dobytek, já nemám slov. A pokud to nebude dnes uklizeno, tak vyvěsím na dveře ostrou ceduli, aby se to dotyčný vzpamatoval. Jen mě mrzí, že jsem tu ceduli nestihla napsat ráno :o(
Odpovědět
#4

Bylo to opravdu dost nechutny. Nicmene s diky kvituji, ze pri navratu domu v podvecernich hodinach byl vytah uplne cisty a navoneny. Diky pani uklizecce!
Odpovědět
#5

Ogg Napsal(a):Bylo to opravdu dost nechutny. Nicmene s diky kvituji, ze pri navratu domu v podvecernich hodinach byl vytah uplne cisty a navoneny. Diky pani uklizecce!
No, rano to nechal uklidit pan Zavrel, ktery pri cestach ke me uz nemohl koukat na tu prasarnu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)