Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chybějící chodník mezi pěším tunelem u Siemensu a Vlachovou ulicí
#1

Informace pro všechny, kteří využívají cestu pro pěší za tunelem pro pěší u Siemensu (hlavně asi rodiče vodící děti do školky nebo ZŠ Kuncova):
Kousek za tunelem asfaltový chodník odbočuje vpravo k metru a pro cestu rovně (k ulici Vlachova) se mění v délce cca 12 metrů na pěšinu vyšlapanou v trávě; poté opět navazuje asfaltový chodník, který se připojuje k Vlachově.
Zeptal jsem se na MČ P 13, odbor majetkový, bytový a investiční, zda by nebylo možno chybějící část chodníku nechat dodělat.
Odpověď je zde:

Dobrý den,

na Váš e-mail ohledně dostavby propojení chodníku k ulici Vlachova Vám sdělujeme, že stávající části byly realizovány v 80. letech v rámci dostavby sídliště a respektovaly tak původní koncepce pěších tahů v daném území.


Vzhledem k tomu, že v současné době nejsou předmětné pozemky parc. č. 162/87 a 162/88 v k.ú. Stodůlky, na kterých by se daná část chodníku nacházela, v majetku MČ Prahy 13, ale patří soukromým vlastníkům, nemůže na nich MČ Praha 13 Vámi navržené řešení realizovat.

S pozdravem

Ing. Renáta Uramová
Vedoucí OMBAI


Z katastru nemovitostí lze skutečně zjistit, že plocha mezi tunelem a Vlachovou ulicí je ve vlastnictví soukromých vlastníků, a dokonce i část již existujícího chodníku je na tomto cizím pozemku. Takže pro nejbližší dobu asi nelze očekávat změnu.
Odpovědět
#2

No chodník by se tam vážně hodil, protože když prší, tak je to tam samé bahno, ale co se dá dělat, za sucha chodim přes, když je tam velký hegeš, tak si kus zajdu, což mně teda štve.

A díky za snahu to řešit.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)