Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oplocení Britská II.
#1

Tak bychom měli opravdu zvážit oplocení a to rychle, neboť Britská II. ho bude mít. Oni k nám budou chodit, mi k nim ne :-)
Neoficiální info :-)
Odpovědět
#2

Asi to nepůjde, zkus vymyslet jak by jsi vyřešil to, že áčko má zvonky pouze ve vnitro bloku.
Odpovědět
#3

My mame zvonky na parkovisti nebo co? Kdyz to jde jinde, pujde to i tady :-) muze lidi poustet napriklad ostraha na zvonek, pak si muze cloveka v arealu i pohlidat, kdyz bude mit mene prace, to vidím docela reálně. To mas Ricky jako s cedulkama - taky jsi to chtel schvalovat a ono to stačilo objednat a dát správci, na hřišti už jsou a v areálu budou taky brzy.
Odpovědět
#4

Mozna je lepsi to vyresit, nez rikat ze to nejde. S tímhle slovem bych v práci nevydělal ani na slanou vodu. Nejde, neumíme, nemůžeme......jenom řeči...
Odpovědět
#5

Danny Napsal(a):Tak bychom měli opravdu zvážit oplocení a to rychle, neboť Britská II. ho bude mít. Oni k nám budou chodit, mi k nim ne :-)
Neoficiální info :-)
Jake oploceni :mad: , jestli se muzu (jako budouci obyvatel Britske II) zeptat? Uprime receno netusim, co by se na Britske II dalo oplotit, teda krome staveniste... Big Grin
Odpovědět
#6

Hlasim se k nějakému pěknému oplocení se vstupem na čip pro celou naší BČ 1, pokud bude potřeba něco zaplatit navíc, souhlasím.
Odpovědět
#7

No a co uděláš s těma zvonkama?
Odpovědět
#8

Ricky Napsal(a):No a co uděláš s těma zvonkama?
Da 300tis na premosteni :-))
Odpovědět
#9

A to je takovej problém dát Áčku zvonky i na zadní vchody a oplocení mezi B a C udělat až za vstupem do baráků?
Odpovědět
#10

Duna, to pak už snad nestojí ani za to, aby byla oplocená jen půlka pozemku..

Leda dát branky na kliku - nezamčené, s tím, že už to cizí lidi odradí se nám tu promenádovat. Ale to je trochu drahá sranda, která nemusí mít účinek.
Odpovědět
#11

duna:
to zní dobře ale i kdyby se to oplotilo komplet celé je to furt levnější než ostrahu když si vezmu že za rok mají budovy B náklad cca 215 000 to znamená že i budova C má stejný náklad to je 430 000.....plus budovy A ty nevím kolik mají jestli stejně nebo platí víc když je to větší budova .......tipla bych to že minimálně ten milion nás všechny stojí za rok ostraha jestli se pletu tak pardon
Odpovědět
#12

Tak jak to vypadá s tím oplocením naší residence BČ1? Někdo tu řešil zvonky, no to je jednoduché. Buď se protáhnou kabely a udělají se další na obvodu budovy A nebo se dá dálkové ovládání, bude to vypadat úplně stejně jako na prvním vchodu.
Odpovědět
#13

Myslím, že to moc komplikujete. Můj názor je, že by stačil plot tak 1,2 m výšky s brankou vybavenou bramo zavírá samo s cedulkou Soukromý pozemek (nebo něco takového), ještě tedy i s bránou pro zelináře, tam bych dal visací zámek. Nebylo by to nijak závratně drahé, ono toho plotu taky není moc. Pokud by se to neosvědčilo, tak se to dá vždy doplnit o nějakou elektroniku. Nevím, co na to ale řekne stavební úřad. Oplocení myslím vyžaduje územní rozhodnutí a možná k tomu jednoduchý projekt. Ať to bude tak nebo onak, jsem pro plot. Bezpečnostní služby bych se nezbavoval.
Ještě k popelnicím, pokud je tedy opravdu problém, že nám tam vozí přespolní odpadky a bezdomovci, tak dejme řetízky. V centru města je to často vidět a je klid. Žádný binec okolo.
Odpovědět
#14

S popelnicemi bych urcitw neco udelal. S tim oplocenim nevim, draha legrace a zatim to tu nevypada tak, aby se delal plot. Nebo je to tu tak hrozny?
Odpovědět
#15

Dobry den, nestalo by za pokus toto tema opet otevrit? Vzhledem k aktualni situaci s pejskari, zamestnanci z okolnich administrativnich budov, kteri sem sem do vnitrobloku tez chodi "vencit" apod. Myslim, ze z ceduli "Soukromy pozemek" si vsichni delaji tak akorat srandu.
Odpovědět
#16

S tými zamestnancami pochodujúcimu popod okná to vyzerá miestami fakt až komicky. Dosť mi to pripomína keď sme sa ako deti museli povinne ísť prechádzať okolo školy. Big Grin
Odpovědět
#17

Na druhou stranu diky kancelarim to bude vzdy velmi lukrativni bydleni ktere vam penize neprodela. Takze pokud nic nenici, tak ok. Jina vec je spousta vajglu kolem popelnic. To bych jim urazil ruce.
Odpovědět
#18

Oplocení lukrativnost nesniží, ba naopak si myslím. Jen by se to muselo pojmout funkčně a zároveň esteticky.
Odpovědět
#19

Úplně souhlasím s Evou, také jsem pro estetické nízké oplocení, které jasně ohraničí náš společný soukromý pozemek. Pro každého cizího návštěvníka by mělo být jasné, že případným vstupem se dostává na soukromý pozemek.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)