Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sraz č. 10
#1

Tak dáme sraz číslo deset? Prosím návrhy. Teď bude asi těžší se sejít kvůli dovoleným, ale kvůli tomu bych to neodkládala na září.

Tak první nástřel 14.7.?
Odpovědět
#2

pro mě ok .. takže 3
Odpovědět
#3

Pro mne také o.k.,spíše ale po 16.00 hod, navrhuji jít pěšky do Třebonic , abychom si uhnali žízeň, tam posedět v restauraci na návsi a vrtátit se busem MHD, TH
Odpovědět
#4

No ja to vidim spis na sedmou
Odpovědět
#5

Dobrá , 14.7 /na výročí Velké francouzské revoluce/ v 19.00 hod, před vchodem A1 č. 10 ze strany k prodejnám Ikea a Tesco, TH
Odpovědět
#6

Nepujdeme do Majaku?
Odpovědět
#7

No Třebonice jsou sice fajn, ale pochybuji, že se tam vejdeme. Tam je to tak na komorní posezení venku na zahrádce pro10 lidí. Dal bych také opět osvědčený Maják. Hlavně ho nezapomeňte rezervovat :-)))
Odpovědět
#8

AHamacek@seznam.cz Napsal(a):Dobrá , 14.7 /na výročí Velké francouzské revoluce/ v 19.00 hod, před vchodem A1 č. 10 ze strany k prodejnám Ikea a Tesco, TH
To je jak školní výlet :-)
Odpovědět
#9

Danny Napsal(a):
AHamacek@seznam.cz Napsal(a):Dobrá , 14.7 /na výročí Velké francouzské revoluce/ v 19.00 hod, před vchodem A1 č. 10 ze strany k prodejnám Ikea a Tesco, TH
To je jak školní výlet :-)

A pláštěnky s sebou Smile
Odpovědět
#10

Tak my se pridame na 11. sraz, v tehle dobe si budeme uzivat s detickama taborove radovanky Smile
Odpovědět
#11

My taky hlásíme opět + 2 a jsme pro Maják=)
Odpovědět
#12

pravdepodobne se taky pridame, +2, ja jsem rozhodne pro majak, uz nic neujdu :-)
Odpovědět
#13

Já jsem taky pro Maják.
Odpovědět
#14

Taky se přidáme ale nějak jsem se ztratil, kolikátí jsmeSmile Každopádně + 2 Smile
Odpovědět
#15

face.2 Napsal(a):Taky se přidáme ale nějak jsem se ztratil, kolikátí jsmeSmile Každopádně + 2 Smile


SuperSmile Myslím, že 12+13-tíSmile
Odpovědět
#16

My se taky hlásíme... +2 takže 15 Smile
Odpovědět
#17

Rádi vás opět uvidíme. 16 + 17
Odpovědět
#18

Takže i já jsem s Vámi pro Maják, tedy 17+1 = 18, 14.7. v 19.00 hod, TH
Odpovědět
#19

Já tu s největší pravděpodobností nebudu, takže se hlásim až na ten 11. sraz, ale když všechno dobře dopadne, dorazí manžel. Takže + 1.
Odpovědět
#20

Ahoj, my taky dorazíme, takže 19+2=21
Odpovědět
#21

Tak je rezervován Maják na čtvrtek 14.7. v 19,00. Pokud bude hezky, tak nás prý pán dá na zahrádku.
Odpovědět
#22

Prosím jen, na koho je rezervace provedená ??? Rád Vás všechny poznám osobně, doufám, že to pracovně stihnu být tam čt. 14.7,11 na 19.00 hod, zdraví, TH
Odpovědět
#23

Zahrádka je super, diky moc za rezervaci :-)
Odpovědět
#24

AHamacek@seznam.cz Napsal(a):Prosím jen, na koho je rezervace provedená ??? Rád Vás všechny poznám osobně, doufám, že to pracovně stihnu být tam čt. 14.7,11 na 19.00 hod, zdraví, TH

Rezervace je na jméno Britská.
Odpovědět
#25

paní Britská ..hihihih
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)