Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

x-tý sraz:)
#26

Take dorazim Wink
Odpovědět
#27

Já bohužel nedorazím, takže - 1 osob
Odpovědět
#28

Jelikož jsme ještě na srazu nebyli a už jsme přihlášeni (Káčko nás nahlásilo) kam se jde a v kolik ta mmáme být?
Díky :/
Odpovědět
#29

Pizzeria Maják v 19.00. Jinak my tedy asi přijdeme oba. Takže ještě +1
Odpovědět
#30

Mrzí mě to, ale zítra nepřijdeme, bohužel do toho vlezl jiný program. Tak všechno důležité proberte a zase příště (vlastně s některými na setkání SVJ). -2 Sad
Odpovědět
#31

I my jsme na poslední chvíli museli změnit program na dnešní večer, tak se moc omlouváme. Doufám, že příští sraz už vyjde.
Odpovědět
#32

Já nakonec taky dorazím takže +1
Odpovědět
#33

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili pátečního srazu. Bylo to moc fajn, i když se náš sešlo méně než bylo plánováno, tak to bylo moooooc supééér, jen kombinace panáků byla docela vražedná Wink Všechny jsem Vás ráda viděla a samozřejmě moc ráda jsem poznala zase nové lidičky. Z mého pohledu je pátek naprosto ideální pro tyto akce.
Odpovědět
#34

MY také děkujeme, byl to prima večer, i když jsme tam byli jen chvíli, moc jsme si to užili. Honzík se pěkně vyřádil v dětském koutku Smile Těšíme se na další sraz.
Odpovědět
#35

Irena Napsal(a):MY také děkujeme, byl to prima večer, i když jsme tam byli jen chvíli, moc jsme si to užili. Honzík se pěkně vyřádil v dětském koutku Smile Těšíme se na další sraz.
Irči, rádi jsme Vás poznali a těšíme se na příště Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)