Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Přidání slunečníku na dětské hřiště
#26

no, vždyť to tak taky bude. Až půjdu s dětmi na písek, vezmu si malej slunečník a těžítko, naložím si to na rudlu, a s kočárem si to tam horkotěžko dotáhnu. A pak už jen budu bičíkem odhánět ostatní děti z našeho stínu, protože se sama nadřu se slunečníkem, tak proč by to měli využívat ostatní, žejo....no, tak tomu říkám skvělý nápad!!! A z toho plynou výborné sousedské vztahy... :-D
Odpovědět
#27

Jestli by nebylo lepší se složit na truhláře, který by udělal něco takového http://www.pergoly-pristresky.cz/pristresek-300x270-10/ (samozřejmě s jiným sklonem)
Odpovědět
#28

Pechi Napsal(a):Jestli by nebylo lepší se složit na truhláře, který by udělal něco takového http://www.pergoly-pristresky.cz/pristresek-300x270-10/ (samozřejmě s jiným sklonem)
Yes. Ale cetl jsi preci, ze stin pro deti nebudou platit ti, co nemaji deti :-)
Odpovědět
#29

fanosik Napsal(a):já souhlasím s Blueorange. Proč by se měl kupovat přístřešek za peníze nás všech. V tom případě bych žádal " grilovací místo" které by sloužilo všem... Poté budeme žádat o možnost soukromé pláže u jezírka.. a ono by se to nakupovalo... :-) Big Grin trochu to nadnáším, ale přeci nemůžeme nakupovat co se hodí určité skupině lidí.... Tongue
Tohle je good napad. V tom pripade by mohli lidi v prizemi rici, ze nebudou hradit opravy vytahu. Co to je za nazor? Nezlob se, ale tohle je kravina. Koupili jsme to vsichni, vsichni plati udrzbu.
Odpovědět
#30

aach....
Odpovědět
#31

Ach ach. Je to pravda. Ae pro me za me, bez strisky se obejdu.
Odpovědět
#32

...info ohledně přístřešku, dneska jsem se bavila s naším truhlářem ohledně možností udělat přístřešek a dozvěděla jsem se zajímavé věci. Jednak přístřešek na dětské hřiště musí udělat jedině certifikovaná firma, t.j. ne jen jakýkoli truhlář, aby výrobek splňoval kritéria bezpečnosti. Dále výstavbou stříšky vzniká pro děti další podnět k lezení a údajně budou hledat jakoukoli možnost, jak se na tu střechu dostat. V případě úspěšného vyškrábání se do určité výšky a následného pádu hrozí újma na zdraví, kterou pak rodiče dětí na výrobci lidi žádají vykompenzovat. Proto znova - nabízím slunečník, na který se vyškrábat nelze, je lehce odstranitelný v případě znelíbení se, a je bezpečný, pokud na jeho podstavci budou upevněny dlaždice a nebude se používat otevřený, když bude vichr.....řešení nejrychlejší, nejlevnější a nejefektivnější. Potenciál nebezpečí je stejný jeko potenciál úpalu nebo úžehu u dítěte nebo poškození očí UV zářením ze slunce. Víc mě k tomu už nenapadá.
Odpovědět
#33

Nebude problém při velmi silném větru ? I když bude složený ? Undecided
Odpovědět
#34

Vítr se nemá do čeho opřít, nemá tedy za co zabrat. Měli jsme ho loni na balkoně, vítr byl a ani když byl roztažený, to nevadilo
Odpovědět
#35

Nesouhlasim s jakymsi platnovym pristreskem casti obyvatel. Mate to domu 20m. Zadny platna na hristi nechci videt a pevnou konstrukci, zalezelo by na funkcnosti a estetice. Ocekavam, ze pokud to nadale budete chtit prosazovat, tak se o celem navrhu a zpracovani bude hlasovat.
Odpovědět
#36

Ja myslim, ze tady se preci o nicem nehlasuje. Stejne tak jako se pres noc objevily zakazove cedulky, tak budete jednoho rana koukat na plateny pristresek. Big Grin
Odpovědět
#37

No tak se nechá odstranit. Jednoduché, klidně o to sám požádám. Pokud někdo udělá tokovýto zásah, měla by ho většina podpořit. Hřiště není jen pár lidí. Když ho podpoří a bude pěkný, proč ne.
Odpovědět
#38

Jj. Musel jsem si rypnout do cedulek :-))
Odpovědět
#39

Já neřeším to, že to je blbý nápad, ani peníze, ale bezpečnost a estetiku a také, aby tu 5 lidí něco neřeklo a hned bez vědomí ostatních bude něco natrvalo před barákem. Mě osobně by šlo nejvíc o oplocený areál... Není tu někdě o tom forum?
Odpovědět
#40

Pechi Napsal(a):Když jsem byl malý tak mě pokousali psi velikosti jorkšíra ....

(takže pes jako pes...)
Asi jsi byl nesympaticky. Obrazek profilu to dokazuje. No, nepresvedcili jste me, ze si je privazu. Nepresvedcili :-))
Odpovědět
#41

Danny, je fakt, že jorkšírci mě nechávají v klidu, ten sice může ublížit, ale ne fatálně.
Odpovědět
#42

Nikka Napsal(a):Danny, je fakt, že jorkšírci mě nechávají v klidu, ten sice může ublížit, ale ne fatálně.
No ver, ze tyhle dve posery tezko :-))
Odpovědět
#43

Danny Napsal(a):
Nikka Napsal(a):Danny, je fakt, že jorkšírci mě nechávají v klidu, ten sice může ublížit, ale ne fatálně.
No ver, ze tyhle dve posery tezko :-))

Jsem si chtěla rejpnout, že pes právě útočí, když se bojí Big Grin Wink Ale jak znám ty vaše dvě malý prdelky, tak ty by fakt neublížily ani kuřetiSmile
Odpovědět
#44

Věřim a nepochybuju Smile Ti vždycky tak vesele poskakují, takový věčný šťeňátka Smile



Danny Napsal(a):
Nikka Napsal(a):Danny, je fakt, že jorkšírci mě nechávají v klidu, ten sice může ublížit, ale ne fatálně.
No ver, ze tyhle dve posery tezko :-))
Odpovědět
#45

Nikka Napsal(a):Věřim a nepochybuju Smile Ti vždycky tak vesele poskakují, takový věčný šťeňátka Smile



Danny Napsal(a):
Nikka Napsal(a):Danny, je fakt, že jorkšírci mě nechávají v klidu, ten sice může ublížit, ale ne fatálně.
No ver, ze tyhle dve posery tezko :-))
Jsou to pekny posery :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)