Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co tak dát 14tý sraz?
#1

Čau lidi, tak čas letí jako voda... co tak dát další sraz v pořadí.... Big Grin co třeba symbolicky pátek 13. 4. ? Rolleyes Rolleyes
Odpovědět
#2

Co takhle dělat srazy i v jiné dny než jen v pátky ? Navrhui více prostřídávat termíny, H.
Odpovědět
#3

My 13.4. nemuzeme a vim o dalsich par lidech, kteri tento termin nemohou. Tak co treba patek 20. nebo kvuli odjezdum na vikend dat tentokrat ctvrtek 19.4.?
Odpovědět
#4

Ja v tydnu urcite ne a v patek jsem taky KO :-) Makam jak divej. Tak maximalne v sobotu :-)
Odpovědět
#5

Hmm, tak my nemuzem ani 13. ani 19. nebo 20., ctvrtek 26. by sel Smile
Odpovědět
#6

26. nemůžeme mySmile Ale to se asi nikdy neshodneme všichni. Já klidně tento vynechám, pokud většina bude moci toho 26.4.
Odpovědět
#7

Ja vynecham urcite :-))
Odpovědět
#8

souhlas s 26., jinak taky nemůžeme
Odpovědět
#9

My 26/4 taky nemuzeme. Ale vzhledem k nasemu diari je dost tezke najit volny termin :-( ...takze na nas ohledy asi neberte a uvidime, jak to dopadne.
Odpovědět
#10

Ahoj, my bychom toho 26. také mohli=)
Odpovědět
#11

nějak nám vázne termín... tak 26 většina nemůže... tak jiný termín? :/
Odpovědět
#12

:/
Odpovědět
#13

.... Rolleyes že by o sraz nebyl zájem?
Odpovědět
#14

No ja si nemyslim,ze by o sraz nebyl zajem,ale vzhledem k tomu,ze tech akci je v posledni dobe opravdu hodne tak je tezke se shodnout na terminu. Co se tyka terminu v tydnu tak s ohledem na to,ze prevazna vetsina jde druhy den do prace tak je to fakt tezke,protoze kdyz uz jdeme na sraz tak chceme posedet a ne pospichat domu protoze rano vstavame.Ja jsem bud pro patek nebo sobotu,protoze srazy jsou jednou za cas a kdyz se to vi s predstihem tak si kazdy mize nejak zaridit to ze
Odpovědět
#15

No ja si nemyslim,ze by o sraz nebyl zajem,ale vzhledem k tomu,ze tech akci je v posledni dobe opravdu hodne tak je tezke se shodnout na terminu. Co se tyka terminu v tydnu tak s ohledem na to,ze prevazna vetsina jde druhy den do prace tak je to fakt tezke,protoze kdyz uz jdeme na sraz tak chceme posedet a ne pospichat domu protoze rano vstavame.Ja jsem bud pro patek nebo sobotu,protoze srazy jsou jednou za cas a kdyz se to vi s predstihem tak si kazdy muze nejak zaridit to ze dorazi...
Odpovědět
#16

My bychom třeba mohli tuhle sobotu. V týdnu to asi nedáme....
Odpovědět
#17

Tahle sobota je i pro nás ok...
Odpovědět
#18

No za me se asi neutrhnu. Jelikoz mam kalendar nadupanej a cas na rodinu jen o vikendu, parit se mi jit nechce, pak spim cely den :-)
Odpovědět
#19

No my jsme na srazu jeste nikdy nebyli..a to tu bydlime uz rok..ale ted trfa pokud mluvite o sobote bychom mohli dorazit Smile
Odpovědět
#20

Tuto sobotu mám zatím volnou ...
Odpovědět
#21

No tak to vypadá slibně, vyrazíme do ulic, tak to už se mooooooc těším Tongue
Odpovědět
#22

Takže kdy a kde? Cool
Odpovědět
#23

MrB Napsal(a):Takže kdy a kde? Cool

V 19:00 v Majáku? a samozřejmě někteří půjdou společně, aspoň tam :o)))
Odpovědět
#24

:-)))
Odpovědět
#25

Ja prijizdim v 20:15 do Prahy vlakem, takze dorazime asi na devatou...snad to nevadi.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)