Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vyčištění okolí Britské čtvrti
#1

Nelíbí se nám svinčík v okolí Brtiské čtvrti. Uvažujeme o tom, že bychom zorganizovali úklidovou sobotu. Seženeme ty dlouhé kleštičky na sbírání odpadu, pytle na odpadky a vyrazíme. Vememe to směrem od Siemensu až po fanošíkovu stezku a ke Švestce. Kdo se přidá?
Odpovědět
#2

Zajimavy napad. Az bude teplo.
Odpovědět
#3

Pokud budeme doma, tak není problém Cool
Odpovědět
#4

Ricky Napsal(a):Nelíbí se nám svinčík v okolí Brtiské čtvrti. Uvažujeme o tom, že bychom zorganizovali úklidovou sobotu. Seženeme ty dlouhé kleštičky na sbírání odpadu, pytle na odpadky a vyrazíme. Vememe to směrem od Siemensu až po fanošíkovu stezku a ke Švestce. Kdo se přidá?
Proč ne, potřebuji vědět trochu dopředu a jdeme taky. Já na takovéhle brigády mám sice vzpomínky 30 let staré, ale k něčemu to tedy vedlo, v okolí bydliště bylo hezky čisto. Cool
Odpovědět
#5

jojo, dejte termin dopredu a pokud budeme, tak jsem taky pro Smile
Odpovědět
#6

Díky za odezvy pracuji na realizaci.
Odpovědět
#7

Soboty jsou pro mne problém co udělat úklid na 2. etapy ? Jednou v týdnu a jednou v sobotu ? V pracovní den /po-čt/ odpoledne příp. večer/teď je již déle světlo/ se určitě rád přidám, je to vynikající myšlenka, jak zkrášlit naše okolí, H.
Odpovědět
#8

Pro nás je asi taky všední den praktičtější...

AHamacek@seznam.cz Napsal(a):Soboty jsou pro mne problém co udělat úklid na 2. etapy ? Jednou v týdnu a jednou v sobotu ? V pracovní den /po-čt/ odpoledne příp. večer/teď je již déle světlo/ se určitě rád přidám, je to vynikající myšlenka, jak zkrášlit naše okolí, H.
Odpovědět
#9

Za me vikend. Predstava, ze prijdu v sedm z prace a budu uklizet je desiva :-))
Odpovědět
#10

jsem taky pro, klíďo se přidám... bude legrace... Tongue
Odpovědět
#11

bezva nápad, jsem taky pro... klidně všední den cca od 18 hod
Odpovědět
#12

Jakmile budu mít fínální info opět napíšu.
Odpovědět
#13

neslo by to v ramci CITO? Treba by pomohla radnice P13?

To Ricky: viz VZ
Odpovědět
#14

Takže sbírací nářadí bude připravené, pytle také. S dobrovolníky se sejdeme v sobotu 30. 6. 2012 v 9:00 u vjezdu do garáže objektu A. Cílem je tedy obejít nejbližší okolí, sesbírat nepořádek. Pokud potřebujete jiný termín vyhlašte si ho zde, na fóru, půjdete na to jako druzí v pořadí. Napíšu vám PM jak získat vybavení.
Odpovědět
#15

Orientačně tedy kdo může?...
Odpovědět
#16

Je to termín, kdy si asi všichni budou brát dovolenou...včetně nás. No pokud by se nám změnily plány, tak s tím budeme počítat, ale teď to spíš nevidím... Sad
Odpovědět
#17

Ricky Napsal(a):Orientačně tedy kdo může?...
Sad Začínáme taky dovolenou. Je mi líto. Sad
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)