Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sítě proti hmyzu a sluneční folie do oken
#1

Ahoj. Neřešil jste již někdo sítě proti hmyzu nebo sluneční folie do oken? Uvažujeme nad obojím, budu rád za doporučení.
Odpovědět
#2

My mame site proti hmyzu, ktere se daji vyjmout, nechavali jsme si je delat soucasne s zaluziemi. Folie mame pouze bezpecnostni, slunecni nemame, tak s tim neporadim. Muzu poslat kontakt na chlapika, co to delal.
Odpovědět
#3

Blueorange Napsal(a):My mame site proti hmyzu, ktere se daji vyjmout, nechavali jsme si je delat soucasne s zaluziemi. Folie mame pouze bezpecnostni, slunecni nemame, tak s tim neporadim. Muzu poslat kontakt na chlapika, co to delal.
A na kolik vas site vysly?
Odpovědět
#4

Tak to budu muset nekde popatrat po fakture, uz si to moc nepamatuju, uz je to 3/4 roku. Dam vedet.
Odpovědět
#5

Mne by zase zajimal ten kontakt. Dik.
Odpovědět
#6

Danny Napsal(a):Ahoj. Neřešil jste již někdo sítě proti hmyzu nebo sluneční folie do oken? Uvažujeme nad obojím, budu rád za doporučení.

Ahoj, ja jsem objednaval zrovna minuly tyden reflexni folie do oken, objednal jsem to od NEXTu - kdyz jim napises e-mail s rozmery oken, poslu Ti presnou nabidku.
Cena je jednotna, na miste pak pouze vybiras z ruznych druhu folie - v podstate resis pouze pomer propustnosti svetla vs. odrazivosti tepla.

No a site na hmyz tedy teprve resit budem....
Odpovědět
#7

Proc resite site do okne ? Undecided v puvodnim bydlisti jsem bydlel proti parku a tam se to hmyzem jen hemzilo a stacilo dat do zasuvky Raid s tou nadrzkou a v noci ani kousnuti Smile
Odpovědět
#8

Pechi Napsal(a):Proc resite site do okne ? Undecided v puvodnim bydlisti jsem bydlel proti parku a tam se to hmyzem jen hemzilo a stacilo dat do zasuvky Raid s tou nadrzkou a v noci ani kousnuti Smile
No se siti nepotrebujes nic do zasuvky :-)
Odpovědět
#9

nojo ale tak sit je docela oskliva oproti necemu co dam do zasuvky na vecer
Odpovědět
#10

Pechi Napsal(a):nojo ale tak sit je docela oskliva oproti necemu co dam do zasuvky na vecer
Není ošklivá, není prakticky vidět. Dáš pouze do okna, kterým budeš větrat v létě v noci a je klid. Síť se pak dá i vyndat, když potřebuješ....
Odpovědět
#11

ja vim jak to vypada ale nevim proste mi ten raid pripada jednoduchej Big Grin
Odpovědět
#12

Máme tyhle: http://www.dopos.cz/
Odpovědět
#13

Posilam odkaz tu firmu, co je delala mne. Pan byl ochotny, prijemny a hlavne rychly, takze doporucuji.

http://www.zaluziepraha.cz/site-poti-hmyzu/site-okenni
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)