Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zbytečný úklid garáží
#26

Ať mi nikdo neříká, že se nedá sehnat levnější čištění - viz první stránky, na které jsem na internetu narazila

Strojové číštění garáží společných prostor
Služba nad1000m2
Pravidelné čištění garáží, skladu, haly, pasáží 2,50 Kč/m2 + doprava 400 Kč. Ceny jsou konečné neboť dodavatel není plátcem DPH.

Pak by tři čistění v roce (i když si pořád myslím, že nám stačí jen dvě) stály 41 tis. místo nynějších 58 tis. Pokud se stanou plátci, tak pořád cena vychází o 9 tis. méně.
Odpovědět
#27

Ono by bylo dobré zřejměi u ostatních služeb /nejen čištění aráží/ si udělat porovnání a tím trochu ty nadiktované ceny stlačit, H.
Odpovědět
#28

Blueorange Napsal(a):To Ricky: Předpokládám, že ty 3 Kč nejsou sazba za hodinu, ale za m2
Ano, do tabulky se nám evidentně vloudila chybička.

Jinak, pokud víte o dodavatelích, kteří by byli schopni dodat stejné služby za výhodnějších podmínek, výbor bude rád za předání kontaktu.
Odpovědět
#29

Překlep opraven.
Odpovědět
#30

hele nechci do tohoto tématu nějak rýpat, ale převzal někdo dílo " čištění garáží" ?? Běžte se schválně podívat, na to jak je to tam "pošmudlaný". Dílo mi přijde nekvalitně uděláno, vidíte jak čmouhy špíny zůstaly za čistícím strojem. Možná se pletu, ale když kousíček podlahy namočíte a přejedete, tak se " :mad: :mad: šůruje" špína.
Odpovědět
#31

fanosik Napsal(a):hele nechci do tohoto tématu nějak rýpat, ale převzal někdo dílo " čištění garáží" ?? Běžte se schválně podívat, na to jak je to tam "pošmudlaný". Dílo mi přijde nekvalitně uděláno, vidíte jak čmouhy špíny zůstaly za čistícím strojem. Možná se pletu, ale když kousíček podlahy namočíte a přejedete, tak se " :mad: :mad: šůruje" špína.

hehe aneb nechci slevu zadarmo :lol:
Odpovědět
#32

Jen se vracím k argumentu PPM ohledně nutnosti provádět čištění podlahy v garážích v zimním období kvůli solím, jež ohrožují podlahu:
1/ Jedním ze základních požadavků na povrch podlahy v garážové hale je odolnost proti solím a dalším chemikáliím (ropné produkty apod.). Takže imo si někdo z PPM buď vymýšlí nebo nám do garáží dodali nekvalitní podlahovou stěrku.
2/ K nutnosti provádět zvláštní zimní čištění podlahy v garážích se nic neuvádí v příručce uživatle bytové jednotky .
Odpovědět
#33

Dobrý večer všem. Na fóru jsem nováček ,ale sousedem už 2 roky. Vím, že to bylo předmětem debaty na poslední schůzi, ale i tak bych toto téma otevřela opět. Máme necelý měsíc umyté garáže, ale nějak už to není nikde vidět. Důvodem je stavba sídla společnosti Vodafone a ze stavby vyjíždějící plně naložené a špinavé tatrovky. Sice hodnotím kladně snahu obstarání čistícího vozu, který uklízí bláto ze silnice, ale to už je pozdě. Mezitím totiž projede po silnici spousta jiných aut a ta to opět natahají do garáží. Takže celé čistění garáží vyšlo vniveč a to ani nemluvím o autech, která vypadají jak po průjezdu tankodromem. Nejsem si jistá, ale neměla by auta vjíždět na pozemní komunikace ze staveb už čistá? Už jsem chtěla volat městskou policii, aby je zkontrolovala hlídka,ale nebyla jsem si jistá, jestli už to někdo ze sousedů neudělal. Nechci prudit, nějak to postavit musí, ale proč kvůli tomu mám já jezdit neustále s autem do myčky a to ani nemluvím o blátu, který si na botách taháme všichni do baráků.
§ 42a
Přestupky
(1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že
g) znečistí nebo poškodí dálnici, silnici nebo místní komunikaci, její součást nebo příslušenství,
Odpovědět
#34

Obavam se, ze komunikace je stale Finepu a jako takova neni predana mestu a nejedna se tedy o zkolaudovanou komunikaci. Nebo se pletu?
Odpovědět
#35

Doporučuji si stěžovat přímo na VCES, což jsem udělal (a asi ne sám). Provoz z bočního výjezdu do Laurinovy by měl trvat cca do 15.12. Okolo 20.-21.12. je domluvený úklid garáží na náklady VCES (určitě v C, pro ostatní domy nevím).

Komunikace podle mne zkolaudované být musí, jinak by nezkolaudovali Britskou čtvrť jako celek.
Pokud by nebyly zkolaudované, těžko by je město pojmenovalo, vyváželo odpad, svítilo veřejným osvětlením atd.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)