Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MS v hokeji 2011 Bratislava
#1

Kdo taky budete sledovat a fandit nároďáku? Co říkáte Klepišovi, že je zraněný a nebude hrát - je to oslabení nebo naopak?
Odpovědět
#2

Tak nám tady zahálí jedno zajímavé téma.

Hokej sleduji až od kvalifikačních bojů a s každým dalším zápasem je to víc a víc zajímavé. Našim se zatím moc daří, hrají v pohodě a vždy to, co je potřeba. Je na nich vidět bojovnost, ale zároveň snaha užít si zápas. Velkou zásluhu na výhrách mají oba brankáři. No a včerejší Židlického parádička ..., to byla opravdu chuťovka pro diváky Big Grin . Ještě víc se mi líbilo, jak to pak na střídačce rozebírali Tongue .
Odpovědět
#3

Výkony jsou to dobré ale vždy si to pokazí zraněníma, ty zranění včera byly zbytečné. Proti Kanadě v přípravě dával Havlát 2 góly tak si myslím že proti USA by byl zrovna dobrej.
Odpovědět
#4

Tak Průcha bude v pořádku Big Grin , u Havláta se uvidí ve středu Rolleyes
Odpovědět
#5

Stejně je to neuvěřitelné, co všechno ti hokejisti vydrží, dostat takovou ránu pukem ze tří metrů do krku, tak je hotovo. To mají fotbalisti ještě hoooodně co dohánět. Tongue
Odpovědět
#6

Když jsme hráli v pondělí, byla jsem chvilku na terase a připadala jsem si trochu jako na stadionu. Oslava gólů se ozývala ze všech stran a přišlo mi to moc fajn. Dokonce se našli i rychlejší a hlasitější fandové než je můj manžel :-)). Jsem zvědavá, kolik sousedů dneska uteče z práce a posílí tým v britské aréně. Budu to z terasy pečlivě monitorovat :-)) Hlavně, abysme nedopadli jak tenkrát, když jsme byli nejdřív neporazitelní a pak nás Amíci poslali domů.
Odpovědět
#7

Jo ve 4 doma, to se někdo bude mít.....
Odpovědět
#8

Tak čtvrtfinále bychom měli... Perfektní výkon, hattrick Jágra, skvělý zážitek. Smile Cool Smile Čekal jsem, že se někdo objeví po zápase ve vnitrobloku na terase se skleničkou, ale asi byla většina někde v restauračním zařízení, tak možná příště.
Odpovědět
#9

Jsme tam! Super.
Odpovědět
#10

Vachmajstr Napsal(a):Tak čtvrtfinále bychom měli... Perfektní výkon, hattrick Jágra, skvělý zážitek. Smile Cool Smile Čekal jsem, že se někdo objeví po zápase ve vnitrobloku na terase se skleničkou, ale asi byla většina někde v restauračním zařízení, tak možná příště.

Já byla v práci, ale ujít jsem si to nenechalaSmile
Odpovědět
#11

Blueorange Napsal(a):Já byla v práci, ale ujít jsem si to nenechalaSmile

Další zápas je v pátek odpoledne, to by měli zaměstnavatelé dávat volno. Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)