Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vodafone si znovu hledá nové sídlo - možná Stodůlky?
#26

mně na tom vadí jen to, že to tu bude rozestavěné 3 roky Rolleyes
Odpovědět
#27

Nikka Napsal(a):mně na tom vadí jen to, že to tu bude rozestavěné 3 roky Rolleyes
To tu bude rozestavene daleko dele. Takze jsem v klidu, s tim jsme to kupovali, ne? Ted dostavi trojku, ctyrku ale nezacnou a budou ji delat pozdeji. Takze to vidim tak na 10 let.
Odpovědět
#28

Danny Napsal(a):
Nikka Napsal(a):mně na tom vadí jen to, že to tu bude rozestavěné 3 roky Rolleyes
To tu bude rozestavene daleko dele. Takze jsem v klidu, s tim jsme to kupovali, ne? Ted dostavi trojku, ctyrku ale nezacnou a budou ji delat pozdeji. Takze to vidim tak na 10 let.
a kdy myslite, ze tedy kopnou do toho pasu za bayerem? tam jak ted pekne posekali?
a netusite, kdy zacnou stavet ty řadovky za tou protihlukovou barierou? Nějak se tam před časem šmrdlali lidi s technikou.. :/
Odpovědět
#29

Ty řadovky jen tak stavět nebudou. To, co se tam dělalo, bylo kvůli Vodafonu....
Odpovědět
#30

Tak už nám to začlo:-(
Odpovědět
#31

Nelíbí se mi, že v ulici Laurinova (původně asi veřejná komunikace?), si firma Vodafone připravila parkování v části ulice směrem k metru pod uzavřením závorami a zbytek ulice před jejich novostavbou bude jako celotýdenní parkování jen pro invalidy (viz čerstvě nainstalované dopravní značky), kdežto návštěvníci Vodafone mohou bezproblémově zabírat parkovací místa kdekoliv před našimi domy v okolí. A budou zabírat hojně! Naše návštěvy nebo naše druhá auta "ostrouhají"! Sad Dá se s tím ještě něco dělat?? Neměli bychom se nějak ozvat?
Odpovědět
#32

To ze se nam to nelibi je jedine, co muzeme delat. V projektu to takto je nastaveno. Tzn. ze branit jsme se mohli. Jedine reseni je rezidencni parkovani v celem arealu britske. Parkovaci karty pro rezidenty, kontrola ostrahou, odtahy. Nic jineho. Bohuzel. Navstevy maji smolika :-)) koupit si dalsi stani je reseni :-))
Odpovědět
#33

Osobně jsem se už o tom již jednou rozepisoval v sekci Garážová stání. Udělejme si pořádek v naší rezidenci již nyní a vypracujme si a odsouhlasme si řád. Na používání a kontrolu parkování. Je již nyní zřejmé, že bude přibývat černých parkujících na jednotlivých stáních,či místech,kde se parkovat dá. Přijde mi zcela naivní dělat, že se nic dít nebude, pak budou znovu jen konflikty vyplývajíci ze známého scénáře tragédie společného vlastnictví, tedy společných prostor.
Odpovědět
#34

Moje parkovací stání, na kterém mám auto, nevyřeší problém návštěvy.

Jsem na to zvědav až se ta budova Vodafonu naplní lidmi, kde všude budou parkovat. Tam nepůjde ani projít...
Odpovědět
#35

Jen Vodafone má neoficiálně asi 1000 zaměstnanců.
Odpovědět
#36

Je pravda, že to jejích ,,uzavřené parkování" mě nemálo vytočilo a zároveň vnikla panika, protože když vidim jak jsou nasázený auta kolem KB, když vidim, jak si sem přijedou středočeši, zaparkují a jdou na metro atd Tak to tu bude ve finále horší, než na přilehlých sídlištích Sad Rezidenční parkování není nereálný, ne?
Odpovědět
#37

A jak se dá ,,koupit,, takové další stání, Danny? Pokud vim, tak se to dá řešit max dlouhodobým pronájmem, protože garáž je součástí nemovitosti a další věc je, že bohužel ne každý luskne prstem a má na garážové stání.
Odpovědět
#38

Nikka Napsal(a):A jak se dá ,,koupit,, takové další stání, Danny? Pokud vim, tak se to dá řešit max dlouhodobým pronájmem, protože garáž je součástí nemovitosti a další věc je, že bohužel ne každý luskne prstem a má na garážové stání.
To byl vtip. Garaz neni vzdy soucasti. V -2 jsou volne a podle me v ostatnich jdou taky koupit. Jen se pozstavuju nad tim, ze tu vzdycky nekdo neco zacne resit. Jediny misto je ale forum.
Odpovědět
#39

Taky jsem si chtěla koupit garáž. stání, nebylo součástí bytu, nabídka byla gar.stání za 360.000 Kč. To jsem si nemohla dovolit, koupit byt, nově zařídit a ještě garáž.stání. Další rok už to bylo reálné, ale nebyly žádné k dispozici, při stavbě B jsem se opět zajímala o koupi parkování nejdříve, že je možnost, nabídli parkovací místo za 240.000 v B. Když jsem souhlasila, Finep se úplně odmlčel a na maily nereagoval. Takže pokaždé, když přijíždím z víkendu trnu, jestli někde zaparkuji, doufala jsem, že dostavením Vodafonu se otevře aspoň 20 míst a teď to vypadá, že situace se ještě zhorší. Takže definitivně ke dvěma sedmi patrovým domům zřidil Finep 9 parkovacích míst. Asi brzy dopadneme jako na Ohradě, kde je takový chaos, auta si parkují všude a projet se nedá.
Odpovědět
#40

To bude horsi, to je jasny. V projektech to takto je, takze ano, bude jeste hur. V novem druzstevnim se stani prodava. :-))
Odpovědět
#41

Danny, nevim jak SVJ B , ale my na schůzích Céček docela prskáme a nejsme jediný a jsme docela hnidopiši. Tady si zanadávám, navíc víc hlav víc ví, ať nevypustíme pak na schůzi totální, nereálnou kravinu Tongue
Odpovědět
#42

on bude hlavní problém v komunikaci mezi esvéjéčkama :/
Odpovědět
#43

tak ty závory před vodafonem mě taky pěkně se*ou, 30 míst k parkování by tady fakt bodlo, i když parkovací situaci by to asi stejně nevyřešilo. tím, že už to tam stojí a asi to tak bylo schváleno, tak proti tomu už asi nic nezmůžem? nebo by se ještě dalo něco dělat? minimálně si myslím, že by stálo zato aby se zkontaktovaly výbory našich SVJ, všech etap, a dohodly se na nějakém společném jednání vůči FINEPu ohledně parkování, protože s otevřením vodafonu to bude neúnosné. A to nemluvím o dalším pokračování výstavby. ten zavřenej parking před vodákem považuju za podraz FINEPu, protože jsme tu asi všichni s těma místama počítali. Dokumentaci k výstavbě jsem samozřejmě nezkoumal, ale někde se psalo kolik veřejných parkovacích míst vznikne spolu s výstavbou centrály vodafonu, ale skutek asi utek...
Odpovědět
#44

Tak si tam dame take zavoru? Smile Mezi C2 a BCII - kdyz to Finep povolil Vodafonu, tak nam by mohl take.
My konkretne problem s parkovanim nemame, mame 2 garazova stani a navstevy k nam jezdi jen o vikendech, ale chapu, ze to tu bude za chvili neunosne, takze jsem pro cokoliv, co by zlepsilo situaci a rada na to i prispeji.
Odpovědět
#45

Tak jsem si dala pozadavek u Finepu na garazove stani. Zatim nemaji zadne!!!!
Odpovědět
#46

britska Napsal(a):Tak jsem si dala pozadavek u Finepu na garazove stani. Zatim nemaji zadne!!!!
Maji venkovni v druzstevnim baraku za 173.000.
Odpovědět
#47

neskar Napsal(a):tak ty závory před vodafonem mě taky pěkně se*ou, 30 míst k parkování by tady fakt bodlo, i když parkovací situaci by to asi stejně nevyřešilo. tím, že už to tam stojí a asi to tak bylo schváleno, tak proti tomu už asi nic nezmůžem? nebo by se ještě dalo něco dělat? minimálně si myslím, že by stálo zato aby se zkontaktovaly výbory našich SVJ, všech etap, a dohodly se na nějakém společném jednání vůči FINEPu ohledně parkování, protože s otevřením vodafonu to bude neúnosné. A to nemluvím o dalším pokračování výstavby. ten zavřenej parking před vodákem považuju za podraz FINEPu, protože jsme tu asi všichni s těma místama počítali. Dokumentaci k výstavbě jsem samozřejmě nezkoumal, ale někde se psalo kolik veřejných parkovacích míst vznikne spolu s výstavbou centrály vodafonu, ale skutek asi utek...
Nikdy nebyly nase ty mista. Me fascinuje, ze to resime ted. :-)).
Odpovědět
#48

jo tak ty jsou zatím v prodeji pouze k bytům v daném baráku už sem se u Finepu dávno informovala, zatím je k prodeji pro někoho kdo tam nemá nemovitost nedávají až budou prodány všechny byty a zůstanou nějaké místa pak je dají k prodeji dál

a jen tak mimochodem než se tady vůbec koplo myslím BČ 1 tak v propagačních letácích bylo psáno že venku budou místa pro vaše druhá auta a návštěvy Big Grin takže asi tak

Danny Napsal(a):
britska Napsal(a):Tak jsem si dala pozadavek u Finepu na garazove stani. Zatim nemaji zadne!!!!
Maji venkovni v druzstevnim baraku za 173.000.
Odpovědět
#49

Taky dali dnes stejnou informaci.
Odpovědět
#50

já jsem jim ohledně toho volala už loni , také mě mají v databázi a hned mi volají když je něco k prodeji (garáže samo )
britska Napsal(a):Taky dali dnes stejnou informaci.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)