Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozšíření Metropole Zličín
#1

Je to od nás už trošku dále, nicméně pořád v dochozí vzdálenosti, tak aspoň pro zajímavost Wink:

Metropole Zličín se měla již v cca v roce 2008 rozrůst o III. část zahrnující rozšíření prodejního objektu a nový parkovací dům. Stavba měla proběhnout na úkor stávajícího parkoviště sousedícího s rozvadovskou spojkou. Nevím z jakých důvodů k rozšíření dosud nedošlo, možná kvuli finanční krizi a následné recesi, nicméně mám za to, že k rozšíření v horizontu několika let stejně dojde už jen kvůli výstavbě Západního města.
Základní popis (dle EIA):
- Rozšířením prodejního objektu vznikne cca 5200 m2 nových užitkových ploch
- Vybudováním parkovacího domu vznikne cca 840 parkovacích stání sloužících převážně jako náhrada za stání zrušená v důsledku rozšíření obchodního centra. Celková kapacita parkovišť však i tak vzroste z 1753 stání na 1991 stání.
- Předpokládaný termín dokončení výstavby: 2007-2008 (zřejmě odloženo)
Popis projektu v datábázi EIA je k nahlédnutí na adrese http://tomcat.cenia.cz/eia/download.jsp?...znameniDOC (5 MB zip soubor).

[Obrázek: zastavovaci%20situace%20%28cropped%29.png]
Odpovědět
#2

hm, to jsem ani nevěděla, díky Smile
Odpovědět
#3

Podívejte se na plánovanou nožičku metra do Západního města!
[Obrázek: vizualizace_mensi.jpg]
Za tím stojí lobisti ze strany developerů nikdo jiný... Vlastníci pozemků tím směrem budou v balíku když se tam prodlouží metro :mad: Ale mě se líbí to propojení Řep a Zličína to smysl má aby jsme se mohli dostat na oba dva směry!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)