Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Britská čtvrť nepřístupná pro kočárky
#1

Tak díky výstavbě Vodafonu nám sebrali jediný chodník, kterým je zajištěn bezbariérový přístup do Bristké čtvrti ze strany od Stodůlek. Na lidi tu fakt všichni kašlou, nechápu :-((( . Dneska tam rachtal stroj, že s kočárem kolem něj je o uši toho dítěte. Cesta k metru v nedohlednu, až tam začnou jezdit s tatrama, tak to bude na gumáky :-((
Odpovědět
#2

To je fakt podnet na davovu demonstraci. Ako otec na rodicovskej som tiez pekne nastvany zo zdemolovaneho chodnika. :o
Odpovědět
#3

Pro kočárky je připravován nový bezbarierový přístup u nově postaveného domu. Chodník už je skoro hotový.
Odpovědět
#4

Pripravovan je, to vim taky. Ale nyni je Britska bez chodniku :-))
Odpovědět
#5

Mně je jedno, jestli je skoro připravený nový chodník, ale zatím prostě není a oni se ani neobtěžují udělat vedle zastavěného a jediného bezbariérového přístupu k/z Britské alespoň chodník provizorní, nebo tam dát zábrany, aby byli pěší oddělení od aut. Jít s dvěma dětmi po silnici a s kočárkem, to vážně není příjemný a po té rovince jezdí auta docela rychle. Ztratila jsem ten papír, co jsme dostali do schránek o výstavbě, kde byly i kontakty. Byl by někdo tak hodný a mohl mi sem dát email na někoho kompetentního? Ráda bych jim napsala. Myslim, že i po zpřístupnění nového chodníku, by se hodilo, aby se dál dalo bezpečně chodit i druhou stranou. Například já, když chodím pro syna do školky, bych to kolem metra měla zbytečně delší, protože se cesty zbytečně klikatí a hlavně celkově to je dál, protože musim jít doleva od Siemensu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)