Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vodafone si znovu hledá nové sídlo - možná Stodůlky?
#51

Danny Napsal(a):
neskar Napsal(a):tak ty závory před vodafonem mě taky pěkně se*ou, 30 míst k parkování by tady fakt bodlo, i když parkovací situaci by to asi stejně nevyřešilo. tím, že už to tam stojí a asi to tak bylo schváleno, tak proti tomu už asi nic nezmůžem? nebo by se ještě dalo něco dělat? minimálně si myslím, že by stálo zato aby se zkontaktovaly výbory našich SVJ, všech etap, a dohodly se na nějakém společném jednání vůči FINEPu ohledně parkování, protože s otevřením vodafonu to bude neúnosné. A to nemluvím o dalším pokračování výstavby. ten zavřenej parking před vodákem považuju za podraz FINEPu, protože jsme tu asi všichni s těma místama počítali. Dokumentaci k výstavbě jsem samozřejmě nezkoumal, ale někde se psalo kolik veřejných parkovacích míst vznikne spolu s výstavbou centrály vodafonu, ale skutek asi utek...
Nikdy nebyly nase ty mista. Me fascinuje, ze to resime ted. :-)).
Tak jasne ze nikdy nebyly "nase" ve smyslu vlastnictvi, ale zil jsem v tom, a verim tomu ze i naprosta vetsina ostatnich rezidentu, ze v te ulici vzniknou verejna parkovaci mista jako vsude jinde. nevim kdo tohle mohl podchytit driv, jak jsem psal, stavebni dokumentaci jsem nezkoumal a ani nehledam vinika mezi nami, ktery to mel udelat. rikam jen ze parkovaci situace je uz ted neunosna a bude jen horsi. ja stani mam, ale vadi mi, ze jakakoliv navsteva zaparkuje nejbliz na zlicine. proto bych rad aby se nase vybory spolecne pokusili neco vyresit s finepem, jine reseni me ted nenapada...
Odpovědět
#52

neskar Napsal(a):
Danny Napsal(a):
neskar Napsal(a):tak ty závory před vodafonem mě taky pěkně se*ou, 30 míst k parkování by tady fakt bodlo, i když parkovací situaci by to asi stejně nevyřešilo. tím, že už to tam stojí a asi to tak bylo schváleno, tak proti tomu už asi nic nezmůžem? nebo by se ještě dalo něco dělat? minimálně si myslím, že by stálo zato aby se zkontaktovaly výbory našich SVJ, všech etap, a dohodly se na nějakém společném jednání vůči FINEPu ohledně parkování, protože s otevřením vodafonu to bude neúnosné. A to nemluvím o dalším pokračování výstavby. ten zavřenej parking před vodákem považuju za podraz FINEPu, protože jsme tu asi všichni s těma místama počítali. Dokumentaci k výstavbě jsem samozřejmě nezkoumal, ale někde se psalo kolik veřejných parkovacích míst vznikne spolu s výstavbou centrály vodafonu, ale skutek asi utek...
Nikdy nebyly nase ty mista. Me fascinuje, ze to resime ted. :-)).
Tak jasne ze nikdy nebyly "nase" ve smyslu vlastnictvi, ale zil jsem v tom, a verim tomu ze i naprosta vetsina ostatnich rezidentu, ze v te ulici vzniknou verejna parkovaci mista jako vsude jinde. nevim kdo tohle mohl podchytit driv, jak jsem psal, stavebni dokumentaci jsem nezkoumal a ani nehledam vinika mezi nami, ktery to mel udelat. rikam jen ze parkovaci situace je uz ted neunosna a bude jen horsi. ja stani mam, ale vadi mi, ze jakakoliv navsteva zaparkuje nejbliz na zlicine. proto bych rad aby se nase vybory spolecne pokusili neco vyresit s finepem, jine reseni me ted nenapada...
Parkovaci stani patri stale dle KN firme NJB Real, coz je Finep. Takze prevod do vlastnictvi bud obce nebo nekoho jineho stejne bude probihat. Otazkou je, zdali SVJ muze vubec neco vlastnit, nebo ne. Pokud ne, muselo by se vlastnictvi pravne vyresit (nejsem pravnik). Reseni ale urcite musi existovat, at uz zavora pro vjezd pouze residentum, tak residencni stani na kartu a moznost odtahu. Jiz jsem na vybor psal, tak uvidime. To ze Finep sliboval parkovani pro navstevy je pravda. Vlk ale taky sliboval a jak to dopadlo :-)))))
Odpovědět
#53

hmm zajimavy ze je to furt NJB Realu, takze neni vubec jistota jestli s tim maj plany pro vodafone nebo nejaky jiny. tim spis si myslim, ze by nase vybory mely jednat a minimalne zjistit, co s tim FINEP ma za umysly...nas vybor (BII) se ma sejit ted ve ST, tak je na to urcite taky upozornim.
btw prevod do vlastnictvi nasich SVJ (ktereho? vsech? kdo da vic?) by asi nebyl idealni a vzniklo by tim jen napeti. Preci jen rozdelit si nejak tech 30 mist, nevim...komu patri vsechny verejny stani v ulici svitakova? obci? ta by nam na nich asi jen tak nepovolila residencni stani na kartu...
me hlavne vadi ty zavory, ktery jasne rikaj, ze tady proste verejnost nezaparkuje...a kde jinde???
je to vsechno o jednani a kdo jiny by mel jednat nez vybory. a myslim si, ze tohle jednani by melo byt nejak koordinovane, jednak se to tyka situace v cele britske ctvrti a taky proto, ze s podporou vsech SVJ to musi mit i pro FINEP/obec jaksi vetsi vahu...
Odpovědět
#54

neskar Napsal(a):hmm zajimavy ze je to furt NJB Realu, takze neni vubec jistota jestli s tim maj plany pro vodafone nebo nejaky jiny. tim spis si myslim, ze by nase vybory mely jednat a minimalne zjistit, co s tim FINEP ma za umysly...nas vybor (BII) se ma sejit ted ve ST, tak je na to urcite taky upozornim.
btw prevod do vlastnictvi nasich SVJ (ktereho? vsech? kdo da vic?) by asi nebyl idealni a vzniklo by tim jen napeti. Preci jen rozdelit si nejak tech 30 mist, nevim...komu patri vsechny verejny stani v ulici svitakova? obci? ta by nam na nich asi jen tak nepovolila residencni stani na kartu...
me hlavne vadi ty zavory, ktery jasne rikaj, ze tady proste verejnost nezaparkuje...a kde jinde???
je to vsechno o jednani a kdo jiny by mel jednat nez vybory. a myslim si, ze tohle jednani by melo byt nejak koordinovane, jednak se to tyka situace v cele britske ctvrti a taky proto, ze s podporou vsech SVJ to musi mit i pro FINEP/obec jaksi vetsi vahu...
Stani a komunikace ve Svitakove jsou stale NJB. Vsechny komunikace.
Odpovědět
#55

Komunikace se podle me budou prevadet na obec....
Odpovědět
#56

Blueorange Napsal(a):Komunikace se podle me budou prevadet na obec....
Budou. Ale stani nemusi. Jsou to samostatne parcely :-)). Viz katastr :-)
Odpovědět
#57

Co by na tohle asi řekli budoucí zájemci další etapy a poté Finep? Což takhle trochu rozvířit veřejnou debatu Tongue
Odpovědět
#58

V případě, že by selhaly veškeré naše možnosti :|
Odpovědět
#59

malej počet parkovacích míst se řešil v debatách z roku 2010 ale i když už tenkrát sem psala že to bude průšvich tak se tím nikdo moc nezaobíral dokud nám nezačali růst další stavby, dokud budou pozemky Finepu nedá se nic dělat až budou patřit městu ( což bude trvat - dokud bude ty silnice a to vše Finep potřebovat pro pohyb stavebních strojů tak to nepřepíše ) pak se dá jednat s městem ohledně několika návrhů nejjednoduší je rezidenční parkování , které se nacházejí už skoro po celé Praze....pracuji na Praze 9 kde se zavedli jen díky O2 arené protože nikomu se nechtělo platit parkování uvnitř arény a když se lidé co tam bydlí vraceli domů neměli kde stát ( je tam na půlce silnic, druhá půlka bez omezení )....ale to je na dlouhou trať
Odpovědět
#60

http://www.novinky.cz/domaci/334268-park...6-a-8.html

Nová zpráva ohledně parkovacích zón v Praze 5.
Ale nikdo neví, jak to bude. Září letos je blízký termín. :lol:
Odpovědět
#61

EK Napsal(a):http://www.novinky.cz/domaci/334268-park...6-a-8.html

Nová zpráva ohledně parkovacích zón v Praze 5.
Ale nikdo neví, jak to bude. Září letos je blízký termín. :lol:
No, ale my nemame obecni parkoviste, takze dokud nebude obecni, nebudou znacky :-))
Odpovědět
#62

Vodafouňáci nastupují 1/1/2015.
Odpovědět
#63

http://www.mobilmania.cz/bleskovky/vodaf...gn=RSSfeed
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)